c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
1 - 2 dienų kelionės

SENIEJI BALTARUSIJOS MIESTAI: Vitebskas - Polockas (2d.)

1 diena: 

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė į Baltarusijos kultūros sostinę. Jaukus ir ramus Vitebskas sužavi iš pirmo žvilgsnio. Kalvos ir parkai , pesčiųjų tiltai ir švarūs namai, teatrai ir festivaliai vykstantys čia sukviečia turistus iš įvairiausių pasaulio šalių. Na o, vietiniai žmonės nuoširdžiai myli savo miestą ir didžiuojasi juo, sako, kad net tie, kurie tiesiog pravažiuoja  per Vitebską, būtinai sustoja bent valandžiukei pamatyti vietos grožį. Ekskursija po miestą: Tūkstantmečio aikštė, Apreiškimo cerkvė (XII a.), Rotušė – miesto simbolis, Laisvės aikštė, Amfiteatras, katedros aikštė, Gubernatoriaus dvaras, kuriame dvi savaites gyveno Napoleonas, Vitebsko pilis, vietos susijusios su garsaus XX a. tapytojo, gimusio Vitebske, Marko Šagalo gyvenimu. Marko Šagalo muziejaus lankymas*. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: 

Pusryčiai. Vykstame į Polocką – seniausią Baltarusijos miestą.  Miestas saugo savo istoriją, kultūrą ir architektūrinį grožį jau daugiau nei tūkstantį metų. Ekskursijos metu apžiūrėsime Žemutinę pilį su Ivano Rūsčiojo gynybine siena, taip pat Aukštutinę pilį, Sofijos soborą, esant galimybei, galėsime pasiklausyti vargonų muzikos*. Taip pat apžiūrėsime buvusius Jėzuitų kolegijos pastatus, Dievo Apsireiškimo soborą, Petro I-ojo namelį, Raudonąjį tiltą, paminklą Petrui Skorinai. Lankysimės Šv. Eufrosinijos Polockietės stačiatikių moterų vienuolyne*, kuris XII a. buvo Polocko dvasinis centras. Taip pat užsuksime į Šv. Atsimainymo soborą, kuriame saugomas garsusis šv. Eufrosinijos Polockietės kryžius, galėsime pasigrožėti išlikusiomis XII a. freskomis. Laisvas laikas. Išvykstame iš Polocko. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą .

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu.
  • Kelionės vadovo paslaugos.
  • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Grupinė baltarusijos viza su draudimu 25 EUR/asm.
  • Vietinių gidų ir mokamų objektų kaina.

PASTABOS:

  • Organizatorius pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionių vadovas ekskursijų neveda.
  • Šiai kelionei būtina turėti ne trumpiau kaip 3 mėn. iki kelionės pabaigos galiojantį pasą ir į kelionę registracija priimama ne vėliau kaip 12 d. iki kelionės.
  • Organizatorius neatsako už pasienio tarnybos darbą.

 Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37062318300