c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės
Featured Item Background

Baltarusija: Minskas - LDK palikimas (2 dienos)

programa

 

2019.11.16 – 11.17 Renginys nenumatomas

 

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į kaimyninės Baltarusijos  sostinę. Apžvalginė ekskursija po Minską Vykdami autobusu pamatome – Pergalės paminklą ir Ivano Kupalos parką, Sporto kompleksą, Ašarų salą, verkiančio angelo skulptūrą. Važiuojame nepriklausomybės aikšte su architektūriniais paminklais: Centrinis paštas, Vyriausybės aikštė, „Šv.Simono ir Jelenos“ bažnyčia, miesto pasididžiavimas - požeminis centras „Sostinė“; elegantiškoji Komorovo turgavietė su skulptūrine kompozicija: saulėgrąžų pardavėja, kino operatoriumi, dama su šuniuku. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis. Aukštutinis miestas su XVII – XVIIIa. gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv. Dvasios barokinė katedra, bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Nacionalinė Baltarusijos biblioteka (*apžvalgos bokštas). Jeigu kelionės dieną vyksta kultūrinis renginys operos ir baleto teatre , pageidaujantys galės jame apsilankyti. Nakvynė viešbutyje Minske.

2 DIENA
Pusryčiai. Vykstame į Nesvyžių, nuo XV a. priklausiusį didikams Radviloms. Apžiūrime restauruojamą Nesvyžiaus rūmų kompleksą*, kuris yra vienas dydžiausių tokio pobūdžio paveldo objektų Baltarusijoje. Aplankome pilyje veikiantį muziejų bei šalia pilies išlikusį parką. Vykstame į Myrių, kur apžiūrime kadaise Radvilų šeimai priklausiusią unikalią Myro pilį, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Pilis buvo bajorų pasilinksminimų ir pramogų vieta ir neretai vadinama „mažąja Varšuva“.Pietūs*. Kelionę tęsiame vykdami į Lydą, kuri iki XVIII a. antros pusės priklausė Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei. Pamatote miesto įžymybę: Lydos pilį, kurią XIV a. pastatė Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas. Teatralizuota ekskursija* po Lydos pilį “Vytauto karūna”, kurios metu susipažinsime su pilies istoriją, pamatysime riterių kovas, turėsime galymybę pajusti to laikmečio dvasią  šaudydami iš viduramžio ginklų (lankas, katapulta, kirvis), bei įsįamžinti nuotraukose apsirengus to laikmečio drabužiais. Kelionė namų link.. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
 • Grupės vadovo - gido paslaugos;

 Į kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus ~40 Baltarusijos rublių (~ 20  EUR);
 • Vietinio gido paslaugos Minske (~ 2 EUR);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Baltarusijos viza ir draudimas 25 EUR; virš 65 metų 27 €.
 • Pietūs Myriuje 12 Baltarusijos rublių;
 • Bilietas į Operos ir baleto teatrą apie 5 EUR.

Pastabos:

 • Išvykimai iš Kauno ir Vilniaus;
 • Galimi mokami pervežimai iš Panevėžio , Šiaulių , Klaipėdos.
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda;
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą (pasas turi galioti mažiausiai 90 dienų po vizos galiojimo laiko ir turėti du tuščius puslapius).
 • Reikalinga spalvota nuotrauka 35x45 mm, 70% nuotraukos veidas (ne daugiau kaip šešių mėnesių senaties, baltame fone).
 • Informacija keliautojams.

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37062318300

Datos ir Kainos

Žemėlapis

duk

 Dažniausiai  užduodami klausimai:

 

Kaip man užsiregistruoti į kelionę? 

-  registruotis galite mūsų internetinėje svetainėje arba  el. paštu atsiųskite laišką, kuriame nurodytumėte keliautojų vardus, pavardes, tel. numerį, kelionės pavadinimą, kelionės datą ir iš kurio miesto (Vilniaus ar Kauno) pageidaujate išvykti.

Kaip susimokėti už kelionę?

-  Susimokėti už kelionę galite mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje arba banko pavedimu.

Nusipirkome kelionę, kur darytis vizas; ar Jūsų firma tai sutvarko?

- Taip, mes pasirūpinsime grupine viza į Baltarusiją. Pasus ir kitus reikalingus dokumentus reikia pristatyti ne vėliau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios. Labai prašome nevėluoti, prašymas dėl grupinės vizos negali būtų pateiktas, kol negauti visų keliautojų pasai.

Kur mums pristatyti pasą, nuotrauką ir užpildytą anketą?

- Pasus su visais reikiamais dokumentais reikia pristatyti į mūsų biurus Vilniuje, Kaune arba Panevėžyje. Neturint tokios galimynės, galime suorganizuoti kitus pristatymo būdus.

Kada bus grąžinti pasai?

- Pasai grąžinami autobuse, kelionės metu.

Kur man pasikeisti Baltarusijos rublių?

- Kelionės vadovas padės pasikeisti Baltarusijos rublių pasienyje arba atvykus į Minską. Kartais Baltarusijos rublių pasikeisti galima ir didžiųjų Lietuvos miestų bankų padaliniuose.

Turiu Europos sveikatos draudimo kortelę, ar man reikia draustis?

- Baltarusija nepriklauso Europos Sąjungai, tad ši kortelė negalioja. Kelionės draudimas į Baltarusiją yra privaloma sąlyga gauti vizą į Baltarusijos Respubliką.

Jeigu vyksime į Operos ir baleto teatrą ar bus galimybė prieš jį pasiruošti/pasipuošti? (Jeigu operą numato programa)

- Taip, iškart po ekskursijos Minske, vykstame į viešbutį, kur galėsite pasiruošti vakarui. Nors aprangos kodas einant į teatrą nėra nustatytas, rekomenduojame apsirengti šventiškiau. Nerekomenduojame dėvėti sportinę ar nešvarią kasdieninę aprangą.

Kada planuojamas išvykimas?

- Išvykimo laikai, vietos ir kelionių vadovų kontaktai būna paskelbti mūsų intenetinėje svetainėje likus 3 dienoms iki kelionės datos. Išvykstame iš Kauno pilies stovėjimo aikštelės Kaune ir iš Spaudos Rūmų Vilniuje. Orientaciniai išvykimo laikai: iš Kauno ~04.00 val., iš Vilniaus ~05.30 val. esant operai arba baletui (laikai tikslinami prieš kelionę).

 

Atmintinė

 Į išvykimo vietą prašome atvykti 5-10 min. anksčiau nurodyto išvykimo laiko.
Vairuotojui ar vadovui (-ei) skambinti tik išvykimo dieną, kadangi jie gali būti kitose kelionėse.

DOKUMENTAI:

 • Į Baltarusiją galima vykti tik turint galiojantį pasą (tapatybės kortelė netinka). Pasas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
 • Vykstant į Baltarusiją, privaloma turėti Baltarusijos vizą. Laiku pateikus dokumentus, vizos gavimo formalumais pasirūpina kelionės organizatorius.  Vizai gauti reikalingas pasas, anketa, spalvota nuotrauka 35x45 mm, 70% nuotraukos veidas (nuotrauka ne senesnė kaip 6 mėn.) Dokumentus grupinei vizai gauti reikia pristatyti ne vėliau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios.
 • Vykstant į kelionę reikia turėti medicininių išlaidų užsienyje draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Grupės draudimą turės kelionių vadovas.
 • Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems be tėvų – reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija išleisti į kelionę. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vykstančiojo tėvo pavarde, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą.

MOKAMI OBJEKTAI:

 • Baltarusijos rublių galėsite pasikeisti pasienyje. Visą reikiamą informaciją apie pinigų keitimą suteiks kelionės vadovas. Atsargai turėti EUR ar USD, juos bus galima pasikeisti Baltarusijoje (Minske, Nesvyžiuje). Banko kortelėmis, nors oficialiai ir deklaruojama, atsiskaitinėti galima ne visur.
 • Bilietai į mokamus objektus ~40 naujųjų Baltarusijos rublių (~ 20 EUR).
 • 1 EUR = ~ 2 BYN

KELIAVIMAS AUTOBUSU:

 • Jūsų ir kitų keleivių saugumo užtikrinimui, autobusui važiuojant griežtai draudžiama stovėti ar vaikščioti autobuso salone, rūkyti, gerti karštus ar stipriuosius gėrimus.
 • Kelionės metu saugumo ir higienos sumetimais, tualetu naudokitės tik ypatingu atveju. Tualeto talpa ribota, todėl sustojimo vietose visada pasinaudokite viešuoju tualetu.
 • Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Nesivežkite trapių ar dūžtančių daiktų.
 • Primename, kad be priežiūros autobuso salone palikti vertingi daiktai gali tapti lengvu grobiu ilgapirščiams. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl trečiųjų asmenų nusikalstamos veikos atveju, transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.
 • Draudžiama kalbinti ar kitaip atitraukti vairuotojo dėmesį tuo metu, kai jis vairuoja.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą, sustojimų skaičių ir trukmę reglamentuoja ES nutarimai.
 • Dėl Europos Sąjungos reikalavimų, vykstant per ES šalis, karštas vanduo autobuse nebus tiekiamas.
 • Jei vairuotojai kelionės metu buvo paslaugūs ir geranoriški, geriausia padėka – arbatpinigiai.

REKOMENDUOJAME PASIIMTI:

 • Patogią ir lengvą avalynę (patartina storesniu padu), kuprinėlę ar mažą rankinę. Kelionės metu būtina turėti patogius drabužius, storesnį megztinį ar neperšlampamą striukę, apsiaustą nuo lietaus.
 • Higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, drėgnų servetėlių ir kita.
 • Pagalvėlę, lengvą pleduką (išvykstame anksti, galbūt autobuse norėsis pasnausti).
 • Nedūžtantį puodelį, termosą (arba vienkartinių puodelių, kuriuos panaudoję galėsite išmesti, nereikės plauti degalinėse), šaukštelį, popierinių rankšluostėlių.
 • Geriamo vandens, užkandžių - vakuumuotų maisto produktų, džiovintų vaisių, šviežių vaisių (obuolį ar kt.), arbatos, kavos.
 • Medikamentų nuo savų ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinimo sutrikimų, pleistrų, skausmą malšinančio tepalo.
 • Fotoaparatą, plaukų džiovintuvą.

PASTABOS:

 • Lankomuose objektuose ekskursijas veda tik vietiniai gidai (rusų kalba).
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius, eiliškumas ir įėjimo bilietų kainos gali keistis.
 • Klientui vėluojant į sutartą išvykimo vietą 15 min. ir per tą laiką nepavykus su juo susisiekti nurodytu telefono numeriu, vadovas turi teisę nebelaukti vėluojančių asmenų ir tęsti ekskursinę programą.

Linkime gerai pasiruošti kelionei ir nepamiršti geros nuotaikos!

Pervežimai kelionėms autobusu

Maršrutas

Kaina asm.
(į abi puses)

Panevėžys - Kaunas - Panevėžys

29 EUR

Šiauliai - Kaunas - Šiauliai

32 EUR

Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis

29 EUR

Klaipėda - Kaunas - Klaipėda

37 EUR

 
* Pervežimai organizuojami grupėms nuo keturių keliautojų.
* Pervežimai gali būti vykdomi autobusu, mikroautobusu arba lengvuoju automobiliu.
* Pervežimai iš Klaipėdos vykdomi tiesiogiai Klaipėda, Kryžkalnis - Kaunas, pervežimai iš Šiaulių gal būti vykdomi per Panevėžį.
* Pervežimai iš Alytaus* ir Marijampolės* kelionėms į Daniją, Švediją, Norvegiją, Suomiją, Latviją, Estiją, Rusiją vykdomi pagal atskirą užklausimą.
* Jei turistai vėluoja atvykti į nurodytą išvykimo vietą, autobuso vairuotojas turi teisę išvykti jų nelaukiant. Kelionių organizatorius „Eura Travel“ už dėl turistų kaltės nesuteiktas paslaugas atsakomybės neprisiima.
* Pervežimai gali būti organizuojami ir į vieną pusę.
* Patiksliname turistų paėmimą į šiaurės krypčių keliones: į Latviją, Estiją, Sankt Peterburgą, Skandinavijos šalis vykstama per Panevėžį arba Šiaulius. Išvykimo miestas pasirenkamas priklausomai nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų.
* Iš kito miesto mokamas pervežimas vykdomas susirinkus ne mažesnei kaip 4 turistų grupei.
 
Daugiau šioje kategorijoje: Latvija: Gaujos nacionalis parkas »