c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Pažintinės kelionės

Atostogų rojus - Alikantė!!!

(1 balsas)

Kelionės kaina: tik 369 Eur/asm

Alikantė - ispaniško temperamento miestas, žvelgiantis į jūrą savo žavingais paplūdimiais, raminantis pasivaikščiojimo takais, linksminantis restoranais ir kavinėmis, diskotekomis, jachtų uostu.

   

Alikantė – istorinis Viduržemio jūros uostas. Kadaise šioje vietoje savo gyvenvietę įkūrė graikai, ją pavadinę Akra Leuka vardu. Išvertus į lietuvių kalbą tai reiškia „baltasis kalnas“.
Žymiausia Alikantės vieta – tai Šv. Barboros pilis, iškilusi virš miesto Benakantilio kalno viršūnėje. Šioje vietoje tvirtovės būta dar IX a., kuomet kraštą valdė maurai. Turtingą Alikantės istoriją saugo archeologiniai paminklai. Architektūros grožis kartu su žavingomis šventėmis ir kultūriniais renginiais daro miestą dar patrauklesnį. Tiek nuostabūs paplūdimiai tiek švelnus klimatas, nesikeičiančia visus metus. Čia dera klasika su modernumu, laisvalaikis su verslu, studijos su linksmybėmis ir svarbiausia kalnai su jūra.

Svarbiausia Alikantės gatvė – Explanada de Espana, besidriekianti miesto pakrantėje yra mėgstama miesto gyventojų susitikimo vieta. Vakarais gatvėje ir aplink išsibarsčiusiose kavinėse visuomet pilna žmonių, vyksta koncertai, gatvės menininkų pasirodymai, siūlomos įvairiausios pramogos.

Pačioje Alikantėje yra Playa del Postiguet smėlio paplūdimys, o kiek toliau nuo miesto centro – San Juan paplūdimys, laikomas vienu gražiausių Ispanijoje, bei La Albuferetos paplūdimys. Tačiau nuo Alikantės važiuojant į šiaurę ar pietus paplūdimių ir kurortų dar daugiau. 

   

Žymiausi Kosta Blankos kurortai ir paplūdimiai:

 • Platja de Sant Joan, garsėjantis smėlio paplūdimiais; 
 • Benidorm, neretai pakliūvantis tarp populiariausių paplūdimių visame pasaulyje; 
 • Altea kurortas, žavintis romantiškais baltais namukais; 
 • Xabia kurortas, viliojantis romantiškomis uolėtomis pakrantėmis; 
 • Guardamar del Segura, žavintis smėlio kopomis ir pušynais. 

Ties Kosta Blankos krantais esanti nedidelė Tabarkos sala, į kurią galima nuplaukti jachta ar motorine valtimi iš Alikantės (apie 15 km) ar kito pakrantės miestelio, itin pamėgta poilsiautojų, kurie neretai čia atvyksta ir vienai dienai. Skaidrus vanduo itin tinkamas nardymui su akvalangu.

Ispanijos rytuose besidriekiančią Kosta Blankos (Costa Blanca) pakrantę galima drąsiai vadinti paplūdimio atostogų rojumi. Dailūs smėlio paplūdimiai, žavios pakrančių uolos, išraižytos jaukiomis įlankėlėmis, nedideli autentiški kaimeliai ir populiarūs kurortai vilioja poilsiautojus iš visos Europos.

Į kainą įskaičiuota: 

 • pervežimai iš / į Alikantės oro uostą;
 • 7 nakvynės viešbutyje Gran Bali 4*, dviviečiame kambaryje;
 • Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė (+ vynas ir vanduo); 
 • Pusės dienos ekskursija į Alikantę (rusų kalba).

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydžio bilietas (kaina nuo 159 EUR);
 • priemoka už vienvietį kambarį 132 EUR/asm;
 • Medicininių išlaidų draudimas. 

Sąlygos: 

 • kaina nurodyta žmogui gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • vaikams iki 12 m. gyvenant kambaryje su dviem suaugusiais kaina 269 EUR;
 • 50% keliaujančių turi buti vyresni nei 50 metų (imtinai).

 Skrydžiai vykdomi Small Planet, Air Baltic, Ryanair, Wizzair, Lufthansa, Turkish Airlines ir kitomis oro linijomis.

 

 

Poilsiaujant ALIKANTĖJE siūlomos ekskursijos ir pramogos:

Apžvalginė ekskursija po Valensiją

  

Visos dienos ekskursija    
Kaina: 53€/asmeniui

Aprašymas:
Apžvalginė ekskursija autobusu po miestą, su gidu (rusų kalba), aplankant Turia. Trumpas sustojimas prie menų ir mokslų miesto, šiaurinės stoties bei koridos ringo. Pėsčiųjų ekskursija: Parlamento rūmai, Valensijos Katedra, Santa Catalina, centinis turgus, laisvas laikas.

 

ELCHE

Santa Maria Bazilika Altimira rūmai 

Pusės dienos ekskursija
Kaina: 43€/asmeniui

Aprašymas:
Apžvalginė ekskursija autobusu po senamiestį, su gidu (rusų kalba). Aplankysite Santa Maria Baziliką, Calahorra bokštą, Altimira rūmus, arabiškas pirtis, kaktusų parką. Laisvas laikas.

 

Pramoginė Alikantė

  

Visos dienos ekskursija
Kaina: 48€/asmeniui

Aprašymas:
Apžvalginė ekskursija po Alicante, su gidu (rusų kalba). Laisvas laikas mieste. Po pietų pasiplaukiojimas laivu į Tabarkos salą. Laivo bilietas.

 

Kosta Blankos perlas - GUADALEST
Pusės dienos ekskursija

    

Kaina: 35€/asmeniui

Aprašymas:
Apžvalginė ekskursija, su gidu (rusų kalba). Aplankysime mažą miestelį, kuris vadinasi Polop. Vietinių gamintojų parduotuvėlėse galėsite įsigyti: medaus, vaisių, moscatel, vyno. Vėliau vyksime į Guadalest. Apsigrožėsite įspūdingais vaizdais iš Guadalest pilies. Laisvas laikas.

 

Benidorm Palace
Vakarinis šou - spektaklis

   

Kaina: 35€/asmeniui

Į kainą įskaičiuota:
Autobusas, įėjimo bilietai, 1 gėrimas

Visų ekskursijų kainos galioja kai grupėje nemažiau 20 žmonių.