c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Baltarusija: Šventinis savaitgalis Minske (su renginiu)

Programa

2018.12.08 Baletas "Anastasia" Premjera

2019.01.26 Opera "Figaro vestuvės" 

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Šiek tiek po vidurdienio atvykstame į Baltarusijos sostinę Minską. Atvykę į šalies sostinę, skirsime Jums laisvo laiko apsipirkti. Vykstame pasigrožėti ir apsilankyti Minsko bibliotekoje. Šis netradicinis deimanto formos pastatas , kuriame įsikūrusi Nacionalinė biblioteka „Almaz“ traukia ne vieno turisto akį ir patenka į įspūdingiausių pasaulio architektūrinių objektų sąrašą. Statinys simbolizuoja žinių, kurias žmonija sudėjo į knygas, vertę. Architektai pasistengė, kad Nacionalinė biblioteka itin įspūdingai atrodytų tamsiuoju paros metu. Vakarais Bibliotekos fasadas patampa gigantišku LED ekranu. Šiai dienai biblioteka tai ne tik viena turtingiausių knygų kolekcija, bet ir didžiulis daugiafunkcinis centras, kuriame suderintos aukštosios technologijos, itin modernus dizainas ir neįprasta architektūra, o iš specialios apžvalginės aikštelės atsiveria nuostabi miesto panorama. Užsiregistravę viešbutyje ir pasiruošę aprangą vykstame į renginį. 

Atsižvelgiant į datą lankomės Baltarusijos valstybiniame cirke arba Nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Baltarusijos valstybinis cirkas - vienas iš garsiausių cirkų pasaulyje. Valstybinis Baltarusijos Cirko pastatas, buvo pirmasis stacionarus cirko pastatas buvusioje Tarybų Sąjungoje. 2008-2010 metais įvyko grandiozinė pastato rekonstrukcija, po kurios ši Minsko arena tapo viena geriausių Europoje ir pasaulyje. Tai įspūdingas apvalios formos pastatas su kolonomis ir aukštu kupolu, erdvus ir modernus viduje, tačiau išlaikęs senojo cirko dvasią bei autentiškus dekoro elementus. Valstybinio Baltarusijos cirko artistai – daugelio profesionalių konkursų ir festivalių laimėtojai. 2013 metais, Monako kunigaikščių šeimos kvietimu , Baltarusijos cirkas organizavo Monako festivalį.  Naujametinio renginio metu Jūsų lauks netikėčiausių ir sudėtingiausių įdėjų įgyvendinimas: ryškūs ir efektingi numeriai, unikalių gyvūnų (tarp jų ir 3tonų raganosio pasirodymas) sukurs žodžiais nenusakomą įspūdį. Renginio trukmė apie 2.5 val.  Po renginio, grįžtame į viešbutį.

Arba važiuojame į Nacionalinį operos ir baleto teatrą „Balshoi“. Apsilankymas Baltarusijos pagrindiniame kultūros centre nepaliko nė vieno abejingo. Teatras turi tikrai unikalų repertuarą, kurį sudaro apie 60 operų ir baletų pavadinimų iš įvairių epochų ir stilių. Per vieną sezoną kolektyvas parodo daugiau nei 240 spektaklių, kuriuos aplanko daugiau nei 250 tūkstančių žiūrovų. O kokio gražumo pats pastatas! Marmurinės grindys, masyvūs krištoliniai sietynai, paauksuoti turėklai, puošni salė, suprojektuota Romos amfiteatro pavyzdžiu. Po renginio, grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija* po Minską. Vykdami autobusu pamatome – Pergalės paminklą ir Ivano Kupalos parką, Sporto kompleksą, Ašarų salą, verkiančio angelo skulptūrą. Važiuojame nepriklausomybės aikšte su architektūriniais paminklais: Centrinis paštas, Vyriausybės aikštė, „Šv.Simono ir Jelenos“ bažnyčia, miesto pasididžiavimas - požeminis centras „Sostinė“; elegantiškoji Komorovo turgavietė su skulptūrine kompozicija: saulėgrąžų pardavėja, kino operatoriumi, dama su šuniuku. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis. Aukštutinis miestas su XVII – XVIIIa. gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv. Dvasios barokinė katedra, bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Pilni įspūdžių vykstame Lietuvos link.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
 • Kelionės vadovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota:

 • Vietinio gido paslaugos Minske ( 2 EUR);
 • Ekskursija bibliotekoje 4 BYN (~ 2 EUR) (Esant galimybei)
 • Bilietas į Operos ir baleto teatrą – nuo 5 EUR.
 • Asmeninės išlaidos;
 • Viza ir draudimas 20 EUR/asm. (vaikams iki 14 metų 10 EUR/asm)

Pastabos:

 • Kelionių organizatorius už pasienio tarnybos darbą neatsako.
 • Pasai renkami 14 dienų iki kelionės pradžios ir grąžinami kelionės metu.
 • Išvykimas iš Kauno ir Vilniaus

 Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37062318300

Datos ir Kainos