c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
1 - 2 dienų kelionės

Baltarusija: Karališkasis Gardinas – grožis Lietuvos pašonėje (1d.)

Programa

Gardinas - unikalus ir vienintelis tokio tipo miestas Baltarusijoje. Jo statusas šalies teritorijoje visada buvo labai ypatingas.  Kalbant apie Gardiną, dažnai reikia vartoti  žodį "pirmasis", "vienintelis", "unikalus". Tai pats europietiškiausias miestas Baltarusijoje. Vienintelis, kuriame išliko tiek daug religinių paminklų, nesunaikintų destruktyvios ateizmo bangos. Vienintelė karališkoji rezidencija Baltarusijoje su dviem, praktiškai, išlikusiomis pilimis. Pirmoji vaistinė, medicinos akademija, laikraštis, botanikos sodas, pirmasis ir seniausias laikrodžio bokštas. Pirmasis zoologijos sodas Baltarusijoje, pritraukiantis daug turistų, taip pat yra įsikūręs Gardine.

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atlikę visas reikiamas procedūras pasienyje atvykstame į Gardiną. Pradedame apžvalginę ekskursiją*. 16 amžiuje dėl miesto nuostabios architektūros, Gardinas buvo įtrauktas į Kelno enciklopediją Brown kaip vienas  gražiausių miestų Europoje. Miestas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose 1127 m. Pažintį su senąją miesto dalimi Jums atvers architektūros paminklai: Senoji pilis - karaliaus Stepono Batoro Rezidencija (16 a), Naujoji pilis -  kur gyveno paskutinis karalius Stanislovas Augustas Poniatovskis, Šv Ksavero bažnyčia (baroko paminklas 17-18 a.), Boriso Glebavo cerkvė - Gardino architektūros mokyklos paminklas (12 a.), Katedra kuri pastatyta kaip paminklas žuvusiems Rusijos-Japonijos karo metu (XX amžiuje), ir daug daugiau ...

Laisvas laikas kurio metu siūloma aplankyti firmines Baltarusių parduotuves ir papietauti.

Vykstame prie Augustavo kanalo. Šis kanalas yra glaudžiai susijęs su viso Gardino regiono vystymusi. Pasaulyje egzistuoja tik 3 tokio tipo kanalai : Kaledonijos Jungtinėje karalystėje, Goto Švedijoje ir Augustavo, kuris yra Lenkijos ir Baltarusijos teritorijoje. Ši dirbtinė 45 kilometrų vaga sujungia vienuoliką upių ir septynis ežerus. Garlaiviu „Nemunas“ plauksime* Augustavo kanalu.

Vakare išvykstame iš Gardino ir sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota :

 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Autobuso nuoma
 • Organizavimo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Privalomas kelionės draudimas kaina 2 EUR/asm
 • Bevizis leidimas
 • Ekskursijos Gardine ir plaukimas Augustavo kanalu.
 • Bilietai į mokamus objektus
 • Mokamoms ekskursijos , bilietams , ir leidimui įvykti be vizos tūrėti apie 14 EUR
 • Asmeninės išlaidos

Pastabos:

 • Vykstant į šią kelionę, būtina tūrėti galiojanti (min 3 mėn. po kelionės) pasą , o paso kopiją pateikti kelionės organizatoriui.
 • Vykstant beviziu rėžimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza.

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37062318300

Datos ir kainos

  

 

ŽEMĖLAPIS