Tailandas Logo

(0 balsai)

Ar pameni garsiąją filmo “Valgyk, melskis ir mylėk” frazę? “Jeigu nori laimėti milijoną, dėl dievo, nusipirk bent vieną loterijos bilietą!” Tavo bilietas jau čia. Mes pasistengsim, kad šis patyrimų laikas taptų įsimintinas, kupinas įspūdžių, pozityvumo ir džiaugsmo.

1 – 2 dienos. Skrydis į Bankoką. Pažintis su Bankoku.

Skrydis į Bankoką (su vienu persėdimu). Atvykus į Bankoką – pervežimas į 5* viešbutį ir poilsis. Viešbutis įsikūręs Bankoko centre. Viešbutyje yra baseinas. Po poilsio mūsų laukia ekskursija po vietines Bankoko vietas su gidu. Vakarienė plaukiojančiame laive.

3 diena. Bankokas- Pangano sala.

Pusryčiai viešbutyje ir skrydis į Surathani. Iš ten plauksime laivu į Pangano salą, kur keliausime į kurortą. Įsikūrimas 3* viešbutyje, stovyklos pradžia-įvadas į praktikas.

4-10 dienos. Jogos, meditacijų ir paleidimų praktikų stovykla bei išvykos.

Jogos, meditacijų ir paleidimų praktikų stovykla su Zuzana Bardovska.
"Vieni mane pažįsta kaip kalanetikos ir pilateso trenerę, kuri jau beveik dešimtmetį aktyviai sukasi ir save išpildo fitneso pasaulyje. Kiti – kaip profesionalią šokėją ir scenos atlikėją, kuri vesdavo šokių pamokas ir sėkmingai save realizuodavo šou versle, šokdama didžiausiuose Lietuvoje koncertiniuose turuose su Donatu Montvydu ir kitais atlikėjais. Treti – kaip emocijų paleidimo trenerę ir seminarų lektorę, kuri atvira širdim dalinasi savo patyrimais, suvokimais bei atradimais, iš esmės pakeitusiais mano gyvenimą. Mokytojai, kuriuos sutikau savo kelyje ir mokiausi saviugdos: Rytis Lukoševičius (emocijų paleidimai), Agnė Zinkevičiūtė (koučingas, sąmoningas kvėpavimas), Jan Esmann (Shaktipat), Liudas Vasiliauskas (saviugdos, meditacijų stovyklos), Mindaugas Valys (karma seansai), Gediminas Peseckas (Big Mind), Anantara Das (Vedų paskaitos), Šri Mooji Papaji (Advaita Master), Vivek (Advaita Vedanta), Andrius Jarašiūnas (NLP), Jonas Saulis (bioenergetikas), Daiva Kazimeravičienė (Reiki I ir II pakopos).Mokytojų, kurių paskaitų klausiausi valandų valandas: Hale Dwoskin (Sedonos metodas), Dmitry Trotsky (chiromantas), Martynas Driukas (saviugdos treneris)."

Įvairias transformacines praktikas derinsime su ramiu poilsiu ir aktyviomis kelionėmis.
Jūsų laukia ne tik poilsis gražiame paplūdimyje, bet ir išvykos. Kelionės metu įskaičiuotos šios išvykos:

Dienos turas į Koh Tao ir  Koh Nang Yuan salas. Koh Nang Yuan yra viena gražiausių salų Golfo įlankoje, kurioje galėsime mėgautis paviršiniu nardymu, skaidriu vandeniu, baltu smėliu. Tai sala, į kurią atvykus, visai kaip Maldyvuose, draudžiama avėti batus. Neabejotinai tai puiki vieta atsipalaiduoti ar patirti nuotykių. Pietūs šią dieną įskaičiuoti į kelionės kainą.

Žygio metu į Phaeng krioklį galėsime išbandyti savo jėgas kopiant į kalną džiunglėse. Tai didžiausias salos krioklys, o maudynės jame atgaivins kūnus karštą dieną. Grįžtant sustosime pavakarieniauti žymiajame maisto turguje Thong Sala, kuriame didžiulį pasirinkimą ras tiek visavalgiai, tiek vegetarai, tiek veganai.

Vieną dieną skirsime plaukiojimui po laukinius paplūdimius aplink Koh Phangan salą. Aplankysime ir tokius, į kuriuos nėra galimybės nuvažiuoti, kurie pasiekiami tik laiveliais. Pietūs viename iš paplūdimių restoranėlyje ant jūros kranto (už papildomą mokestį).

Pusdienį praleisime budistų vienuolyne – šventykloje, mokydamiesi vaikščiojimo meditacijos kartu su budistų vienuoliais – tai nepakartojama patirtis, kuri paliks gilų pėdsaką kiekvienam.

11 diena. Surat Thani – Bankokas

Plauksim iš Phangano į Surat Thani, o iš ten skrisim į Bankoką.

12 diena. Skrydis Bankokas-Vilnius

Rytinis skrydis iš Bankoko į Vilnių (vienas persėdimas). 

Kelionės kaina : nuo 1099 EUR/asm + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Tailando viza;
 • Visi vietiniai pervežimai ir vietiniai skrydžiai;
 • Apgyvendinimas viešbučiuose dviviečiuose kambariuose;
 • Visi pusryčiai;
 • Ekskursija Bankoke su vietiniu gidu;
 • Stovykla bei visos praktikos;
 • Išvykos ir turai (į šventyklą, žygis į krioklius, plaukimai į salas).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžio bilietai (kaina 500-600 eur); 
 • Pietūs ir vakarienės;
 • Asmeninės išvykos ir turai;
 • Asmeninės išlaidos, suvenyrai.

Konsultacija: +370 68405053  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

KAUNE: Kęstučio g. 57-4
Tel.: 8 37 201582, 8 37 209203
Mob.: 8 614 54900
Fax.: 8 37 208464
Vilniuje: Ozo g. 20-18
Tel.: 8 5 2430467, 8 5 2430466
Mob.: 8 687 77944
Fax.: 8 37 208464