c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Kelionės kartą metuose

Saldi "Laimos" šokolado pasaka ir kalėdinė Ryga (1 diena)

(0 balsai)

  

 

Pirmieji gruodžio savaitgaliai didžiiuosiuose Europos miestuose pakvimpa skrudintais migdolais, saldžiais meduoliais, šokoladu ir karštu vynu. Prasideda Kalėdinės mugės – pirmieji artėjančių švenčių pranašai. Kviečiame ir Jus smagiai praleisti savaitgalį Rygos kalėdinėse mugėje. Maloni atmosfera, spindinčios dekoracijos, unikalios prekės, kalėdinės melodijos ir kulinariniai skanėstai – tai šventė visiems pojūčiams!

 

Šventės jau visai čia pat. Kelionių organizatorius „Eura travel“ kviečia aplankyti Kalėdinį turgų Rygos senamiestyje bei pasinerti į šventinę nuotaiką. Vieni čia suras kalėdinių dovanų artėjančioms šventėms, kiti pasmaguriaus saldumynais ir karšta kava, o kažkas gal suras ir savo Kalėdų stebuklą...

KELIONĖS PROGRAMA:

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į "Laimos" šokolado muziejų, kur prasidės saldi istorija... Sunku būtų surasti tą, kuris nemėgtų šokolado. Smalsu paragauti geriausių „Laimos“ šokoladų ir bent akies krašteliu išvysti, kas vyksta paslaptinguose šokolado gaminimo užkulisiuose. Čia sužinosite Laimos šokolado atsiradimo ir gamybos istoriją, ragausite šokoladinį gėrimą... Meilė yra didžiausia „Laimos“ šokoladinių saldainių vertybė ir pagrindinė jų nepakartojamo skonio ir aromato paslaptis. Nuo 1870 metų „Laimos“ šokolado meistrai importavo kakavos pupeles iš tolimosios Gvinėjos įlankos Afrikoje, į šokolado, kuriam nėra lygių pasaulyje, gamybos procesą sudėdavo daug meilės. Galėsite įsigyti  Laimos šokolado siuvenyrų, kalėdinių skanėstų draugams ar artimiesiems.
Atvykstame į Rygą. Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, Šiaurės Paryžiumi, Langu į Vakarus. Visi jie tinka ir dabar. Įsikūrusi ant Dauguvos upės kranto, Ryga yra didžiausias Baltijos valstybių miestas. Rygoje keliautojai gali džiaugtis įvairia architektūra, o vienos iš didžiausių pasaulyje jugendo stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai; Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, Didžioji ir Mažoji miesto gildijos, “Katės namas”, senamiesčio gatvelių labirintai.
Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti po kalėdiškai pasipuošusį miestą, apsilankyti šurmuliuojančioje mugėje. Rygos senamiesčio širdyje, Domo aikštėje, jau nuo gruodžio pradžios kvepia Kalėdiniu vynu, imbieriniais meduoliais ir Kalėdine arbata, o kiekvienas lankytojas kasdien gali atrasti savo Kalėdinį stebuklą. Kalėdinės Mugės metu kasdien vyksta įvairiausi koncertai, vaikai ir suaugusieji, gali pabendrauti su Kalėdų Seneliu. Čia galite įsigyti Latvijos menininkų kurtų Kalėdinių dovanų – raštuotų pirštinių, kojinių, kepurių ir šalikų, latviško medaus, aromatingų žvakių, ekologiškų medinių žaislų ir kitų su maile pagamintų dovanų. Kalėdų mugės metu galite susipažinti su Latvijos tradicijomis, šventinių patiekalų gamybos ypatumais. Festivalis „Kalėdinių eglučių takas“ – tai originalus ir artistiškas renginys pačiame miesto centre, kur demonstruojamos išskirtinės, avangardinės Kalėdų eglutės. Beje, Kalėdų eglutės Rygoje eksponuojamos ne be reikalo – juk vis dar gyva legenda, jog Ryga yra pirmosios dekoruotos Kalėdų eglutės sostinė. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Ekskursinė programa;
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
"Laima" šokolado muziejus: suaugusiems – 7 EUR, vaikams – 5.00 EUR, vaikams 3-6 m. - 3 Eur;
Gido paslaugos muziejuje - 3 Eur/asm
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu 
Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

  • Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti;
  • Kai kurių muziejų gidų paslaugos už papildomą mokestį;
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą;
  • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas;
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 EUR mokestis.
  • Informacija keliautojamsPlauojamas išvykimo laikas:

Kaunas,Kauno pilies aikštelė – 06:30 val.
Vilnius, Forum Palace žemutinė aikštelė – 08:00 val.
Panevėžys, „ IKI“ parduotuvės aikštelė prie autobusų stoties – 09:45 val.

Planuojamas grįžimo laikas:
į Panevėžį ~ 22:00 val.
į Vilnių ~23:30 val.
į Kauną ~ 01:00 val.