c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Naujieji metai Taline ir Estijos jūrų muziejus (2 dienos) išvykimas iš Klaipėdos ir Šiaulių!!!

Pageidaujantys, gali užsisakyti vakarienę!


Kelionių organizatorius „Eura Travel“ kviečia sutikti Naujuosius 2019 metus Taline - seniausiame Šiaurės Europos mieste. Aplankysime kol kas pasaulyje analogo neturinčiame „Hidrolėktuvų uosto“ muziejuje* ir sutiksime Naujuosius Rotušės aikštėje stebėdami įspūdingą fejerverkų šou... Kalėdų eglutė šventiniu laikotarpiu tampa populiariausia pažinčių ir susitikimų vieta. Iš pirmo žvilgsnio santūrūs estai, susibūrę prie miesto eglės, temperamentu tampa panašesni į italus: šypsosi, juokauja, šoka. Taip gimsta šilti jausmai šalčiausiu metų laiku. Tad jei ieškote meilės, žiemą ją rasite Estijoje, kur pasidžiaugti šventėmis traukia turistai iš viso pasaulio...

 

 

 KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Po pietų atvykstame į Taliną.  Pasivaikščiosime po šventiškai pasipuošusį senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką, jūrų uostą. Prieš Jus išsirikiuos seneliai miesto sienos bokštai. „Ilgąja koja“ nusileisime nuo Tompea kalvos į rotušės aikštę. Čia pasitiks kavinių ir prekeivių šurmulys, senieji pirklių namai ir senoji vaistinė bei miestą saugantis Vana Tomas rotušės bokšte, „bandelių“ skersgatvis, miesto gildijų pastatai, Šv. Katarinos kiemelis, Viru vartai... Vykstame į viešbutį. Įsikuriame viešbutyje. Poilsis ir vakarienė*.
Po vakarienės* vykstame į Talino centrą prie miesto eglutės, kur kartu su kitais miesto svečiais sutiksime Naujuosius, pasigrožėsime Estijos sostinės fejerverkais! Sugrįžtame į viešbutį.


 

 

 

 


2 DIENA
Pusryčiai. Aplankysime, kol kas pasaulyje analogo neturintį, Estijos „Hidrolėktuvų uosto“ muziejų*, kuris remiantis didžiausio pasaulyje kelionių patarėjo Tripadvisor.com keliautojų vertinimais 2014 metais įvertintas prestižiniu apdovanojimu "Certificate of Excellence". Povandeninės gamtos grožybių ar gyvų eksponatų ten nepamatysite, tačiau estų pastangos sudominti laivybos praeitimi bei dabartimi apstulbins ir tuos, kurie nėra dideli technikos mėgėjai. Kūrėjams pavyko apstulbinti žiūrovus nerealiai sukurta ekspozicija, kur racionalumas, išmonė, atraktyvumas, informacijos gausa bei jos pateikimo įvairovė pribloškia pačia geriausia šio žodžio reikšme.
Eksponatus galima liesti, įlipti į povandeninį laivą, pašaudyti treniruoklyje į lėktuvus bei sraigtasparnius, pasimatuoti Estijos karių uniformas ir su jomis nusifotografuoti, su instruktoriumi pabandyti 2 minutes valdyti hidroplaną ir pasijusti lėktuvo pilotu, plukdyti laivų modelius baseine ir t. t. Kas valandą gęsta šviesa, pasigirsta lėktuvo gaudesys, jis pradeda skraidyti, žmogus pasijunta tarsi prieš oro ataką. Vienas seniausių muziejaus eksponatų - XVI a. vidurio laivas. Savo forma jis primena ir Hanzos pirklių kogus, plaukiojusius XIII a. pradžioje, ir vikingų laivus. Vienas iš pagrindinių eksponatų ir muziejaus pasididžiavimas – 600 tonų sveriantis prieškarinio Estijos laivyno povandeninis laivas „Lembit“. Lankytojams siūloma nusileisti į jo vidų ir vieną po kitos apžiūrėti visas patalpas – nuo vairinės iki kariškių miegamųjų. Beje, 1935 m. Anglijoje pastatytas „Lembit“ yra seniausias iš povandeninių laivų, eksponuojamų pasaulio muziejuose. Lankytojai itin pamėgo geltoną povandeninį laivą (mažą kino salę), kuriuo lydint kapitonui (vaidina samdomas aktorius) leidžiamasi į kelionę aplink pasaulį po vandeniu.

Keliaujame namų link. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė turistinės klasės autobusu;
1 nakvynė su pusryčiais 3* viešbutyje  
Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Galimybė užsisakyti vakarienę* viešbutyje (švediškas stalas), kaina bus tikslinama.
Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 20 Eur/asm.
*Bilietas į jūrų muziejų: 
suaugusiems – 14 Eur; vaikams iki 8 metų - nemokamai, vaikams (9-18 metų) - 7 Eur
šeimos bilietas (2 suaugę + vaikai iki 18 metų) - 28 Eur.
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu – 3 Eur (asmenims iki 65 m.)
Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

  • Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis. 
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vos jam atsiradus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
  • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
  • Informacija keliautojams

Preliuminarūs išvykimo laikai ir vietos:
iš Klaipėdos: PC "Banginis", Šilutės pl. 35, apie 05.00 val.;
iš Šiaulių:  nuo Šv. Petro ir Pauliaus katedros apie 07.00 val.;

Išvykimo laikai gali keistis, detali išvykimo informacija bus atsiųsta el. paštu likus 2-3 dienoms iki kelionės;