c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Lenkija: Žemutinės Silezijos perlai (3 dienos)

(0 balsai)

1 Diena Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstame į Vroclavą. Vakare ekskursija Žemutinės Silezijos sostinėje – Vroclave. Ekskursija po senamiestį. Įsimylėti šį mietą užtenka 3-jų sekundžių. Vroclavas įsikūręs Sudetų papėdėje, vienas seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų, kurio įdomią ir audringą istoriją formavo vokiečiai, austrai ir čekai.Ypatingo dėmesio verta Vroclavo Turgaus aikštė (Rynek) - viena didžiausių Europoje su nuostabia miesto rotuše, originaliu fontanu,  apsupta spalvingų namų. Pamatysime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir smagia pramoga turėtų tapti, miesto simbolių - sprindžio dydžio nykštukų -  „foto medžioklė“. Apie 70 figurėlių: „paštininkas“, „gaisrininkas“, „turistas“, „jaunavedžiai“, „kaliniai“....išsislapstę po visą Vroclavo centrą J  Nakvynė viešbutyje.

2 Diena Pusryčiai. Vykstame į nuostabioje vietovėje tarp miškų ir terasinių sodų stūksančią Ksiažo pilį, dažnai vadinamą "Silezijos Perlu".  Tai trečioji pagal dydį Lenkijoje ir didžiausia Silezijos regione pilis pastatyta XIII a. ant uolos viršūnės (395 m aukštyje). Pasikėlus į pagrindinį pilies bokštą atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes. Viduramžių pilis garsi įspūdingu senoviniu interjeru, čia yra apie 400 kambarių, dekoruotų Baroko stiliumi, veikia muziejus, meno galerija, restoranas ir viešbutis. Grožėdamiesi fontanais, gėlių kompozicijomis, vaikščiodami terasiniais pilies sodais, geriausiai įvertinsite pilies didybę.    

Vykstame į vieną unikaliausių Čekijos vietovių - Adršpachų gamtos draustinį*, kuriame stovi gamtos suformuotos neįtikėtinų formų skulptūros : beveik 80 m aukščio akmeniniai „ pirštai", ąsotis, indėno galva, dramblių šeimyna ir kt. Žygio po šį nuostabųjį draustinį metu apžiūrėsite tarp uolų krentančius Didįjį ir Mažąjį krioklius, o jei dar garsiai ir nuoširdžiai pašauksite jų prižiūrėtoją senąjį Krokonošą, tai šis tikrai nepagailės Jums ir gausios vandens srovės... Stačios uolos, krokliai, kalnų ežerai bei siauri praėjimai sukuria nepakartojamą ir nepmirštamą įspūdį, įsiręžiantį į atmintį dar ilgam. Sugrįžtame į Vroclavą. Nakvynė viešbutyje.

3 Diena. Pusryčiai. Aplankysime Vroclavo zoologijos sodą*(nepageidaujantys zoologijos sodo gali pasirinkti apsilankymą viename iš sodų: botanikos ar japoniškame). Tai – ne tik pats seniausias, bet ir pagal laikomų gyvūnų skaičių pats didžiausias Lenkijoje zoologijos sodas. 33 hektarus ploto užimančioje sodo teritorijoje gali išvysti 850 skirtingų rūšių gyvūnų. Iš viso čia laikoma daugiau nei 4500 individų, atkeliavusių iš įvairiausių pasaulio kampelių – Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos.Taip pat aplankysime naujai atsidariusį sodo teritorijoje “Afrykariumą“. Tai unikalus, skirtingų ekosistemų kompleksas, apjungiantis 19 akvariumų ir baseinų, kuriuose eksponuojami Raudonosios jūros koraliniai rifai, Nilo upės, Didžiojo Rifo slėnio,Mozambiko, Namibijos ir džiunglių upių baseinų gyventojai. Išvykstame namų link. Vėlai naktį sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
  • Ekskursinė programa;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Bilietai į mokamus objektus);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
  • Asmeninės išlaidos.

Kita informacija:

  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti;
  • Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.
  • Į kelionę privaloma su savimi pasiimti asmens dokumentą - pasą arba asmens tapatybės kortelę (galiojimo laikas- ne mažiau kaip trys mėn. nuo kelionės datos).

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37068753270