c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Naujųjų metų sutikimas Vienoje ir Bratislavoje (3 dienos)

 

 

Ir jaunus ir senus, ieškančius romantikos ir šventinio šurmulio, kviečiame sutikti 2019-uosius IMPERATORIŠKOJE VIENOJE ir BRATISLAVOJE!
2018.12.30-2019.01.01


Kai miestą užtvindo karšto vyno ir imbierinių meduolių kvapas, o pagrindines gatves papuošia tūkstančiai girliandų, vieniečiams ir miesto svečiams yra pats tinkamiausias metas pasinerti į šventinį šurmulį arba paieškoti svajingos romantikos žvelgiant į spindintį miestą iš apžvalgos rato ar suktis Vienos valso ritmu tiesiog čia pat gatvėje kartu su kitomis poromis... Puikius įspūdžius ir gerą nuotaiką garantuoja pramogos „Klasikinėje Mylioje“, kuri eina per Vienos centrą iki Praterio pramogų parko. Šiame kelyje gausu gastronominių stebuklų, scenų, kur vyksta linksmi šou, skamba operetė, rokas, vyksta didžėjų pasirodymai, iki vėlumos sušilti ir atsikvėpti kviečia daugybė kavinaičių. Jei reikėtų nupasakoti Vienos skambesį, tai būtų karietas tempiančių arklių kaukšėjimas grindiniu, persipynęs su Vienos valso garsais, jei kvapą - tirštas iš krosnies ištraukto apfelstrudel pyrago garas, sumišęs su kalėdinio gluhwine rūgštele...

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA. Gruodžio 30d.
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA.Gruodžio 31d.
Pusryčiai. Keliaujame į Slovakijos sostinę Bratoslavą. Dar nė neįvažiavus į Slovakijos sostinę iš tolo raudonuoja Bratislavos pilies bokštai, taisyklingai išsidėstę pilies keturkampio kraštuose. Pilyje įsikūręs Slovakijos nacionalinis muziejus, o pilies kalno papėdėje vingiuoja Bratislavos senamiesčio gatvelės. Beklaidžiodami jomis užsuksime įį Šv.Martyno katedrą – gotikinę bažnyčią, statytą 13-16 a. Joje buvo karūnuojami Austrijos-Vengrijos karaliai. Šventojo Mykolo vartai ir gatvė yra viena populiariausių lankytinų vietų Bratislavoje. Tai žavi gatvelė, kurioje gausu parduotuvių ir restoranų. Netoliese rasime ir Mėlynąją bažnyčią, kuri oficialiai vadinama Šv. Elizabeth bažnyčia. Tai įspūdingas Art nouveau stiliaus pastatas, kurio atgarsiai atkartojami ir greta esančios gatvės pastatuose. Mėlynąja bažnyčia vadinama dėl savo spalvos - tiek vidinėje, tiek išorinėje jos dalyje žaižaruoja mėlyni atspalviai, jie žėri net ir stogo čerpėse.
DOVANA - Šventiniai pietūs Bratislavoje.
Vakarop atvykstame į Austrijos sostinę - imperatoriškąją Vieną Ekskursija po senamiestį apžiūrint miesto širdį - Šv. Stepono katedrą ir aikštę, Anker laikrodį, Vienos operą, Parlamentą, Rotušę su 98 metrų aukščio bokštu, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Habsburgų imperijos istoriją. Pasivaikščiosime valsų karaliaus Johanno Strausso išvaikščiotomis senamiesčio gatvelėmis, kurios kvepia aristokratiškais ir elegancijos persmelktais laikais, balinta rytine kava, muzikos vilnijimu ore. Laisvas laikas. Būtinai paragaukite Vienos šnicelio, paskanaukite štrudelio, išgerkite austriškos kavos...

Naujų metų sutikimas Vienos centrinėse gatvėse ir aikštėse, kur pilna šurmulio, gatvės muzikantų, miesto renginių ir šventiškai nusiteikusiu vienos gyventojų. Paskutinę metų dieną, gruodžio 31-ąją, Vienos senamiestis ir aplinkiniai rajonai virsta didžiule pasilinksminimų aikšte. Linksmybės prasideda jau 14:00 val dienos ir tęsiasi iki 02:00 val nakties. Puikius įspūdžius ir gerą nuotaiką garantuoja pramogos „Naujametiniame take", kuris eina per Vienos centrą iki Praterio pramogų parko. Šiame kelyje gausu gastronominių stebuklų (būtinai paragaukite karšto punšo), scenų, kur vyksta linksmi šou, gatvėse šokamas Vienos valsas, skamba operetė, rokas, vyksta didžėjų pasirodymai. Ypatingo dėmesio sulaukia „Klasikinė mylia" Graben gatvėje, o Heldenplatz ir Praterio parke galima pamatyti įspūdingus fejerverkus. Po vidurnakčio išvykstame iš Vienos. Nakvyne viešbutyje Slovakijoje.

3 DIENA. Sausio 01d.
Vėlyvi pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.

Kelionės kaina 189 EUR
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
• Kelionės vadovo - gido paslaugos;
• 2 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
• Ekskursinė programa;
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Vietiniai gidai, mokami objektai ~10 eur:
metro bilietas: 2,10 EUR;
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu - 4,60 EUR (asmenims iki 65 metų);
• asmeninės išlaidos.
Pastabos:
• Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.
• Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vos jam atsiradus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
• Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
• Vietos autobuse paskiriamos pagal kelionės pirkimo laiką. Jeigu kelionę nusipirkote ją paskelbus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
• Informacija keliautojams.
Išvykimas iš: Vilniaus, Kauno, Marijampolės arba Alytaus (tikslintis agentūroje).

Konsultacija: el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +370 68405053