c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Artimiausios kelionės

Ukraina: Pašėlęs savaitgalis Lvove ir renesanso perlas - Zamostė (3 dienos)

on 08/08/2017

Programa

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Nuotaikinga kelionė per Lenkiją. Atlikę visas reikiamas procedūras Lenkijos ir Ukrainos pasienyje atvykstame į istorinę Galicijos sostinę Lvovą. Įsikuriame viešbutyje. Vakare mūsų laukia laisvas laikas viename iš gražiausiu , svetingiausių Europos miestų.Istorinių pastatų gausa ir architektūra žavi savo puošnumu ir laikui nepavaldžiu stiliumi. Čia daug bažnyčių – Romos katalikų, graikų, armėnų, dominikonų, bernardinų. Gausu aplinkui kavinių ir knygynų, parkų, skverų, bohemiška dvasia tarsi sklando ore . Lvovo senamiestis pelnytai įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.Siūlome apsilankyti ir paskanauti teminiuose Lvovo restoranuose: http://www.fest.lviv.ua/en/restaurants/ . Arba su vietiniu gidu  Turas* „Įdomiausi Lvovo barai“.
Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Ekskursija po Lvovą autobusu. Jūsų  laukia susitikimas su  Lvovu - vienu iš gražiausiu , svetingu, nuoširdžiu ir labai išradingu Europos miestų. Tai didžiausias vakarų Ukrainos miestas, istorinė Galicijos sostinė, kurį 1256 metais įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas,kurio vardas ir davė miestui pavadinimą . Daugiatautė  ir spalvinga miesto istorija sudomins visus čia apsilankiusius.Istorinių pastatų gausa ir architektūra  žavi savo puošnumu ir laikui nepavaldžiu stiliumi .Čia daug bažnyčių ų– Romos katalikų, graikų , armėnų , dominikonų, bernardinų ..Gausu aplinkui kavinių ir knygynų , parkų , skverų , bohemiška dvasia tarsi sklando ore . Lvovo senamiestis pelnytai įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskurisjos metu aplankysime Lichačiovo kapines, kurios yra vienos didingiausių ir pomastiškiausių tokio tipo vietų Europoje. Įkurtos 1786 metais ir nuo pat pradžių buvo laidojami garsūs ir turtingi to laikotarpio asmenys. Dabar tai parkas – muziejus kuris užima virš 40 hektarų.lipame į aukštutinės pilies kalvos , kur grožėsimes miesto ponorama  , Šv. Jurgio katedra – Lvovo puošmena. Architektas Bogdanas Meretinas sukūrė tikrą rokoko architektūros šedeverą. Paskutiniai štrichai buvo atlikti jau po Meretino mirties. 1772 m. katedros fasadas papuoštas vieno talentingiausių XVIII a. Europos skulptorių, neretai Ukrainos Mikelandželu pavadinamo meistro Johano Pinzelio skulptūromis. Katedros viduje stovi ir kitų žymių to laikotarpio Ukrainos menininkų kūriniai. Po informatyvios ekskursijos laisvas laikas poilsiui , o vakare siūlome:

EKSKURSIJOS SU VIETINIU GIDU Papildomai:

Ekskursija* pėsčiomis „Ne tipiškas Lvovas“ ( 3val.)
Ekskursija pėsčiomis tarsi raizgytomis gatvelėmis po senamiestį  : Rotušė, Katedra, Universitetas, manieringas  Operos ir baleto teatras su puošniu interjeru, paminklas Galicijos  karaliui Danieliui ir poetui Adomui Mickevičiui, XVI a. statyta vaistinė - muziejus su „geležiniu vynu“.Čia iš pašto muziejaus-kavinės galima išsiūsti antikvarinių atvirukų.Prie šurmuliuojančio turgaus įėjimo galima nusipirkti kotletą,  pamatyti kaip kepami meduoliai, lipdomi karameliniai saldainiai . Žmonės čia paprasti, šilti  ir draugiški. Vakarais gatvėse pilna žmonių , mimų su karnavaliniais    rūbais.

Požeminis Lvovas* ( 2 val.) 
Ištirkite paslėptas viduramžių miesto vietas. Lvovo metro vis dar saugo savo legendas ir paslaptis, kurias pristatys jūsų vadovas.Ekskursija apima apsilankymą buvusios jėzuitų bažnyčios kriptoje, žemyn į Dominikos vienuolyno pogrindžius ir Prezidentūros bažnyčios labirintus, Farmacijos muziejų.Pasirinktinai galite apsilankyti požeminiame restorane "Kopalnya Kavy", kuriame įrengta kavos kasykla.

Operos teatras* (spektaklis) – pagal repertuarą.

Nakvynė Lvove viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Išvykstame iš Ukrainos. Trumpam Lenkijoje aplankote Zamostės miestą, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Miestą suprojektavo italo architektas Bernardo Mordano pagal didiko Jono Zamoiskio „idealaus miesto“ koncepciją, todėl dar vadinamas Lenkijos renesanso perlu. Aplankome miesto aikštę su rotušės rūmais, šv. Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai ,gidai į mokamus objektus;
 • Turas „Įdomiausi Lvovo barai“ – 12 eur asmeniui
 • „Ne tipiškas Lvovas“ –  10 eur asmeniui
 • Požeminis Lvovas –  8 eur asmeniui
 • Bilietas į teatrą nuo 2 eur asmeniui
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos:

 • Privalomas  LR piliečio pasas. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.
 • Papildomos ekskursijos organizuojamas susirinkus bent 10 asmenų.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Išvykimas iš Vilniaus ir Kauno
 • Galimi mokami pervežimai iš Panevėžio , Šiaulių , Klaipėdos.

Konsultacija: +370 68405053  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Datos ir kainos

PERVEŽIMAI KELIONĖMS AUTOBUSU

Maršrutas

Kaina asm.
(į abi puses)

Panevėžys - Kaunas - Panevėžys

29 EUR

Šiauliai - Kaunas - Šiauliai

32 EUR

Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis

29 EUR

Klaipėda - Kaunas - Klaipėda

37 EUR

 
* Pervežimai organizuojami grupėms nuo keturių keliautojų.
* Pervežimai gali būti vykdomi autobusu, mikroautobusu arba lengvuoju automobiliu.
* Pervežimai iš Klaipėdos vykdomi tiesiogiai Klaipėda, Kryžkalnis - Kaunas, pervežimai iš Šiaulių gal būti vykdomi per Panevėžį.
* Pervežimai iš Alytaus* ir Marijampolės* kelionėms į Daniją, Švediją, Norvegiją, Suomiją, Latviją, Estiją, Rusiją vykdomi pagal atskirą užklausimą.
* Jei turistai vėluoja atvykti į nurodytą išvykimo vietą, autobuso vairuotojas turi teisę išvykti jų nelaukiant. Kelionių organizatorius „Eura Travel“ už dėl turistų kaltės nesuteiktas paslaugas atsakomybės neprisiima.
* Pervežimai gali būti organizuojami ir į vieną pusę.
* Patiksliname turistų paėmimą į šiaurės krypčių keliones: į Latviją, Estiją, Sankt Peterburgą, Skandinavijos šalis vykstama per Panevėžį arba Šiaulius. Išvykimo miestas pasirenkamas priklausomai nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų.
* Iš kito miesto mokamas pervežimas vykdomas susirinkus ne mažesnei kaip 4 turistų grupei.
 
Konsultacija :  Tel.: 8 682 45917 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.