c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
1 - 2 dienų kelionės

Latvija: Cinevilla - Jūrmala - Ryga - Zoologijos sodas (2 dienos)

1 DIENA

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Cinevilla, vienintelį Pabaltijo šalyse kino paviljoną po atviru dangumi*. Tai miestelis, kuriame filmuojami patys įvairiausi filmai, tad visai nebūtina keliauti į Holivudą, kad pasijustumėte kino žvaigždėmis. Čia sužinosite, kaip gimsta filmas, kaip kuriami specialieji efektai. Galėsite apžiūrėti įspūdingo dydžio dekoracijas, atkartojančias Rygos senamiesčio gatveles. Atvykstame į vieną žymiausių Latvijos kurortų – Jūrmalą. Pereisime pagrindine pasivaikščiojimų, gyviausia ir triukšmingiausia vieta - Jomas gatve. Jomas gatvė yra pėsčiųjų gatvė, šalia kurios gausu ne tik istorinio paveldo statinių, turistų patogumui daug vasaros terasų, kavinių. Jūrmaloje galėsite įsiamžinti prie dviejų populiarių skulptūrų: besisukančio varinio gaublio, simbolizuojančio ilgą gyvenimą ar prie varinio vėžlio skulptūros, simbolizuojančios taiką, ramybę ir ilgą gyvenimą. Pageidaujantys galės pora valandų praleisti Jūrmalos vandens parke. Vykstame į nakvynės vietą.

2 DIENA
PusryčiaiEkskursija Latvijos sostinėje - Rygoje. Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, Šiaurės Paryžiumi, Langu į Vakarus. Visi jie tinka ir dabar, nors vargu, ar tiksliai apibūdina šį nuolat besikeičiantį miestą, įsikūrusį ant Dauguvos upės kranto, kuria susisiekia su Baltijos jūra. Rygoje keliautojai gali džiaugtis įvairia  architektūra, o ypač – jugendo stiliaus pastatais. Vienos iš didžiausių pasaulyje jugendo stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kaip miestas, kurio architektūroje atsispindi miesto istoriją nuo pat 1201 m. iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, “Trijų brolių” namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai; Šv. Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai. Apsilankysime Rygos zoologijos sode*, kur pamatysite žirafų, kengūros, tropinius namus, retus Europos gyvūnus, flamingų, pelikanų namus, lemūrų kolekciją, “kaimo” kiemelį, terariumą, akvariumą ir daug kitų įdomių dalykų. Vasarą (birželį-rugpjūtį) įdomu stebėti viešą gyvūnų maitinimą. Vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus: Cinevilla - 6 EUR/moksl. Akvaparkas 2 val - 8,5 EUR/moksl. Zoologijos sodas – 3 EUR/moksl.;
 • Medicininių išlaidų draudimas - 3.48 EUR/asmenims iki 65 metų.
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos:

 • Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis. 
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vos jam atsiradus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
 • Informacija keliautojams.