c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Lenkija: Muziejų naktis Varšuvoje (2 dienos)

PROGRAMA

Aplankykite Lenkijos sostinę pavasarį, Tarptautinės muziejų nakties metu. Tai vienintelė naktis metuose – kai Varšuvos muziejai kviečia apžiūrėti eksponatus naktį. 
KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA.
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Apie vidurdienį atvykstame į Varšuvą. Pasivaikščiosime podažniausiai turistų lankomą viduramžišką senamiestį, išraizgytą kepėjų, riterių, aludarių gatvelėmis. Tiesa, Varšuvos senamiestis atstatytas taip kruopščiai, kad 1980 metais įtrauktas į UNESCO saugotinų objektų sąrašą. Turistų traukos centras yra Karalių pilis ir prie jos Pilies aikštė su pirmuoju paminklu pasauliečiui Lenkijoje - Karaliaus Zigmanto III kolona. Ši kolona – tai Varšuvos simbolis dažniausiai vaizduojamas turistiniuose leidiniuose ir atvirukuose. Senamiesčio Turgaus aikštė ir vidury aikštės Sirenos - sostinės herbo, paminklas. Ji kardu ir skydu gina miestą. Aplankysime Šv. Jono katedrą - gotikinio stiliaus bažnyčią, svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkę, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai. Senamiestį lanku juosia gynybinė siena su Barbakanu. Pamatysite Didįjį teatrą, pereisime Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F.Šopeno širdis. 
2018 metais muziejų naktis Varšuvoje vyks 15-tą kartą. Šią naktį Jums bus atviri Varšuvos muziejai ir daugelis kitų kultūros įstaigų, kurios taip pat siūlys patrauklias programas lankytojams bus atviri dauguma Varšuvos muziejų, galerijų, kūrybinių dirbtuvių.
Galėsite aplankyti šiuos Varšuvoje populiarius muziejus: Šopeno, Adomo Mickevičiaus literatūros, Šiuolaikinio meno, Popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo, Etnografijos, Technologijos, Karališkųjų Lazienkų, Vilanovo, Istorijos, Nacionalinį, vieną moderniausių ir brangiausių Europoje „Sukilimo muziejų" bei ypač populiarų Koperniko mokslo centrą. Vien dėl šio muziejaus verta šią dieną leistis į Varšuvą. Muziejų lankytojams pervežti organizuojamas miesto specialusis transportas. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA.
Aplankysime Varšuvos Karališkąją pilį – tai istorinė rezidencija, vadinama istorijos ir kultūros nacionaliniu paminklu, laikoma vienu iš svarbiausiu lenkų valstybingumo simboliu. Gotikinė pilis, istorinė Abiejų Tautų Respublikos valdovų rezidencija. XVI a. pabaigoje Varšuvai tapus Lenkijos sostine Karalių pilyje įsikūrę Lenkijos karaliai gyveno iki pat 1795 m. II-ojo pasaulinio karo metais pilis buvo beveik visiškai sugriauta, o vėliau atstatyta ir joje įkurtas muziejus. Vienas labiausiai lankomų objektų Varšuvoje ir dar viena vieta, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime pilies rūsiais, apžiūresime karališkuosius kambarius, kuriuose eksponuojami autentiški baldai, šviestuvai, paveikslai, rytietiški kilimai, o taip pat Lenkijos nacionalinio banko monetos ir banknotai. Karališkoji pilis yra nuolatinių ir laikinų parodų centras.
Vakare išvykstame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu; 
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.    
 • 1 nakvynė viešbutyje
 • 1 pusryčiai

Į kainą neįskaičiuota:

 • Kelionės metu su savimi turėti apie 30 PLN;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionė metu - 3.69 Eur.

Pastabos:

 • Muziejų nakties programa bus pateikta  prieš išvykimą.
 • Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti;
 • Kai kurių muziejų gidų paslaugos už papildomą mokestį;
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas. 
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojanti dokumenta: LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu kelionę įsigijote pirmieji - sėdėsite autobuso priekyje, jeigu vieni paskutinių - autobuso gale.
  Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 Eur mokestis.
 • Informacija keliautojams.

Preliuminarūs išvykimo laikai ir vietos:
Vilnius: 06:30 val.
Kaunas: 08:00 val.
Marijampolė arba Alytus (teirautis agentūroje) 09:00 val.

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37060065443

DATOS IR KAINOS

  

ŽEMĖLAPIS

 

ATMINTINĖ

Į išvykimo vietą prašome atvykti 5-10 min. anksčiau nurodyto išvykimo laiko.
Vairuotojui ar vadovui (-ei) skambinti tik išvykimo dieną, kadangi jie gali būti kitose kelionėse.

AUTOBUSAS

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, todėl būkite supratingi. Karštas vanduo autobuse patiekiamas tik autobusui sustojus! Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standarto, todėl, priklausomai, nuo šalies, atsiranda skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai. „Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) yra kambaryje. Kai kuriuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas. Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas.

Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiajam ar ketvirtajam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa arba sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

 • Būtiniausi reikmenys kelionėje:
 • Asmeninės higienos priemonės;
 • Medikamentai: nuo savų ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo; virškinimo sutrikimų; pleistrai;
 • Buitiniai elektros prietaisai, jei jie kelionės metu būtini: plaukų džiovintuvas, lygintuvas;
 • Apsiaustas nuo lietaus arba skėtis; Avalynė patogi ir lengva, patartina storesniu padu. Kelionės metu būtina turėti šiltesnį megztinį ar striukę;
 • Arbata, kava, karštu vandeniu užpilama sriuba, greitai negendantis maistas.

DOKUMENTAI

 • Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Pasas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
 • Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.
 • Vykstant į šią kelionę taip pat galioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

PINIGAI

Turėti smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.). Lietuvos bankuose iš anksto galite įsigyti zlotų. Mokamiems objektams reikia turėti grynų pinigų. 1EUR ~4 PLN; Lenkijoje: pietūs ~ 10-20 PLN; kava arbata – 2-4 PLN; alaus bokalas – 3-7 PLN.