c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Į svečius pas senelį Šaltį Belovežo girioje ir Brestas (2 dienos) be vizos !

Kelionės Programa

1 diena.

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atlikę visas reikiamas procedūras Lietuvos – Baltarusijos pasienyje vykstame į Belovežo girios nacionalinį parką* - vieną iš labiausiai tituluotų nacionalinių parkų pasaulyje, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kaip didžiausias reliktinis lygumų miškas. Nuo neatmenamų laikų Belovežo girioje medžiojo Kijevo ir Lietuvos kunigaikščiai, Lenkijos karaliai, Rusijos carai, o dabar vienas labiausiai lankomas turistinis objektas Baltarusijoje. Ekskursiją pradedame pažintimi su Belavežo girios istorija ir dabartine situacija. Lankomes Senio Šalčio rezidencijoje*. Jos vartus saugo du ištikimi ąžuoliniai riteriai. Mediniai namukai, pasakų personažai (nuo Senio Šalčio ir jo dukros Žiemos bei jos seserų iki zuikių ir besmegenių), kurie pasiskirstę po visą kaimelio teritoriją kvies dalyvauti programoje: prie pasakų malūnų palikti visus blogus savo darbus, kurie bus sumalti į miltus, prie ryškiaspalvės karuselės – pašokti ir padainuoti kartu su viena iš Senelio dukrų, o perėjus 97 rastų tiltą – sugalvoti 97 norus. Veliau lankome Laukinių gyvūnų voljerus*, užimančiuose 20 ha plotą, kur turėsime unikalią  galimybę pamatyti senuosius girios šeimininkus -  stumbrus, pasigrožėti laukiniais šernais, įspūdingu ragų vainiku pasidabinusiais elniais ir briedžiais, taip pat tingiai besirąžančia lūšimi, stručiais, vilkais ir rudaisiais lokiais. Važiuojame į Brestą . Nakvynė viešbutyje.

2 diena.

Pusryčiai. Brestas, tai jaukus ir prižiūrėtas pietvakarių Baltarusijos miestas, apskrities centras. Pirmą kartą paminėtas 1019 m. Per savo ezistavimo laikotarpį , miestas ne viena kartą keitė savo šeimininkus, buvo puolamas ir kilo iš griuvėsių. Ekskursijos po miestą metu aplankysime XIX a. viduryje pastatytą galingą Bresto tvirtovę*. Tvirtovė nuo seno buvo svarbus strateginis objektas. Bresto tvirtovė išgarsėjo per II Pasaulinį karą, po to, kai nedidelės Raudonosios armijos gynėjų pajėgos sugebėjo pasipriešinti visomis prasmėmis pajėgesniam priešui – Nacistinės Vokietijos kariuomenei. Bresto tvirtovė iki šiol yra sovietinio pasipriešinimo simbolis Didžiajame Tėvynės kare ir pats žinomiausias šio karo pradžios epizodas. Šiuo metu tvirtovės kompleksą sudaro įtvirtinimai, pastatai, paminklai ir garnizono cerkvė. Bresto centre pasivaikščiosime pėsčiųjų gatve Sovietskaja, kurioje kiekvieną vakarą žibintininkas uždega, žymaus rašytojo Gogolio apsakymų motyvais sukurtus, gatvių žibintus. Pamatysime Bresto tūkstantmečiui skirtą paminklą, kuriame atvaizduoti Vytautas Didysis, Radvila Mykolas Juodasis ir kiti. Pilni įspūdžių keliaujame namų link.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais
 • Organizavimo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota:

 • Bevizis leidimas (5 EUR)
 • Privalomas kelionės draudimas (3 EUR)
 • Įejimai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos (apie 20 EUR)
 • Asmeninės išlaidos ir kitos nenurodytos programoje

PASTABOS:

 • Organizatorius pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionių vadovas ekskursijų neveda.
 • Šiai kelionei būtina turėti ne trumpiau kaip 3 mėn. iki kelionės pabaigos galiojantį pasą ir į kelionę registracija priimama ne vėliau kaip 7 d. iki kelionės.
 • Organizatorius neatsako už pasienio tarnybos darbą.

Konsultacija tel.: +37062318300 arba el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Datos ir Kainos

 

 

Žemėlapis