c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Naujieji metai Varšuvoje ir vandens pramogos "Tropikana" parke (3d.)

 Varšuva - puikus pasirinkimas ne tik savaitgalio kelionei, bet ir Naujųjų metų sutikimui. Kelionių organizatorius Eura Travel kviečia Jus leistis į įsimintiną, kupiną naujų įspūdžių ir pažinimo kelionę, kurios metu miegoti nebus kada. Pažintis su Lenkijos sostine, smagios pramogos, linksmybės, fejerverkai, atgaiva vandens pramogų parke „Tropikana" pirmąją 2020-ųjų metų dieną — pažinimas, šventė ir poilsis!

KELIONĖS PROGRAMA:
1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Apie vidurdienį atvykstame į Varšuvą. Aplankysime Varšuvos Karališkąją pilį* – tai istorinė rezidencija, vadinama istorijos ir kultūros nacionaliniu paminklu, laikoma vienu iš svarbiausiu lenkų valstybingumo simboliu. Gotikinė pilis, istorinė Abiejų Tautų Respublikos valdovų rezidencija. XVI a. pabaigoje Varšuvai tapus Lenkijos sostine Karalių pilyje įsikūrę Lenkijos karaliai gyveno iki pat 1795 m. II-ojo pasaulinio karo metais pilis buvo beveik visiškai sugriauta, o vėliau atstatyta ir joje įkurtas muziejus. Vienas labiausiai lankomų objektų Varšuvoje ir dar viena vieta, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime pilies rūsiais, apžiūresime karališkuosius kambarius, kuriuose eksponuojami autentiški baldai, šviestuvai, paveikslai, rytietiški kilimai, o taip pat Lenkijos nacionalinio banko monetos ir banknotai. Karališkoji pilis yra nuolatinių ir laikinų parodų centras.
Vykstame į karališkuosius Vilanovo rūmus*, kur pasivaikščiosime po itališko bei prancūziško stiliaus parkus. Parkai turistų traukos centru gali tapti ir vėlų rudenį bei žiemą, kai besiilsinčius augalus pakeičia šviesos instaliacijos. Kiekvieną vakarą, kai miestą apgaubia tamsa, Vilanovo rūmų sodas pražysta įvairiausiomis spalvomis ir formomis, kurios atkartoja gėlių, medžių, fontanų formas ir sukuria jausmą, lyg būtumėte pasakiškame sode. Nakvynė viešbutyje.
2 DIENA
Pusryčiai. Pasivaikščiosime po viduramžišką Varšuvos senamiestį, išraizgytą kepėjų, riterių, aludarių gatvelėmis. Kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis 1980 metais įtrauktas į UNESCO saugotinų objektų sąrašą:Karalių pilis ir prie jos Pilies aikštė pasipuošusi pagrindine miesto Kalėdų eglute. Čia ir pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje - Karaliaus Zigmanto III-ojo kolona – tai Varšuvos simbolis dažniausiai vaizduojamas turistiniuose leidiniuose ir atvirukuose. Senamiesčio Turgaus aikštė ir vidury aikštės Sirenos - sostinės herbo paminklas. Ji kardu ir skydu gina miestą. Aplankysime Šv. Jono katedrą - gotikinio stiliaus bažnyčią, svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkę, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai. Senamiestį lanku juosia gynybinė siena su Barbakanu. Praeisime Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F.Šopeno širdis.
Šventinis šurmulys driekiasi nuo miestų centro iki priemiesčių parkų, suteikia puikią progą pasidžiaugti žiemos pramogomis, o trykštanti šventinė atmosfera sukuria nuostabią žiemos pasaką. Gatvelėse ir aikštėse iki Trijų karalių vykstančios šventinės mugės - viena smagiausių žmonių susibūrimo, laiko praleidimo ir apsipirkimo vietų. Galėsite paskanauti įvairiausių skanėstų iš artimesnių bei atokesnių Lenkijos regionų, nusipirkti vienetinių, rankų darbo eglutės žaisliukų bei originalių dovanų ir suvenyrų šeimos nariams bei draugams. Laisvas laikas.
Sugrįžtame į viešbutį. Pailsėsime ir pasiruošime Naujųjų Metų sutikimui.   
Naujųjų Metų šventė Varšuvos centre tinka tiems, kurie mėgsta šurmulį ir šventinį siautulį. Gatvėse - karnavalinės linksmybės, aplink fejerverkų blyksniai, bei begalinis žmonių noras švęsti šventę. Pilies aikštė prie Karalių rūmų, karališkoji gatvė “Krakovskoje predmestije” – tai populiariausios, eitynių ir susibūrimų, Naujų Metų sutikimo vietos Varšuvoje. Taip pat daug žmonių susirenka Defilad aikštėje prie Mokslo ir kultūros rūmų, Konstitucijos aikštėje.
Po šventinių fejerverkų vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje. Pageidaujantys pasilikti Varšuvos senamiestyje ir pramogauti ilgiau, į viešbutį galės grįžti taksi. 
3 DIENA
Pusryčiai. Vykstame į Mikolaikų miestelį, kur įsikūręs pramogų ir poilsio kompleksas „Golebiewski“ 4*. Jame gausu įvairių pramogų, puiki atmosfera trumpam poilsiui tiek vasarą, tiek žiemą, smagios maudynės visiškai atnaujintame vandens pramogų parke „Tropikana“: 4 naujausi, iki 700 m. ilgio nusileidimo takeliai, vandens kriokliai, „ciklonas“, baseinas su dirbtinėmis bangomis, sraunioji upė. Suaugusieji maloniai atsipalaiduos mineralinio vandens gydomosiose sūkurinėse voniose: kalio ir natrio - padeda išvalyti ląsteles; bromo - raminamai veikia nervų sistemą ir padeda gydyti odos ligas; kalcio - teigiamai veikia nervų sistemą, stiprina ląstelių sieneles; jodo - veikia antimikrobiškai. Visiems patiks ledo urvas ir druskų kambarys, kuriame galima net nusnausti. Galėsite pasikaitinti garinėje arba suomiškoje pirtyse.  
Vakare išvykstame link Lietuvos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu.
- Ekskursinė programa.
- 2 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais 2-čiuose arba 3-čiuose kambariuose.
- Kelionės vadovo – gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 25 Eur
- Už pažymėtus *objektus papildomai:
       Bilietai į Karalių rūmus Varšuvoje: 30 PLN/asm (vaikams iki 16 metų – 1 PLN asm)
       Šviesos instaliacijos Vilanovo parke ~ 30 PLN/asm
       Bilietai į Tropikana vandens parką:
       1,5 val suaugusiems - 50 PLN, vaikams (4-14 metų) - 25 PLN, vaikams iki 4 metų - nemokamai.
       Papildomos 30 min - 10 PLN/asm
- Medicininių išlaidų draudimas - 3.00 Eur (asmenims iki 65 metų).

Išvykstame iš:
- Klaipėdos per Kauną, Marijampolę.
- Vilniaus per Kauną, Marijampolę.
Išvykimo vietos ir laikai bus tikslinami 3-2 dienos preš kelionę.

Pastabos:
Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Vietos autobuse paskiriamos pagal kelionės pirkimo laiką. Jeigu kelionę nusipirkote ją paskelbus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 Eur mokestis.
Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Konsultacija: el.paštu: ina@eura.lt arba telefonu: +370 600 65443