c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

Senjorų kruizas: Ryga - Stokholmas - Rundalė - 1 pusryčiai įskaičiuoti! (3 d.)

Programa

Atrask jūros kelionių magiją ir leiskis į Senjorų kruizą. Mėgaukis šokiais, muzika, karaoke ir patraukliais šou pasirodymais. Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių muzikai, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir smagia šou programa!

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Rygą. Praėjusiais šimtmečiais buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, šiaurės Paryžiumi. Langu į Vakarus.Visi jie tinka ir dabar, nors vargu, ar tiksliai apibūdina šį nuolat besikeičiantį miestą, įsikūrusį ant Dauguvos upės kranto, kuria susisiekia su Baltijos jūra. Rygoje keliautojai galės džiaugtis įvairia architekūra, o ypač - jugendo stiliaus pastatais. Vienos iš didžiausių pasaulyje stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas, kurio architektūroje atsisipindi miesto istorija nuo pat 1201 metų iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, ''Trijų brolių" namai, Domo katedra, Rotušės aikštė,kurioje atstatytas puošniausias Rygos pastatas "Juodagalvių" gildijos namai, šv.Petro bažnyčia, laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, ''namas su katinu", senamiesčio gatvelių labirintai... Toliau sukame į Rygos uostą, iš čia vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Nakvynė kelto kajutėse.

2 DIENA
Pusryčiai. Kviečiame prie turtingo ir sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane. Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Mieste gausu muziejų, vienas lankomiausių - Vasa muziejus*, kuriame yra vienintelis pasaulyje išlikęs 17 a. laivas. 1628 m. tik išplaukęs iš Stokholmo įlankos savo pirmosios kelionės metu laivas nuskendo, o po 333 metų buvo ištrauktas į paviršių ir restauruotas. Vakare keltu išplaukiame atgal į Latviją. Pramogos laive. Nakvynė kelto kajutėse.

3 DIENA
Pusryčiai*. Vykstame į Rundalės rūmus. Įspūdingi baroko ir rokoko stiliumi pastatyti rūmai reikšmingi ne tik Latvijoje, bet ir už jos ribų. Dėl savo puošnumo neretai vadinami Kuržemės Versaliu. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Čia įkurtas muziejus veikia, kaip senovės meno tyrimų centras. Šalia rūmų įrengtas išpuoselėtas prancūziško tipo parkas su rožių sodu, fontanu, žaliuoju teatru ir ornamentiniais parteriais. Parkas savo struktūra primena saulę - nuo centro į visas puses spinduliškai driekiasi takai, o visą parką juosia kanalas.  

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos;
 • Kelto bilietai: Ryga - Stokholmas - Ryga;
 • 1 pusryčiai švediško stalo restorane
 • 2 nakvynės B klasės keturvietėje kajutėje žiūrėti Isabelle kajutes>>;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Maitinimas:
1 pusryčiai laive
suaugusiems - 13 Eur; vaikams (12-17 metų) – 8 Eur, vaikams (6-11 metų) - 5 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.
1 vakarienė laive (galima užsisakyti 2 vakarienes): suaugusiems - 36 Eur, vaikams (12-17 metų) – 16 Eur, vaikams (6-11 metų) - 11 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.

 • Vasa muziejus - 15 Eur/suaugusiems, vaikams iki 18 metų - nemokamai.
 • Medicininių išlaidų draudimas: 4.60 Eur asmenims iki 65 metų, 9.20 Eur - asmenims nuo 65 iki 75 metų.
 • Rundalės rūmai  – 10 Eur/asm
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Vienoje kajutėje privaloma, kad būtų bent vienas senjoras kuriam yra ne mažiau kaip 60 metų.  
 • Išvykimas iš Kauno, Vilniaus ir Panevėžio.
 • Informacija keliautojams.

 Konsultacija: el.paštu: inaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +370 600 65443

Datos ir Kainos

Kajučių priemokos

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-ise, 2-iese ar kajutėje su langu:

 

Kajutės tipas

Priemoka asmeniui

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-ise, 2-iese ar kajutėje su langu:
2-vietė kajutė be lango (B2) 20 Eur 
3-vietė kajutė be lango (B3) 9  Eur 
4-vietė kajutė su langu (A4) 9  Eur 
3-vietė kajutė su langu (A3) 15Eur 
2-vietė kajutė su langu (A2) 30 Eur