c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Pažintinės kelionės

Sicilija - Viduržemio jūros perlas (8d.)

(3 balsai)

Kelionės kaina: nuo 637 Eur/asm su pusryčiais ir vkarienėmis
Katanija – Taormina – Alkantara* – Sirakūzai – Etnos ugnikalnis – Eolijos salos* – Monrealis* – Palermas* – Agridžentas* – Katanija

Etnos ugnikalnis
Kelionės programa:

1 DIENA Katanija – Taormina
Pasitikimas oro uoste. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje Taorminos apylinkėse. Laisvas laikas. Vakarienė.

2 DIENA Taormina – Alkantara* - Taormina
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Papildoma ekskursija „Neregėta Sicilija“*: apsilankymas viduramžių miestelyje Kastiljone di Sicilija. Miestelis žavi siauromis gatvelėmis, senoviniais rūmais, normanų pilies griuvėsiais, tvirtovės sienos liekanomis. „Cannizzu“ bokštu bei „Santa Domenica“ bažnyčia, kuri buvo pastatytas VII a. pr. m. e.. Apsilankymas Frankavila di Sicilija mieste, kuriame yra kapucinų vienuolynas (įėjimas už papildomą mokestį – 2 €), vietinio vyno ir produktų degustacija, nuvykimas į gamtos draustinį Alkantarą, esantį upės slėnyje su išskirtiniu kraštovaizdžiu, daugybe uolų ir krioklių. Prisiliesti prie šalto upės vandens galima nusileidus laiptais (50 m) arba liftu (nusileidimas už papildomą mokestį – 13 €). Grįžimas į viešbutį. Antroje dienos pusėje ekskursija „Taormina ir Sicilijos virtuvė“: pasivaikščiojimas po Taorminą – vieną gražiausių kurortinių miestų Sicilijos pakrantėje, kurį įkūrė graikai IV a. per. Kr., o XVIII a. pabaigoje jis tapo atviras turizmui. Ekskursijos metu pasivaikščiosite viduramžių gatvelėmis, pamatysite XV amžiaus pilis, antrą pagal dydį Sicilijoje esantį graikų – romėnų teatrą (įėjimas už papildomą mokestį – 10 €). Pasigrožėsite nuostabiais vaizdais į jūrą ir Etnos ugnikalnį, susipažinsite su Sicilijos virtuvės tradicijomis, tradicinių sicilietiškų ryžių rutuliukų „Arancini“ pagaminimo procesu, paragausite vietinio vyno ir brusktetos, o vienoje iš konditerijos įmonių bus galimybė paragauti Cannolo ir Espresso (papildomas mokestis už degustaciją – brusketa, vynas, Arancini, Cannolo, kava – 10 €). Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.

3 DIENA Taormina – Katanija – Sirakūzai – Taormina
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Kataniją – Sirakūzus. Pervežimas į Kataniją ir pažintinė ekskursija po miestą: apsilankymas Katedroje, Universiteto aikštėje, unikaliame žuvų turguje, pasivaikščiojimas baroko gatvėmis. Pervežimas į Sirakūzus – to paties pavadinimo provincijos sostinę, esančią pietrytinėje Jonijos jūros pakrantėje, vaizdingoje įlankoje, kuri iš vienos pusės ribojasi su Madalenos pusiasaliu, o iš kitos – Ortidžijos sala, kurioje ir prasidėjo miesto istorija. Sirakūzai buvo pastatyti pagrindinėje antikinės Sicilijos miesto vietoje. Miestas suklestėjo graikų valdymo metu. Pati galingiausia graikų kolonija buvo Viduržemio jūros politiniu, kariniu ir kultūros centru, Archimedo gimtine ir miestu, kuriame darbavosi Platonas. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Sirakūzus aplankant archeologinį parką (įėjimas už papildomą mokestį – 10 €). Apsilankymas pačiose žymiausiose miesto vietose – katedroje (įėjimas už papildomą mokestį – 2 €), Apolono šventykloje, viename didžiausių romėnų amfiteatrų, kuris yra trečias pagal dydį po Koliziejaus ir Veronos arenos. Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė.

4 DIENA Taormina – Etna – Taormina
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Etnos ugnikalnį: autobusu pakylama į 1900 m aukštį virš jūros lygio, pakeliui grožintis unikaliu kraštovaizdžiu – neįprasta augalija ir lavos laukais. Savarankiškas pasivaikščiojimas bei Monti Silvestri kraterių apžiūrėjimas. Pakilimas į 3000 m aukštį (lynų kelias ir specialus džipas, vieno iš aktyvių kraterių aplankymas, papildomas mokestis – 60 €). Būtina šilta apranga bei uždari batai. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.

5 DIENA Taormina – Eolijos salos* - Taormina
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Papildoma visos dienos pažintinė ekskursija į Eolijos salas*: ankstyvas išvykimas (būtina užsisakyti ankstyvus pusryčius), pervežimas į Milaco kyšulio uostą, apsilankymas didžiausioje ir vienoje gražiausių salyno salų - Lipari saloje. Apsilankymas senajame kvartale, Kastelo archeologiniame muziejuje, nekropolyje, Šv. Bartolimėjaus katedroje, kuri buvo pastatyta XII amžiuje. Išskirtinai graži vieta yra Faraglioni – uolos, kyšančios iš vandens. Plaukimas į Vulkano salą, kur galima pamatyti verdančias purvo vonias. Turėsite galimybę aplankyti vulkaninio smėlio paplūdimius. Kelionės pradžios laikas gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.

6 DIENA Taormina – Monrealis* - Palermas* - Taormina
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Papildoma visos dienos ekskursija į Monrealį* ir Palermą*, kurios metu aplankomas Monrealio miestelis ir katedra, kurioje saugoma daugiausia bizantiško stiliaus viduramžių mozaikų visoje Italijoje (įėjimas už papildomą mokestį 3 €); Sicilijos sostinė Palermas bei jo įžymybės: karalių rūmai, katedra, kurioje puikiai dera arabų-normanų architektūra, gotikinis ir klasikinis stiliai, Pretoria ir La Martorana aikštės, „Massimo“,„Politeama“ ir „Kvatro Kanti“ teatrai. Apsilankymas Saro turguje, kur prekiaujama tradiciniais sicilietiškais skanėstais (norintys turguje gali paragauti sicilietiško maisto – už papildomą mokestį, mokama vietoje – 10 €). Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.

7 DIENA Taormina – Agridžentas* - Sicilian Fashion Village (išparduotuvė)* - Taormina
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Papildoma ekskursija į Agridžentą užsukant į Sicilia Fashion Village išparduotuvę. Labiausiai lankoma vieta Agridžente – šventyklų slėnis. Tai archeologinis parkas, kuriame stovėjo VI ir V a. pr. m. e. graikiškos šventyklos yra saugomos UNESCO. Iki šių dienų yra išlikusios tik kelios šventyklos. Geriausiai išlikusi Tempio della Concordia šventykla buvo pastatytas V a. pr. m. e. (įėjimo bilietai už papildomą mokestį – 10 €).
Antroje dienos pusėje vykstama į Sicilia Fashion Village išparduotuvę, kur telkiasi daugiau nei 120 parduotuvių. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.

8 DIENA Taormina – Katanija.
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą.

Jei norite pasiteirauti ar užsakyti kelionę  - kreipkitės į mūsų kelionių konsultantus>>

Į pažintinės kelionės kainą įskaičiuota:
Skrydis Vilnius – Katanija – Vilnius;
7 nakvynės
3 žvaigždučių kategorijos viešbučiuose Taorminos apylinkėse;
7 pusryčiai;
7 vakarienės;
Ekskursijos su rusakalbiu gidu:
 - Katanija ir Sirakūzai;
 - Etnos ugnikalnis;
 - Taormina ir sicilietiška virtuvė.
Grupę lydintis asmuo;
Pervežimai pagal programą.

Papildomi mokesčiai (mokama vietoje)*:
Įėjimo bilietai į archeologinius parkus, muziejus ir katedras, keltuvų ir funikulierių bilietai ekskursijų metu;
Turistinis mokestis – privalomas mokestis mokamas viešbutyje;
Maistas ekskursijų metu;
Gėrimai pietų ir vakarienių metu;
Papildomos ekskursijos su gidu ir kitos paslaugos*:
 - Lynų kelias ir džipas keliantis į Etnos ugnikalnį - 60 €;
 - Ekskursija į Eolijos salas – 72 €;
 - Ekskursija į Monrealį ir Palermą – 55 €;
 - Ekskursija į Agridžentą ir Sicilia Fashion Village išparduotuvę – 52 €;
 - Ekskursija „Neregėta Sicilija“ – 35 €.
Nurodytos preliminarios kainos, galinčios kisti priklausomai nuo sezono ar paslaugų teikėjo kainos keitimo.

Dėmesio!
* Papildomoms grupinėms ekskursijoms kainos paskaičiuotos 25 asm. grupei. Jei grupė yra mažesnė, ekskursijų kainos keičiasi arba ekskursijos yra atšaukiamos.
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, ekskursijų pradžios laikas, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Įėjimo bilietų kainos į lankomus objektus gali keistis. Bilietų kainos teirautis lydinčio asmens vietoje.