c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Pažintinės kelionės

Pažintinė gastronominė kelionė
Kelionės trukmė: 4 dienos
Kelionės kaina: nuo 403 EUR/asm

1 diena. Skrydis Vilnius 06:10 – 08:40 Barselona. Atvykimas ir apsistojimas viešbutyje. Pažintinė ekskursija po Barseloną. Gyvosios skulptūros, gėlių ir paukščių prekeiviai, dailininkai ir šokėjai, smalsuoliai ir keistuoliai – gyvenimas pagrindinėje Barselonos arterijoje Las Ramblas tiesiog pulsuoja. Šis miestas gyvas, jaudinantis, spalvingas ir be galo gražus. Barselona – nuostabios architektūros miestas, sujungęs romėnų architektūros paminklus, viduramžių gatveles ir kvartalus, nuostabius modernizmo epochos pastatus ir avangardinius pastarojo šimtmečio statinius.Grožėsimės Barselonos panorama nuo Montjuic kalvos, apžiūrėsime Gaudžio šedevrus – Guelio parką, Šv. Šeimynos bažnyčią. Pavaikščiosime Las Ramblas alėja. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Lankomės žinomiausiame ir seniausiame Europoje turguje Boqueria. Kartu su šefu rinksimes produktus iš kurių gaminsimės viduržemio jūros ir ispaniškus patiekalus. Pietūs – kurių metu ragausime pagamintus patiekalus. Apžvalginė gastronominė ekskursija po Barseloną. Kurios metu aplankysime vietinę konditeriją, kur degustuosime pyragėlius su taure šampano. Vėliau aplankysime vietine pieno parduotuvėlę kur paragausime  leche merengada ( zefyrinis pienas) arba cuajada (desertas su medumi ir džiovintais vaisiais). Pasivaiksčiosime “šokoladine” gatve Petritxol. Aplankysime senovės kunigaiksčių konditeriją, kur mums papasakos jos istoriją ir paskanausime pagal senoves tradicijas gamintus kepinius. Vykstame atgal į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Santa Eulalia de Ronsana. Lankysime tipinį Ispanišką ūkį, kuris turi nuosavą rusį kuriame bresta  kataloniškasis vynas ir šampanas“cava”. Apžiūrėsime ir susipažinsime su ekologiniu vyno gaminimo būdu, o vėliau grožėsimės vynuogynų laukais. Tęsiame pažintį su ekologinę gamybą vykdami į Canovelles. Čia lankysime vieną didžiausių ekologinį alaus (Art Cervesers) ūkį, kur turėsime proga taip pat susipažinti su alaus ir ožkos sūrio gamybos paslaptimis. Vykstame atgal į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Skrydis Barselona 09:15 – 13:45 Vilnius

Į Kainą įskaičiuota:

  • 3 nakvynės su pusryčiais 3*- 4* viešbučiuose;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • 1 dienos gidas po Barseloną;
  • Transportas nuvykimui į ūkius;
  • Maisto gamyba Barselonoje su profesionaliu šefu;
  • Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietas (nuo 116 EUR/asm);
  • Degustacijoms ir ūkių lankymams turėti apie 30-50 EUR.