c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Tolimi kraštai

AUKSINIS TRIKAMPIS

Kelionės trukmė – 7 dienos. Kaina nuo 375 €

Trumpa kelionė, skirta pirmajai pažinčiai su kontrastingąja Indija ir trimis svarbiausiais Šiaurės Indijos miestais – Deliu, Agra ir Džaipuru. Kelionę galite prasitęsti pasirinkdami poilsį Goa arba Keraloje.

1 diena: ATVYKIMAS Į DELĮ

Pasitikimas tarptautiniame Delio oro uoste, nuvežimas į viešbutį.

Diena skirta susipažinti su Indijos sostine – Naujuoju ir Senuoju Deliu. Aplankysite Raudonąjį fortą (Red Fort), statytą imperatoriaus Šacho Džahano (Shah Jahan), vieną didžiausių Indijos mečečių Džama Masdžid (Jama Masjid), Radžgatą (Raj Ghat) – paminklą Mahatmai Gandžiui, pasivaikščiosite spalvingąja Sidabrine Delio gatve (Chandni Chowk).

Po pietų aplankysite Kutabo minaretą (Qutab Minar) – aukščiausią pasaulyje plytų mūro minaretą, indų-persų stiliaus Humajuno kapą (Humayun’s Tomb), primenantį garsųjį Tadž Mahalą (Taj Mahal) Agroje, Indijos vartus (India Gate) – arką, skirtą Pirmojo pasaulinio karo aukoms atminti, Prezidentūrą, Parlamento rūmus, vyriausybės pastatus bei Naujojo Delio širdį – didžiulį prekybos ir verslo centrą Connaught Place.

Nakvynė viešbutyje Delyje.

2 diena: DELIS – AGRA

Po pusryčių – nuostabi trijų valandų kelionė per Indijos kaimelius į Agrą, pakeliui aplankant Sikandros miestelį, kuriame yra imperatoriaus Akbaro mauzoliejus iš raudonojo smiltainio.

Agroje pamatysite baltą ir marmurinį Tadž Mahalą (Taj Mahal), kurį XVII a. viduryje pastatė Mogolų imperatorius Šahdžahanas savo žmonos Mumtaz Mahal atminimui. Tai įspūdingiausias paminklas meilei ir vienas gražiausių šių laikų stebuklų. Patyrę meistrai iš Persijos, Turkijos, Prancūzijos ir Italijos bei 20 tūkst. darbininkų jį statė 17 metų – nuo 1631 iki 1653 m. Puikios proporcijos ir idealios simetrijos Tadž Mahalas 1983 m. įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Kelionė tęsiasi aplankant puslankiu ant Džamunos kranto išaugusį Agros fortą (Agra Fort) iš raudonojo smiltainio. Tai hinduizmo ir islamo architektūros sintezė. Fortas juosiamas 21 m aukščio sienos ir 12 m gylio griovio. Jis buvo kuriamas trijų Mogolų imperijos valdovų – Akbaro Didžiojo, Džehangiro ir Šacho Džahano.Nakvynė viešbutyje Agroje.

3 diena: AGRA – FATEHPUR SIKRIS – DŽAIPURAS

Ryte vyksite į Ražastano sostinę Džaipurą, dar vadinamą Rožiniu miestu dėl savo rausvų ir oranžinių tonų. Šis miestas – puiki vieta susipažinti su Radžastano regionu ir jo žmonėmis. Džaipuras garsėja kilimais, emaliuotais ornamentais, brangakmeniais ir pusbrangiais akmenimis, žalvario ornamentais ir kitais meno dirbiniais bei rankdarbiais.

Pakeliui aplankysite senąją Mogolų imperijos valdovų sostinę Fatehpur Sikrį. Tai iš smiltainio pastatytų tvirtovių, rūmų ir mečečių kompleksas. Vėliau dėl vandens trūkumo šis miestas buvo visiškai apleistas. Imperatoriaus Akbaro dvasinio vadovo šeicho Salimo Chisti kapas iš balto marmuro dabar yra viena iš musulmonų piligrimystės vietų.

Nakvynė viešbutyje Džaipure.

4 diena: DŽAIPURAS

Ryte keliausite į Džaipuro priemiestyje (11 km nuo centro) esantį Amber fortą (Amber Fort) – senosios valstijos sostinę iki 1728 metų. Aplankysite Kali šventyklą (Temple of Kali), Pergalės salę (Hall of Victory), Džai Mahalo (Jai Mahal) ir Džag Mandiro rūmus (Jagmandir). Galėsite pasimėgauti unikalia patirtimi drambliais keliaudami į kalvą, ant kurios išsidėsčiusi tvirtovė.
Po pietų užsuksite į observatoriją Jantar Mantar, Vėjų rūmus (Palace of Winds), muziejų, kuriame eksponuojama įdomi tekstilė – buvusių Džaipuro maharadžų ir jų žmonų kostiumai bei suknelės.

Nakvynė viešbutyje.

5 diena: IŠVYKIMAS IŠ DELIO

Ryte kelionė į Delio tarptautinį oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Pastaba. Kelionę galima prasitęsti.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • prieš kiekvieną kelionę rengiamas kelionės instruktavimas, konsultavimas ir detalių aptarimas;
 • vietinio gido paslaugos;
 • vietiniai lėktuvų, traukinių ar autobusų bilietai;
 • transportas pagal programą turo metu;
 • apgyvendinimas 3* – 4* viešbučiuose;
 • pusryčiai viešbučiuose;
 • viešbučio, kelių, transporto ir kiti mokesčiai;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa: kelionė drambliais į Amber fortą, įėjimo bilietai į programoje numatytus lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • skrydžių bilietai Vilnius – Delis – Vilnius;
 • užsisakant grupines keliones, konsulinis vizų mokestis 50 EUR;
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas;
 • įėjimo bilietai į papildomai lankomus objektus;
 • naudojimosi fototechnika mokestis lankytinuose objektuose;
 • asmeninės išlaidos.

 Konsultacija: +370 68405053  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

RADŽASTANAS

Kelionės trukmė – 12 dienų. Kaina nuo 675 €

1 diena: ATVYKIMAS Į DELĮ

Pervežimas į viešbutį ir registracija. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: DELIS

Po vėlyvų pusryčių kelionė tęsiasi – visa diena skiriama Naujajam ir Senajam Deliui pažinti. Aplankysite Raudonąjį fortą (Red Fort), statytą imperatoriaus Šacho Džahano (Shah Jahan); vieną didžiausių Indijos mečečių Džama Masdžid (Jama Masjid); Radžgatą (Raj Ghat) – paminklą Mahatmai Gandžiui; galėsite pasivaikščioti niekada nepailstančia Sidabrine Delio gatve (Chandni Chowk).

Po pietų aplankysite Kutbo minaretą (Qutab Minar) – aukščiausią pasaulyje plytų mūro minaretą; indų persų stiliaus Humajuno kapą (Humayun’s Tomb), dar vadinamą Tadž Mahalo (Taj Mahal), esančio Agroje, pirmtaku; Indijos vartus (India Gate) – arką, skirtą Pirmojo pasaulinio karo aukoms atminti. Pakeliui taip pat išvysite prezidentūrą, Parlamento rūmus, Vyriausybės pastatus bei Naujojo Delio širdį – didžiulį prekybos centrą Connaught Place.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena: AGRA

Po pusryčių išvyksite į Agrą, registracija viešbutyje Agroje. Likęs pusdienis skiriamas ekskursijai po Agrą.

Kelionė tęsiais aplankant ant Džamunos kranto puslankiu išaugusį Agros fortą (Agra Fort), pastatytą iš raudonojo smiltainio. Tai induizmo ir islamo architektūros sintezė. Fortas juosiamas 21 m aukščio sienos ir 12 m gylio griovio. Jis buvo kuriamas trijų Mogolų imperijos valdovų – Akbaro Didžiojo, Džehangiro ir Šacho Džahano.

Vėliau pasiekiame vieną šios kelionės tikslų – baltą ir marmurinį Tadž Mahalą (Taj Mahal), pastatytą Mogolų imperatoriaus Šahdžahano XVII a. viduryje savo žmonos Mumtaz Mahal atminimui. Tai įspūdingiausias paminklas meilei ir vienas gražiausių šių laikų stebuklų. Patyrę meistrai iš Persijos, Turkijos, Prancūzijos ir Italijos bei 20 tūkst. darbininkų jį kūrė 17 metų – mauzoliejus buvo baigtas 1652 m. Marmuras buvo gabenamas iš Makranos, netoli Džodpuro, o oniksas, ametistas, malachitas, lazuritas, turkis, nefritas, krištolas ir perlamutras Agrą pasiekdavo iš Persijos, Rusijos, Afganistano, Tibeto, Kinijos bei Indijos vandenyno.

Nakvynė viešbutyje.

4 diena: AGRA–FATEHPUR SIKRIS–DŽAIPURAS

Ryte vyksite aplankysite senosios Mogolų imperijos valdovų sostinės Fatehpur Sikrio. Tai XVI a. Mogolų imperatoriaus Akbaro miestas – iš smiltainio pastatytų tvirtovių, rūmų ir mečečių kompleksas. Vėliau dėl vandens trūkumo šis miestas buvo visiškai apleistas. Imperatoriaus Akbaro dvasinio vadovo šeicho Salimo Chisti kapas iš balto marmuro šiandien yra viena musulmonų piligrimystės vietų.

Kelionė tęsiasi Džaipuro link, atvykus registracija Džaipuro viešbutyje. Radžastano sostinė dar vadinama Rožiniu miestu dėl savo pastatų ir miestą juosiančios sienos spalvos, nes beveik viskas šiame mieste – iš raudonojo smiltainio. Už įkūrimą ir rūpestingą išplanavimą Džaipuras skolingas didžiam kariui ir astronautui maharadžai Džai Singui II (1699-1744). Miestą jis sukūrė iš šešių stačiakampių blokų, apjuostų didžiule siena – tai architektūros principas, kuris buvo aprašytas senovės indų architektūros traktate. 1728 m. Džai Singas II pastatė įspūdingą observatoriją, kuri vis dar yra vienas pagrindinių Džaipuro traukos objektų.

Miesto turgūs taip pat verti dėmesio – Džaipuras garsėja kilimais, emaliuotais ornamentais, brangakmeniais ir pusbrangiais akmenimis, žalvario ornamentais ir kitais meno dirbiniais bei rankdarbiais.

Nakvynė viešbutyje.

5 diena: DŽAIPURAS

Ryte keliausite į Džaipuro priemiestyje (11 km nuo centro) esantį Amberio fortą (Amber Fort) – senosios valstijos sostinę iki 1728 metų. Aplankysite Kali šventyklą (Temple of Kali), Pergalės salę (Hall of Victory), Džai Mahalo (Jai Mahal) ir Džag Mandiro (Jagmandir) rūmus. Galėsite pasimėgauti unikalia patirtimi drambliais keliaudami į kalvą, ant kurios išsidėsčiusi tvirtovė. 

Po pietų užsuksite į observatoriją, Vėjų rūmus (Palace of Winds), Rotušę ir muziejų, kuriame eksponuojama įdomi tekstilė – buvusių Džaipuro maharadžų ir jų žmonų kostiumai bei suknelės.

Likęs laikas skiriamas asmeniniams spalvingojo miesto atradimams – šurmuliuojančioms gatvelėms ir derėjimuisi dėl suvenyrų.

Nakvynė viešbutyje

6 diena: DŽAIPURAS–BIKANERAS (175 km)

Ryte išvyksite į Bikanerą, kuris kadaise buvo pagrindinis prekybos taškas tarp Afrikos, Vakarų Azijos ir Tolimųjų Rytų. Remiami turtingų pirklių, Bikanere suklestėjo įvairūs menai. Miestas taip pat garsėja geriausiais jojimo kupranugariais visame pasaulyje.

Po pietų aplankysite kupranugarių veislynus; nuostabųjį griovių apsuptą Džunagaro fortą (Junagarh Fort) ir jo rūmus. Pastatytas septynių šimtų pėdų aukštyje virš jūros lygio, jis iškyla virš miesto ir yra matomas iš toli. Fortas ir jo rūmai gausiai dekoruoti akmens raižiniais. 30 km į pietus nuo Bikanero yra Dešnoko kaimas, kuriame stovi vadinamoji Žiurkių šventykla (Mata Karni Temple). Šešių šimtų metų senumo šventykla buvo pastatyta deivei Durgai, įsikūnijusiai į Karni Matą. Šventykloje šeimininkauja tūkstančiai žiurkių, jos čia yra laikomos šventomis ir atitinkamai garbinamos. Įeidami būkite atsargūs – sakoma, jei žmogus netyčia užmina žiurkę, norint pakeisti prarastą gyvybę turi būti pagaminama auksinė jos kopija.

Nakvynė viešbutyje.

7 diena: BIKANERAS–DŽAISALMERAS (335 km)

Po pusryčių vyksite į Džaisalmerą, registracija viešbutyje. Skirtingai nuo kitų miestų, ši dykumų tvirtovė yra viena egzotiškiausių ir neįprasčiausių Radžastane. Džaisalmeras, svarbus senovės prekybos centras dėl savo strateginės vietos karavanų keliuose, dažnai dar vadinamas Auksiniu miestu.

XIX a. pirkliai iš auksinio miltainio čia pastatė nuostabaus grožio rūmus, vadinamus Havelis, kurie puikiai išsilaikė iki šių dienų. O XII a. princesės Raval Džaisal pastatytas fortas su nuostabiai išraižytomis džainistų šventyklomis stovi 80 m aukštyje ant Trikutos kalvos. Vakaras skirtas laisvalaikiui mieste.

Nakvynė viešbutyje.

8 diena: DŽAISALMERAS

Rytas skirtas pažinti šį žavingą miestą. Aplankysite nuostabiomis freskomis garsėjantį Havelį. Strategiškai puiki vieta karavanų kelyje Džaisalmerui sukrovė pasakiškus turtus. Pirkliai čia statė didingus rūmus, norėdami pasipuikuoti savo statusu. Rūmai buvo statomi iš vietinio auksinio smiltainio ir medienos, tad kai kurie pastatai puikiai išsilaikė iki šių dienų. Tobuliausiu Džaisalmere laikomas Patwon Ki Haveli, statytas 1800–1860 m. penkių bolių. Salim Singh Ki Haveli ir Nathmal Ki Haveli taip pat yra atviri lankytojams.

Džaisalmerą 1156 m. įkūrė Radžputo princesė Raival Džaisal. Miestą juosia 3 sienos su 99 bastionais. Jame yra nuostabiai raižytų džainistų šventyklų, statytų XII–XV a. Šventyklos tarpusavyje sujungtos daugybe koridorių ir takų.

Įspūdingą saulėlydį pasitiksite dykumoje, stebėdami jį nuo kopų (Sam Sand Dunes).

Nakvynė viešbutyje.

9 diena: DŽAISALMERAS–DŽODPURAS

Šiandien laukia ilga kelionė į Džodpurą – oazę Taro dykumoje. Džodpuras yra antras pagal dydį Radžastano valstijoje. Šis mėlynų atspalvių miestas turi turtingą istoriją, kuri kaip magnetas traukia turistus. Fortai ir rūmai, šventyklos, kultūra ir tradicijos, prieskoniai ir audiniai, spalvos ir tekstūros – Džodpuras turi visko per akis.

Registracija viešbutyje

Po pietų aplankysite Merangaro fortą (Mehrangarh Fort). Jis laikomas vienu geriausių Indijos fortų – ši nenugalima Marvaro tvirtovė stovi ant stačios kalvos ir gėrisi nuostabiu savo apylinkių vaizdu. Šis fortas neabejotinai laikomas Džodpuro brangakmeniu. Taip pat aplakysite Jaswant Thada – balto marmuro kenotafą karališkajai šeimai. Būtinai užsukite į spalvinguosius miesto turgus.

Nakvynė viešbutyje.

10 diena: DŽODPURAS–RANAKPURAS–UDAIPURAS

Po pusryčių vyksite į Udaipurą, pakeliui sustodami apžiūrėti Ranakpuro šventyklų ir pamatyti vienos svarbiausių Indijos džainistų šventyklų. Šis marmurinis kompleksas turi 29 sales, laikosi ant 1 444 kolonų, išpuoštų šimtais skirtingų raižytų figūrų.

Keliaudami į pietus, vakare pasieksite Udaipurą, dar vadinamą Saulėtekio miestu.

Udaipuras laikomas vienu romantiškiausių Indijos miestų. Dėl balto marmuro rūmų, ramių žydrų ežerų ir žalių kalvų jis tampa spalvinga oaze sausame ir bespalviame regione.

Nakvynė viešbutyje.

11 diena: UDAIPURAS

Šį rytą aplankysite Miesto rūmus, ikurtus 1725 m. Tai vienuolikos rūmų konglomeratas, iš kur tsiveria vaizdas į Pikolos ežerą. Vienuose didžiausių ir gražiausių Radžastano rūmų šiandien yra muziejus, karališkoji rezidencija ir prabangus viešbutis. Šie įmantraus dizaino rūmai vadinami granito ir marmuro stebuklu. 1651 m. maharadžos Džagat Singo pastatyta Džagdiš šventykla (Jagdish Temple) yra senamiesčio centre ir skirta dievui Višnu.

Popietė skirta laisvalaikiui. Vakare galėsite plaukioti laivu Pikolos ežere, kuris yra 4 km ilgio ir 3 km pločio. Jo salose išvysite rūmų, kurie šiandien yra tapę prabangiais penkių žvaigždučių viešbučiais.

Nakvynė viešbutyje.

12 diena: UDAIPURAS–DELIS, IŠVYKIMAS

Pusryčiai viešbutyje, rytas skirtas laisvalaikiui. Vėliau – pervežimas į oro uostą skrydžiui į Delį. Iš Delio skrendate namo.

Kelionės pabaiga.

Konsultacija: +370 68405053  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

DIEVŲ ŽEMĖ KERALA

10 dienų / 9 naktys. Kaina nuo 890 €

Keralos valstija vakaruose yra skalaujama Arabijos jūros, rytuose juosiama Vakarų Ghatų kalnų ir išvagota keturiasdešimt keturių upių. Pastovus klimatas, ilgi ir ramus paplūdimiai, tylūs smaragdiniai užutėkiai, vešlios kalvos ir egzotiška laukinė gamta, kriokliai, išsidriekusios ryžių plantacijos, Ajurvedos šventės, kerinčios meno formos, magiški festivaliai, istoriniai ir kultūriniai paminklai, egzotiška virtuvė – visa tai yra Kerala.

 

1 diena: ATVYKIMAS Į KOČĮ

Atvykę būsite palydėti į viešbutį.Kočis yra Arabijos jūros uostas, kuris visais laikais buvo svarbus užsienio prekybai. Jis svarbiausias prekybos prieskoniais ir jūrų gėrybėmis centras. Mieste galima išskirti tris svarbesnius rajonus: tai modernus Ernakulamo rajonas miesto rytuose ir du senesni rajonai – Matančeris ir Fort Kočis, įsikūrę vakariniame pusiasalyje. Susipažinti su Kočiu geriausia plaukiant keltu ar vaikščiojant siauromis gatvelėmis bei tiltais.

Popietę praleisite senuosiuose Kočio rajonuose. Aplankysite žydų kvartalą su Pardesi sinagoga; Matančerio rūmus (Mattancherry Palace), vietos žmonių vadinamus Kunigaikščių rūmais; Fort Kočį, primenantį Europos miestų gatves ir pastatus; apžiūrėsite kinų žvejybinius tinklus šiaurinėje pakrantėje; užsuksite į Šv. Pranciškaus bažnyčią netoli žalio angliško kaimelio. Per saulėlydį stebėsite mechanizuotai tinklus traukiančius vietinius žvejus. Vakare išvysite, kaip šokamas Kathakalis – tradicinis Keralos šokis.

2 diena: MUNARAS – KUMBALANDŽIS

Po pusryčių, 8 valandą ryte, vyksite į už 13 km nuo Kočio esantį Kumbalandžio kaimelį. Jis laikomas pirmuoju žvejybos ir turizmo kaimu Indijoje. Iš jo rikšomis keliausite į Kalančeri salą. Sala yra 700 m ilgio ir 150 m pločio, joje gyvena 500 gyventojų. Tai dešimties minučių kelionė siaurais keliukais – važiuodami pamatysite, kaip vietiniai gyventojai užsidirba pragyvenimui: moteriškę, dirbančią savo maisto prekių parduotuvėje, ūkininką ryžių lauke, tinklais žuvis gaudantį žveją, žuvaujančius vaikus…

Dauguma salos gyventojų pragyvena iš žemdirbystės, žvejybos ir kokosų. Sala yra apsupta kinų žvejybinių tinklų. Daugiausia čia auginami kokosai, betelio bei muskato riešutai, vanilė, anturiai, tikmedžiai, paprikos. Taip pat gaudomos krevetės, krabai, pienžuvės, kuojos, renkami perlai. Paprastai ūkiai yra ekologiniai.

Galėsite išvysti ar net sudalyvauti tokiose veiklose kaip kokoso džiovinimas, krabų gaudymas, Padalu ir Papu žuvų gaudymo technikos, moliuskų mėsos paruošimas, kiniškųjų tinklų traukimas, tinklų pynimas, Oola madval – stogų dengimas šiaudais, plaukiojimas laivu ir t.t. Po pietų vyksite į Munarą – taikos ir ramybės rojų – idiliškąjį turistų tikslą šioje dievų žemėje. Įsikūręs 6 tūkst. pėdų aukštyje, Idukki regione, Munaras buvo anglų mėgstamas kurortas britų kolonijos laikais. Tai beribės arbatos plantacijos, nepaliesti slėniai ir kalnai, laukiniai draustiniai ir miškai, kuriuose vyrauja egzotiškos augalų bei gyvūnų rūšys, gaivus ir prieskonių prisigėręs oras.

3 diena: TEKADIS

Šiandien vyksite į Tekadį, kuriame yra pagrindinis įėjimas į Perijaro laukinės gamtos draustinį. Augalija ir gyvūnija čia tiesiog stulbinanti. Perijaro ežeras yra vadinamas gamtos mylėtojų rojumi. Šiose džiunglėse turėsite galimybę stebėti laukinius gyvūnus ir paukščius. Įdomiausia čia stebėti vandenyje žaidžiančius laukinius dramblius. Miške esantis apžvalgos bokštas suteikia galimybę apžiūrėti viską iš aukščiau.

4 diena: KUMARAKOMAS

Diena prasidės plaukiojant laivu Perijaro ežere. Perijaro draustinyje vykdomas projektas – siekiama apgyvendinti kuo daugiau dramblių, elnių, kiaulių, tigrų, leopardų, stumbrų, beždžionių ir voverių. Vėliau vyksite į Kumarakomo viešbutį šalia Vembanado ežero, garsaus savo didžiuliais kanalais ir srovėmis. Čia atskrenda žiemoti daugybė rūšių paukščių, tarp jų – mažieji kormoranai, naktiniai garniai, auksanugariai savaniniai geniai, baltakrūtės vandens vištos ir daug kitų. Likusią dienos dalį galėsite skirti pasivaikščiojimams apylinkėse arba lepinimuisi viešbučio teikiamais SPA malonumais.

Nakvynė viešbutyje-laive.

5 diena: KUMARAKOMAS – ALAPUŽA (ALEPIS)

Visą dieną iki saulėlydžio keliausite name-laive, kuris inkarą nakčiai nuleis Alepyje. Laive turėsite privatų balkoną su kėdėmis. Visi kambariai apstatyti baldais ir turi atskirus vonios kambarius. Laive yra puikiai įrengta virtuvė, kurioje profesionalus virėjas paruoš jums tradicinių Keralos valgių su jūrų gėrybėmis ir šviežiomis daržovėmis.

Keralos valstijoje yra daugybė upių, kurių ištekliai dar neišsemti. Šios valstijos ekonomikos variklis – vandens keliai, jungiantys atokius kaimus ir salas su žemynu. Tradicine valtimi plaukiosite šiais vandens keliais ir grožėsitės nepakartojamais regiono kaimeliais. Namai-laivai, dar vadinami „ryžių baržomis“, dabar yra viena pagrindinių turistų pramogų Keraloje. Anksčiau šiomis valtimis gabendavo ryžių maišus. Valtys unikalios, nes pagamintos ir įrengtos iš vietinių medžiagų: bambukinio karkaso, virvių iš kokosų plaušų, bambukinių padėkliukų, kilimų ir t.t. Žinoma, tai taip pat puiki transporto priemonė plaukioti Keralos kanalais ir gėrėtis nuostabia gamta.

Nakvynė viešbutyje.

6 diena: KOVALAMAS

Jus anksti pažadins paukščių čiulbesys ir vandens čiurlenimas, o pusryčius prieš jūsų akis pagamins patyrusi laivo virėjų komanda. Ramiai plaukiodami nesibaigiančiais Keralos vandenimis galėsite dirstelėti į vietinių gyvenimą Keralos kaime.

Vėliau vyksite į Kovalamą, pakeliui sustodami Trivandrume aplankyti senosios Šri Padmanabasvamio šventyklos (Sri Padmanabhaswamy Temple). Vaikštant po šį miestą žvilgsnį traukia jo praeitį liudijantys nuostabūs vaizdai. Negalima praeiti pro Napier muziejų, Šri Čitros meno galeriją, zoologijos sodą, observatoriją, Mokslo ir technologijų muziejų, Chacha Nehru vaikų muziejų.

Registracija paplūdimio viešbutyje Kovalame.

Nakvynė viešbutyje.

7 – 9 dienos: KOVALAMAS

Diena skirta laisvalaikiui arba pasirinktai aktyviai veiklai. Nakvynė viešbutyje.

10 diena: KOVALAMAS – TRIVANDRUMAS, IŠVYKIMAS

Po pusryčių vyksite į Trivandrumo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • prieš kiekvieną kelionę rengiamas kelionės instruktavimas, konsultavimas ir detalių aptarimas;
 • vietinio gido paslaugos;
 • vietiniai lėktuvų, traukinių ar autobusų bilietai;
 • transportas pagal programą turo metu;
 • apgyvendinimas 3* – 4* viešbučiuose;
 • pusryčiai viešbučiuose;
 • viešbučio, kelių, transporto ir kiti mokesčiai;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa: bilietai į Kathakalio šokio pasirodymą Kočyje, plaukiojimas laivu Perijaro ežere, įėjimo bilietai į programoje numatytus lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • skrydžių bilietai Vilnius – Delis – Vilnius;
 • užsisakant grupines keliones, konsulinis vizų mokestis 50 EUR;
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas;
 • įėjimo bilietai į papildomai lankomus objektus;
 • naudojimosi fototechnika mokestis lankytinuose objektuose;
 • asmeninės išlaidos.

Konsultacija: +370 68405053  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

KERALA IR KOVALAMAS

11 dienų / 10 naktų. Kaina nuo 999 €

Keralos valstija vakaruose yra skalaujama Arabijos jūros, rytuose juosiama Vakarų Ghatų kalnų ir išvagota keturiasdešimt keturių upių. Pastovus klimatas, ilgi ir ramus paplūdimiai, tylūs smaragdiniai užutėkiai, vešlios kalvos ir egzotiška laukinė gamta, kriokliai, išsidriekusios ryžių plantacijos, Ajurvedos šventės, kerinčios meno formos, magiški festivaliai, istoriniai ir kultūriniai paminklai, egzotiška virtuvė – visa tai yra Kerala.

1 diena: ATVYKIMAS Į KOČĮ

Atvykę būsite palydėti į savo viešbutį.

Kočis yra Arabijos jūros uostas, kuris visais laikais buvo svarbus užsienio prekybai. Jis svarbiausias prekybos prieskoniais ir jūrų gėrybėmis centras. Mieste galima išskirti tris svarbesnius rajonus: tai modernus Ernakulamo rajonas miesto rytuose ir du senesni rajonai – Matančeris ir Fort Kočis, įsikūrę vakariniame pusiasalyje. Susipažinti su Kočiu geriausia plaukiant keltu ar vaikščiojant siauromis gatvelėmis bei tiltais.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena: KOČIS

Popietę praleisite senuosiuose Kočio rajonuose. Aplankysite žydų kvartalą su Pardesi sinagoga, Matančerio rūmus (Mattancherry Palace), vietos žmonių vadinamus Kunigaikščių rūmais, Fort Kočį, primenantį Europos miestų gatves ir pastatus, apžiūrėsite kinų žvejybinius tinklus šiaurinėje pakrantėje, užsuksite į Šv. Pranciškaus bažnyčią netoli žalio angliško kaimelio. Per saulėlydį stebėsite mechanizuotai tinklus traukiančius vietinius žvejus. Vakare išvysite, kaip šokamas Kathakalis – tradicinis Keralos šokis.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena: MUNARAS, KUMBALANDŽIS
Po pusryčių, 8 valandą ryte, vyksite į už 13 km nuo Kočio esantį Kumbalandžio kaimelį. Jis laikomas pirmuoju žvejybos ir turizmo kaimu Indijoje. Iš jo rikšomis keliausite į Kalančeri salą. Sala yra 700 m ilgio ir 150 m pločio, joje gyvena 500 gyventojų. Tai dešimties minučių kelionė siaurais keliukais – važiuodami pamatysite, kaip vietiniai gyventojai užsidirba pragyvenimui: moteriškę, dirbančią savo maisto prekių parduotuvėje, ūkininką ryžių lauke, tinklais žuvis gaudantį žveją, žuvaujančius vaikus…

Galėsite išvysti ar net sudalyvauti tokiose veiklose kaip kokoso džiovinimas, krabų gaudymas, Padalu ir Papu žuvų gaudymo technikos, moliuskų mėsos paruošimas, kiniškųjų tinklų traukimas, tinklų pynimas, Oola madval – stogų dengimas šiaudais, plaukiojimas laivu ir t.t. Po sočių pietų ūkyje (įskaičiuota į kainą) vyksite į Munarą – taikos ir ramybės rojų – idiliškąjį turistų tikslą šioje dievų žemėje. Įsikūręs 6 tūkst. pėdų aukštyje, Idukki regione, Munaras buvo anglų mėgstamas kurortas britų kolonijos laikais. Tai beribės arbatos plantacijos, nepaliesti slėniai ir kalnai, laukiniai draustiniai ir miškai, kuriuose vyrauja egzotiškos augalų bei gyvūnų rūšys, gaivus ir prieskonių prisigėręs oras.

Likusi dienos dalis skirta laisvalaikiui.

Nakvynė viešbutyje.

4 diena: KUMARAKOMAS

Po pusryčių vyksite į Kumarakomą. Pakeliui Munare aplankysite vieną didžiausių arbatos fabrikų Indijoje. Taip pat – prieskonių, arbatos ir kavos plantacijas. Vėliau vyksite į Kumarakomo viešbutį šalia Vembanado ežero, garsaus savo didžiuliais kanalais ir srovėmis. Čia atskrenda žiemoti daugybė rūšių paukščių, tarp jų – mažieji kormoranai, naktiniai garniai, auksanugariai savaniniai geniai, baltakrūtės vandens vištos ir daug kitų. Likusią dienos dalį galėsite skirti pasivaikščiojimams apylinkėse arba lepinimuisi viešbučio teikiamais SPA malonumais.

Nakvynė viešbutyje-laive.

5 diena: KUMARAKOMAS – ALAPUŽA (ALEPIS)

Visą dieną iki saulėlydžio keliausite name-laive, kuris inkarą nakčiai nuleis Alepyje. Laive turėsite privatų balkoną su kėdėmis. Visi kambariai apstatyti baldais ir turi atskirus vonios kambarius. Laive puikiai įrengta virtuvė, kurioje profesionalus virėjas paruoš jums tradicinių Keralos valgių su jūrų gėrybėmis ir šviežiomis daržovėmis.

Keralos valstijoje yra daugybė upių, kurių ištekliai dar neišsemti. Šios valstijos ekonomikos variklis – vandens keliai, jungiantys atokius kaimus ir salas su žemynu. Tradicine valtimi plaukiosite šiais vandens keliais ir grožėsitės nepakartojamais regiono kaimeliais. Namai-laivai, dar vadinami „ryžių baržomis“, dabar yra viena pagrindinių turistų pramogų Keraloje. Anksčiau šiomis valtimis gabendavo ryžių maišus. Valtys unikalios, nes pagamintos ir įrengtos iš vietinių medžiagų: bambukinio karkaso, virvių iš kokosų plaušų, bambukinių padėkliukų, kilimų ir t.t. Žinoma, tai taip pat puiki transporto priemonė plaukioti Keralos kanalais ir gėrėtis nuostabia gamta.

Nakvynė viešbutyje-laive.

6 diena: ALAPUŽA (ALEPIS) – KOVALAMAS

Jus anksti pažadins paukščių čiulbesys ir vandens čiurlenimas, o pusryčius prieš jūsų akis pagamins patyrusi laivo virėjų komanda. Ramiai plaukiodami nesibaigiančiais Keralos vandenimis galėsite dirstelėti į vietinių gyvenimą Keralos kaime.

Registracija paplūdimio viešbutyje Kovalame.

Nakvynė viešbutyje.

7 – 10 dienos: KOVALAMAS

Diena skirta laisvalaikiui arba pasirinktai aktyviai veiklai. Nakvynė viešbutyje.

11 diena: KOVALAMAS – TRIVANDRUMAS, IŠVYKIMAS

Po pusryčių vyksite į Trivandrumo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • prieš kiekvieną kelionę rengiamas kelionės instruktavimas, konsultavimas ir detalių aptarimas;
 • vietinio gido paslaugos;
 • vietiniai lėktuvų, traukinių ar autobusų bilietai;
 • transportas pagal programą turo metu;
 • apgyvendinimas 3* – 4* viešbučiuose;
 • pusryčiai viešbučiuose;
 • viešbučio, kelių, transporto ir kiti mokesčiai;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • skrydžių bilietai Vilnius – Delis – Vilnius;
 • užsisakant grupines keliones, konsulinis vizų mokestis 50 EUR;
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas;
 • įėjimo bilietai į papildomai lankomus objektus;
 • naudojimosi fototechnika mokestis lankytinuose objektuose;
 • asmeninės išlaidos.

Konsultacija: +370 68405053  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Informacija

Konsultacija: +370 68405053  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.