KONSULTUOJAME

VILNIUJE: (8 ~ 5) 2430467
KAUNE: (8 ~ 37) 209203
KLAIPĖDOJE: (8 ~ 46) 301301
PANEVĖŽYJE: (8 ~ 45) 460403
JONAVOJE: (8 ~ 349) 78004

REGISTRACIJA
NAUJIENOMS - AKCIJOMS

© 2003 - 2011 EURA
SPRENDIMAS: DEFORM
EURA - MES KARTU JAU 21 METAI !!!

SLOVĖNIJA '' SMARAGDINIU KELIU"

Kelionės datos:

2013.07.06  - 07.13

2013.08.10 -  08.17

Apgyvendinimo foto.

Kelionės programa

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykstame prie Bledo ežero, garsėjančio nepaprasto grožio gamta, kur išvysime puikią panoramą iš Bledo pilies *. Tai seniausia Slovėnijos pilis , statyta net 1004 m, įsitvirtinusi Bledo ežero kalvos aukščiausioje vietoje . Šio ežero apylinkės - vienas gražiausių Alpių turistų centrų. Tikras, natūralus grožis, švarus alpių klimatas, saulė - stulbinantis poveikis Jūsų sielai ir atgaiva kūnui.
Vakare atvyksime į vieną Soča slėnio miestelių .Tai kalnų kurortas, kur nuostabi gamta ir pramogų įvairovė pritraukia kasmet gausybę turistų. Nakvynė Slovėnijoje.

3 diena

Pusryčiai. Keliaujame į Tolminska Korita - žemiausią Triglavo nacionalinio parko vietą. Pasivaikščiosime vietomis, kurių užburiantis gamtovaizdis įkvėpė Dantę sukurti "Dieviškąją Komediją". Vykstame link vienos įspūdingiausių Soča slėnio vietų - Koziako krioklio. Aplankysime dar vieną kalnų kurortą Kobaridą. Laisvas laikas užkandžiams ir gėrimams. Vėliau, ypatinga pramoga mažiems ir dideliems - raftingas nuostabaus grožio kalnų upe*. Nakvynė Slovėnijoje.

4 diena  

Pusryčiai. Išvykstame į kitą kalnų kurortą Bovecą, kur 6 km. ilgio keltuvu* keliamės į Kanin, grožėdamiesi kvapą gniaužiančiais vaizdais. Nakvynė Slovėnijoje.

5 diena 

Pusryčiai. Vykstame į Idriją, kur apjuosdama unikalų ir viliojantį gamtovaizdį, skalaudama ir puošdama seną miestelį, teka Idrijcos upė. Čia , nusileidę į gyvsidabrio šachtas*, pajusite požeminio pasaulio tamsą. Vėliau atvyksime į mažytį Cerkno miestelį, įsikūrusį kalvų viršūnėse, kur atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai. Netoli miestelio, neįtikėtino grožio dauboje pasislėpusi Franja partizanų ligoninė*. Tai išimtinis paminklas žmogiškumui ir išradingumui. Pietūs restorane, kur ragausime nacionalinių slovėnų patiekalų ir gėrimų. Nakvynė Slovėnijoje.

6 diena 

Pusryčiai. Vykstame į Škocjan požeminius urvus - vienus gražiausių urvų pasaulyje, 1986m įtrauktus į gamtos pasaulio paveldo sąrašą ir globojamus UNESCO. Per amžius Reka upe kūrė šį pasakišką požeminį pasaulį su natūraliais tiltais, kriokliais, ežerais, siaurais upės tarpekliais ir slenksčiais. Toliau vykstame į Slovėnijos pajūrį, seną iš viduramžių jūros miestą- Piran. Miestą -muziejų su siauromis gatvelėmis, viduramžių architektūra ir turtingu kultūros paveldu. Vakare apsilankysime dar viename viduramžių mieste Štanjel besipuikuojantį pilimi, Šv. Danieliaus bažnyčia, jaukia miesto aikšte, siaurose gatvelėse akmendirbių istoriją pasakojančiais akmeniniais namais... Nakvynė Slovėnijoje.

7 diena

Pusryčiai. Išvykstame į Predjamski Grad - įspūdingą pilį uoloje, pradėtą formuoti dar XII a., paskutiniai jos elementai baigti renesanso periode. Atvykstame i Liublijaną. Ekskursija Slovėnijos sostinėje: įspūdinga senoji miesto dalis su trimis tiltais, Rotušė su baroko stiliaus fontanais , Katedra su išlikusiomis nuostabiomis praeitų amžiaus freskomis. Kelionė per Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena.

Pusryčiai. Išvykstame į namus. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.                               

Į kelionės kainą įskaičiuota:

* Kelionė patogiu autobusu
* 5 nakvynės su pusryčiais Slovėnijoje
* 2 nakvynės Čekijoje su pusryčiais
* ekskursinė programa
* Kelionės gido paslaugos

Pastabos:

* Medicininių išlaidų draudimas neįskaičiuotas į kelionės kainą.
* Mokami objektai ~ 45 EUR                                                  * priemoka už kambarį su atskiru dušu ir wc -280lt/asm.
* Norintiems išbandyti įvairias vandens
pramogas: plaukimą kanojomis, kajakais, hidrospydas- papildomai 30-45 EUR

Kaina: nuo 1150 Lt