c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Artimiausios kelionės

Kalėdinis Baltijos kruizas: Talinas - Stokholmas - Ryga (3 dienos)

(5 balsai)

 

 

 Dėmesio! 2017.12.15-12.17 išvykimas iš Kauno, Kaišiadorių ir Šiaulių.

 

 

 
Puiki proga už išskirtinę kainą paįvairinti šventinį laisvalaikį, apsilankykite trijose Baltijos sostinėse pačiu gražiausiu ir jaukiausiu metu – siaučiant jų Kalėdinėms mugėms!

Kelionių organizatorius "Eura Travel" kviečia Jus į įsimintiną kelionę Baltijos jūra kruiziniais laivais "VICTORIA I" arba „Baltic Queen“. Turiningos ekskursijos trijose Europos sostinėse – Taline, Stokholme ir Rygoje, smagios ir nemokamos pramogos kruiziniame laive: spalvingos šou programos, naktiniai klubai, karaoke, nenuobodžiaus ir mažieji keliautojai pramogaudami vaikų žaidimų kambaryje. Laive Jūsų laukia puikus maitinimas* švediško stalo restoranuose, poilsis SPA centre*, parduotuvės... Kvieskite draugus, šeimos narius, išsirinkite Jums tinkamą datą ir leiskitės į spalvingą bei nuotaikingą kelionę!

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA 
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Estijos sostinę. Ekskursija po Taliną pėsčiomis: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką, jūrų uostą. Prieš Jus išsirikiuos seneliai miesto sienos bokštai. „Ilgąja koja“ nusileisime nuo Tompea kalvos į rotušės aikštę. Čia pasitiks senieji pirklių namai ir senoji vaistinė bei miestą saugantis Vana Tomas rotušės bokšte, „bandelių“ skersgatvis, miesto gildijų pastatai, Šv. Katarinos kiemelis, Viru vartai. Prieš Kalėdas Taline puošiamos dvi eglutės – Rotušės aikštėje ir Rotermanni rajone. Abiejose aikštėse aplink eglutes įsikuria pasakiškai gražūs kalėdiniai turgeliai, kuriuose rasite įvairių rankdarbių, eglutėms papuošalų ir kitų kalėdinių dirbinių. Čia galima paskanauti tikrų estiškų kalėdinių patiekalų – kraujinių vėdarų ir marinuotų kopūstų, pasivaišinti pipiriniais sausainiukais, savo sielą ir kūną palepinti karštais kalėdiniais gėrimais. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Vakarą praleidžiame pramogaudami laive. Nakvynė laivo kajutėse.

2 DIENA
Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Laisvas laikas. Stokholme šurmuliuoja net keletas Kalėdinių mugių. Viena populiariausių yra senamiesčio širdyje - Stortorget aikštėje, kuri vyksta nuo lapkričio 18d iki gruodžio 23 d. Išpuoštuose nameliuose prekybininkai siūlo įsigyti tradicinių suvenyrų, švediškų saldainių, rūkytų dešrų, elnienos, paragauti tradicinių švediškų patiekalų. Būtinai paragaukite ir ypatingo skonio gėrimo Gloggo - tai tradicinis švediškas gėrimas, pagamintas iš vaisių sulčių, razinų, migdolų, cukraus ir prieskonių, ypač populiarus per žiemos atostogas.
Aplankysime Vasa muziejų*, pasakojantį daugiau nei prieš 300 metų nuskendusio karališkojo laivo istoriją. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame atgal į Taliną. Pramogos laive. Nakvynė laivo kajutėse.

3 DIENA 
Ryte atplaukiame į Taliną. Keliaujame į Rygą, Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, Šiaurės Paryžiumi, Langu į Vakarus. Visi jie tinka ir dabar, nors vargu, ar tiksliai apibūdina šį nuolat besikeičiantį miestą, įsikūrusį ant Dauguvos upės kranto, kuria susisiekia su Baltijos jūra. Rygoje keliautojai gali džiaugtis įvairia architektūra, o ypač – jugendo stiliaus pastatais. Vienos iš didžiausių pasaulyje jugendo stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kaip miestas, kurio architektūroje atsispindi miesto istoriją nuo pat 1201 m. iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, “Trijų brolių” namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai; Šv. Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai… Kelionė per Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo-gido paslaugos;
Kelto bilietai: Talinas-Stokholmas-Talinas;
2 nakvynės keturvietėse kelto kajutėse su dušu ir WC aukštesniame denyje B4;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
*Bilietai į mokamus objektus:
Vasa muziejus – suaugusiems 130 švediškų kronų (SEK), - 14 EUR, vaikams iki 18 metų – nemokamai.
Sveikatos draudimas kelionės metu asmenims iki 65 metų - 4,60 EUR.
Asmeninės išlaidos. 
2 pusryčiai laive: 
suaugusiems - 21 Eur; vaikams (12-17 metų) – 13 Eur, vaikams (6-11 metų) - 9 Eur;  vaikams iki 5 metų – nemokamai.
2 vakarienės laive: suaugusiems - 70 Eur, vaikams (12-17 metų) – 31 Eur, vaikams (6-11 metų) - 21 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.

  Suaugusiam Vaikui
12-17 metų
Vaikui
6-11 metų
Vaikui
iki 5 metų
Pusryčiai 10.50 Eur 6.50 Eur 4.50 Eur nemokamai
Kalėdų vakarienė
nuo 11.16. iki 12.31.
35.00 Eur 15.50 Eur 10.50 Eur nemokamai

 Į maitinimo kainą įskaičiuota:
• Į pusryčių kainą įskaičiuoti gėrimai: kava, arbata, pienas, vanduo ir sultys.
• Specialūs pusryčiai rezervuojami à la carte restoranuose. À la carte restoranuose didelis patiekalų pasirinkimas, arbatą ir kavą padavėjai pateikia prie stalo ir į kainą įskaičiuotas putojantis vynas.
• Į vakarienės kainą įskaičiuoti gėrimai - kava, arbata, pienas, vanduo, sultys, gaivieji gėrimai, vyno ir alaus.

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-se, 2-se ar kajutėje su langu:

Kajutės tipas

Priemoka asmeniui

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-se, 2-se ar kajutėje su langu:
2-vietė kajutė be lango (B2) 22 Eur 
3-vietė kajutė be lango (B3) 9 Eur 
4-vietė kajutė su langu (A4) 10 Eur 
3-vietė kajutė su langu (A3) 22 Eur 
2-vietė kajutė su langu (A2) 40 Eur 

Preliuminarūs išvykimo miestai ir laikai: 
02:00 val Kaunas, Kauno pilies aikštelė
03:30 val Vilnius, žemutinė Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelė.
05:00 val Panevėžys, "Iki" parduotuvės aikštelė prie autobusų stoties.

Pastabos:
Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Vietos autobuse paskiriamos pagal kelionės pirkimo laiką. Jei kelionę įsigijote ją paskelbus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

>> Informacija keliautojams <<