c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės
Featured Item Background

Baltarusija: Naujieji metai Minske + Cirkas (2 dienos)

 

 

    

1 DIENA

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Šiek tiek po vidurdienio atvykstame į Baltarusijos sostinę Minską. Atvykę į šalies sostinę, skirsime Jums laisvo laiko apsipirkti. Užsiregistravę viešbutyje ir pasiruošę aprangą vykstame į cirką. Baltarusijos valstybinis cirkas - vienas iš garsiausių cirkų pasaulyje. Valstybinis Baltarusijos Cirko pastatas, buvo pirmasis stacionarus cirko pastatas buvusioje Tarybų Sąjungoje. 2008-2010 metais įvyko grandiozinė pastato rekonstrukcija, po kurios ši Minsko arena tapo viena geriausių Europoje ir pasaulyje. Tai įspūdingas apvalios formos pastatas su kolonomis ir aukštu kupolu, erdvus ir modernus viduje, tačiau išlaikęs senojo cirko dvasią bei autentiškus dekoro elementus. Valstybinio Baltarusijos cirko artistai – daugelio profesionalių konkursų ir festivalių laimėtojai. 2013 metais, Monako kunigaikščių šeimos kvietimu , Baltarusijos cirkas organizavo Monako festivalį.  Naujametinio renginio metu Jūsų lauks netikėčiausių ir sudėtingiausių įdėjų įgyvendinimas: ryškūs ir efektingi numeriai, unikalių gyvūnų (tarp jų ir 3tonų raganosio pasirodymas) sukurs žodžiais nenusakomą įspūdį. Renginio trukmė apie 2.5 val.  Vykstame pasigrožėti Minsko biblioteka.  Šis netradicinis deimanto formos pastatas , kuriame įsikūrusi Nacionalinė biblioteka „Almaz“ traukia ne vieno turisto akį ir patenka į įspūdingiausių pasaulio architektūrinių objektų sąrašą. Statinys simbolizuoja žinių, kurias žmonija sudėjo į knygas, vertę. Architektai pasistengė, kad Nacionalinė biblioteka itin įspūdingai atrodytų tamsiuoju paros metu. Vakarais Bibliotekos fasadas patampa gigantišku LED ekranu. Šiai dienai biblioteka tai ne tik viena turtingiausių knygų kolekcija, bet ir didžiulis daugiafunkcinis centras, kuriame suderintos aukštosios technologijos, itin modernus dizainas ir neįprasta architektūra.  Vėliau , trumpam grįžtame į viešbutį. Šventinius drabužius pakeitę šiltesniais, vykstame 2020-uosius pasitikti mieste aikštėje! Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Minską. Vykdami autobusu pamatome – Pergalės paminklą ir Ivano Kupalos parką, Sporto kompleksą, Ašarų salą, verkiančio angelo skulptūrą. Važiuojame nepriklausomybės aikšte su architektūriniais paminklais: Centrinis paštas, Vyriausybės aikštė, „Šv.Simono ir Jelenos“ bažnyčia, miesto pasididžiavimas - požeminis centras „Sostinė“; elegantiškoji Komorovo turgavietė su skulptūrine kompozicija: saulėgrąžų pardavėja, kino operatoriumi, dama su šuniuku. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis. Aukštutinis miestas su XVII – XVIIIa. gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv. Dvasios barokinė katedra, bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Pilni įspūdžių vykstame Lietuvos link.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
 • Grupės vadovo - gido paslaugos;

Į kainą neįskaičiuota:

 • Vietinio gido paslaugos Minske (~ 2 EUR);
 • Bilietas į Cirką - 10 EUR.
 • Baltarusijos viza ir draudimas - 25 EUR;
 • Baltarusijos viza ir draudimas vaikams iki 14m. - 10 EUR;
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos:

 • Išvykimai iš Kauno ir Vilniaus;
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda;
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą (pasas turi galioti mažiausiai 90 dienų po vizos galiojimo laiko ir turėti du tuščius puslapius).
 • Reikalinga spalvota nuotrauka 35x45 mm, 70% nuotraukos veidas (ne daugiau kaip šešių mėnesių senaties, baltame fone).
 • vaikams iki 16 metų papildomai reikia pristatyti tėvų pasų kopijas ir gimimo liudijimo originalą ir kopiją.
 • Informacija keliautojams

Konsultacija : +37062318300 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Dažniausiai  užduodami klausimai:

Nusipirkome kelionę, kur darytis vizas; ar Jūsų firma tai sutvarko?

- Taip, mes pasirūpinsime grupine viza į Baltarusiją. Pasus ir kitus reikalingus dokumentus reikia pristatyti ne vėliau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios. Labai prašome nevėluoti, prašymas dėl grupinės vizos negali būtų pateiktas, kol negauti visų keliautojų pasai.

Kur mums pristatyti pasą, nuotrauką ir užpildytą anketą?

- Pasus su visais reikiamais dokumentais reikia pristatyti į mūsų biurus Vilniuje, Kaune arba Panevėžyje. Neturint tokios galimybės, galime suorganizuoti kitus pristatymo būdus.

Kada bus grąžinti pasai?

- Pasai grąžinami autobuse, kelionės metu.

Kur man pasikeisti Baltarusijos rublių?

- Kelionės vadovas padės pasikeisti Baltarusijos rublių pasienyje arba atvykus į Minską. Kartais Baltarusijos rublių pasikeisti galima ir didžiųjų Lietuvos miestų bankų padaliniuose.

Turiu Europos sveikatos draudimo kortelę, ar man reikia draustis?

- Baltarusija nepriklauso Europos Sąjungai, tad ši kortelė negalioja. Kelionės draudimas į Baltarusiją yra privaloma sąlyga gauti vizą į Baltarusijos Respubliką.