c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Kelionės kartą metuose

Talinas- Stokholmas - Barono Miunhauzeno muziejus (3 dienos)

(1 balsas)

Kelionės data: 2017 vasario mėn.
Kelionės kaina: 159 Eur

Pabuskime iš žiemos miego ir pasilepinkime kelionių teikiamais malonumais! Kelionių organizatorius EURA Travel kviečia Jus į nepamirštamą ir nepakartojamą kelionę jūra kruiziniu laivu „ROMANTIKA"! Aplankykite Šiaurės Venecija vadinamą Skandinavijos miestą su mylimu žmogumi ir pasimėgaukite trumpa savaitgalio kelione! Ypatinga laivo aplinka, saulėlydis ir gražūs vaizdai, kuriais galėsite mėgautis kelionės metu, romantiškos Stokholmo senamiesčio gatvelės ir speciali pramogų ir poilsio programa – ši kelionė taps puikiu pasirinkimu Jums ir Jūsų draugams ar artimiesiems. Turiningos ekskursijos dvejose Europos sostinėse – Taline ir Stokholme, siautulingi vakarėliai laive, jausminga muzika, didžiojo fantazijos virtuozo Barono Miunhauzeno muziejus* ir puikus šv. Valentino dienos savaitgalis Jums garantuotas! 

KELIONĖS PROGRAMA:
1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Estijos sostinę. Ekskursija po Taliną: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką, jūrų uostą. Prieš Jus išsirikiuos seneliai miesto sienos bokštai. „Ilgąja koja“ nusileisime nuo Tompea kalvos į rotušės aikštę. Čia pasitiks senieji pirklių namai ir senoji vaistinė bei miestą saugantis Vana Tomas rotušės bokšte, „bandelių“ skersgatvis, miesto gildijų pastatai, Šv. Katarinos kiemelis, Viru vartai. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Vakarą praleidžiame pramogaudami laive. Įvairios linksmybės ir nemokamos pramogos laive: spalvingos šou programos, naktiniai klubai, karaoke. Laive Jūsų laukia puikus maitinimas* švediško stalo restoranuose, poilsis SPA centre*, kazino, parduotuvės. Nakvynė 4-vietėse laivo kajutėse.

2 DIENA
Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Laisvas laikas.
Mieste gausu muziejų, vienas lankomiausių - Vasa muziejus*, čia eksponuojamas didingas iš jūros dugno iškeltas ir restauruotas XVII a. karališkasis karo laivas. 1628 m. tik išplaukęs iš Stokholmo įlankos savo pirmosios kelionės metu nuskendo, o po 333 metų buvo ištrauktas į paviršių ir restauruotas. Išsaugota daugiau kaip 95% jo originalių detalių, jis papuoštas šimtais drožinėtų skulptūrų, ir tai daro Vasa unikaliu meno lobiu ir vienu iš įžymiausių turistinių objektų pasaulyje. Vakare laivu išplaukiame atgal į Taliną. Pramogos laive. Nakvynė 4-vietėse laivo kajutėse.

3 DIENA
Ryte atplaukiame į Taliną. Vykdami link namų, Latvijoje, stabtelėsime vaizdingame Vidžemės pajūryje įsikūrusioje Barono Miunhauzeno muziejuje*. Čia atgimsta didžiojo fantazijos virtuozo legendos. Baronas Miunhauzenas garsėjo ne tik savo beribe fantazija, bet ir neįtikėtinu taiklumu! Pamatysime didžiulį burlaivį, tuziną ančių, kurias vienu šūviu nušovė baronas Miunchauzenas. Taip pat jo ginklų ir trofėjų kolekciją, pabendrausite su pačiu baronu... Antrame muziejaus aukšte apžiūrėsime vienintelę Latvijoje žymių žmonių vaškinių skulptūrų kolekciją. Smagiai siausite Miunhauzeno atrakcionų laive, grožėdamiesi fantastinių pasakojimų personažais, Miunhauzeno taku nukeliausite iki jūros. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo-gido paslaugos;
Kelto bilietai: Talinas - Stokholmas - Talinas;
2 nakvynės turistinės klasės keturvietėse kelto kajutėse su dušu ir WC aukštesniame denyje B4;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
1 pusryčiai laive (galima užsisakyti 2 pusryčius):
suaugusiems - 10.50 Eur;
vaikams (12-17 metų) –6.50 Eur,
vaikams (6-11 metų) - 4.5 Eur ;
vaikams iki 5 metų – nemokamai.

1 vakarienė laive (galima užsisakyti 2 vakarienes): :

suaugusiems - 33 Eur,
vaikams (12-17 metų) – 15.50 Eur,
vaikams (6-11 metų) - 10.50 Eur;
vaikams iki 5 metų – nemokamai.

Bilietai į mokamus objektus (*)
:
Vasa muziejus: suaugusiems 130 švediškų kronų (SEK), grupinė kaina – 11 Eur/asm, vaikams iki 18 metų – nemokamai.
Barono Miunhauzeno muziejus (ekskursija rusų klb) - 4 Eur/asm
Sveikatos draudimas kelionės metu asmenims iki 65 metų - 4,34 Eur
Asmeninės išlaidos.

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-ise, 2-iese ar kajutėje su langu:

Kajutės tipas

Priemoka asmeniui

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-ise, 2-iese ar kajutėje su langu:
2-vietė kajutė be lango (B2) 18 Eur 
3-vietė kajutė be lango (B3) 7 Eur 
4-vietė kajutė su langu (A4) 7 Eur 
3-vietė kajutė su langu (A3) 15 Eur 
2-vietė kajutė su langu (A2) 30 Eur 

Preliuminarūs išvykimo miestai ir laikai:
03:00 val Kaunas, Kauno pilies aikštelė
04:30 val Vilnius, žemutinė "Forum Palace" automobilių stovėjimo aikštelė.
06:00 val Panevėžys, "Iki" parduotuvės aikštelė prie autobusų stoties.

Pastabos:

  • Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal kelionės pirkimo laiką. Jeigu kelionę nusipirkote ją paskelbus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
  • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
  • Informacija keliautojams.