c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Naujametinė fiesta nykštukų mieste (3 dienos)

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Trumpas sustojimas šventiškai pasipuošusioje Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Pasivaikščiosime po dažniausiai turistų lankomą viduramžišką senamiestį, išraizgytą kepėjų, riterių, aludarių gatvelėmis.Tiesa, taip kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis, kad 1980 metais įtrauktas į UNESCO saugotinų objektų sąrašą. Turistų traukos centras yra Karalių pilis ir prie jos Pilies aikštė su pirmuoju paminklu pasauliečiui Lenkijoje - Karaliaus Zigmanto III kolona. Tai Varšuvos simbolis dažniausiai pavaizduojamas turistiniuose leidiniuose ir atvirukuose. Senamiesčio Turgaus aikštė ir vidury aikštės Sirenos - sostinės herbo, paminklas. Ji kardu ir skydu gina miestą. Aplankysime Šv. Jono katedrą - gotikinio stiliaus bažnyčią, svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkę, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai. Vykstame į Vroclavą. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Vykstame į nuostabioje vietovėje tarp miškų ir terasinių sodų stūksančią Ksiažo pilį*, dažnai vadinamą“ „Silezijos Perlu“. Tai trečioji pagal dydį Lenkijoje ir didžiausia Silezijos regione pilis pastatyta XIII a. ant uolos viršūnės (395 m aukštyje). Pasikėlus į pagrindinį pilies bokštą atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes. Viduramžių pilis garsi įspūdingu senoviniu interjeru, čia yra apie 400 kambarių, dekoruotų Baroko stiliumi, veikia muziejus, meno galerija, restoranas ir viešbutis. Vaikščiodami terasiniais pilies sodais, geriausiai įvertinsite pilies didybę.
Vykstame į Žemutinės Silezijos miestą – Vroclavą. Ekskursija po senamiestį. Įsimylėti šį mietą užtenka 3-jų sekundžių. Vroclavas įsikūręs Sudetų papėdėje, vienas seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų, kurio įdomią ir audringą istoriją formavo vokiečiai, austrai ir čekai. Ypatingo dėmesio verta Vroclavo Turgaus aikštė (Rynek) - viena didžiausių Europoje su nuostabia miesto rotuše, originaliu fontanu, apsupta spalvingų namų. Pamatysime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir smagia pramoga turėtų tapti, miesto simbolių - sprindžio dydžio nykštukų - „foto medžioklė“. Apie 70 figurėlių: „paštininkas“, „gaisrininkas“, „turistas“, „jaunavedžiai“, „kaliniai“....išsislapstę po visą Vroclavo centrą . Laikas poilsiu . Naujųjų Metų sutikimas pagrindinėje miesto aikštėje. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Aplankysime zoologijos sodą* tai – ne tik pats seniausias, bet ir pagal laikomų gyvūnų skaičių pats didžiausias Lenkijoje zoologijos sodas. 33 hektarus ploto užimančioje sodo teritorijoje gali išvysti 850 skirtingų rūšių gyvūnų. Iš viso čia laikoma daugiau nei 4500 individų, atkeliavusių iš įvairiausių pasaulio kampelių – Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos.Taip pat aplankysime naujai atsidariusį sodo teritorijoje “Afrykariumą“.Tai unikalus, skirtingų ekosistemų kompleksas, apjungiantis 19 akvariumų ir baseinų, kuriuose eksponuojami Raudonosios jūros koraliniai rifai, Nilo upės, Didžiojo Rifo slėnio,Mozambiko,Namibijos ir džiunglių upių baseinų gyventojai. Apie pietus išvykstame iš Vroclavo namų link. Vėlai vakare grįžtame namo. Tikime, kad Vroclavas liks miestu – į kurį norėsite sugrįžti dar ne kartą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo - gido paslaugos;
2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
Ekskursinė programa;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus ~ 90 PLN
medicininių išlaidų draudimas kelionės metu – 3.69 EUR asmenims iki 65m.,
Asmeninės išlaidos.
Mokami objektai:
Ksiažo pilis: ~ 50 PLN suaugusiems, 35 PLN vaikams, studentams iki 26 m.
Zoo sodas+ Afrikariumas: suaugusiems - 35 PLN, vaikams, studentams - 25 PLN.
Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos.

Kita informacija:
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti;
Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.

Į kelionę privaloma su savimi pasiimti asmens dokumentą - pasą arba asmens tapatybės kortelę (galiojimo laikas- ne mažiau kaip 3 mėnesiai nuo kelionės datos).