c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

Lenkija: Žemutinės Silezijos Perlai (3 dienos)

 

PROGRAMA

Atraskite Sileziją – įspūdinga Ksiažo pilis su barokiniu interjeru ir žydinčiais sodais pilies terasose, nepaprasta viduramžių medinės architektūros šventovė bei „salų ir tiltų mietas“ – Lenkiškoji Venecija. Vroclavas, su keliomis dešimtimis sprindžio dyžio nykštukų - jau tapusių Vroclavo simboliu. Ir tai dar ne viskas, kas sužavės Jus šioje kelionėje ir trauks sugrįžti į šias vietas dar ne kartą.

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Žemutinės Silezijos miestą – Vroclavą. Ekskursija po senamiestį. Įsimylėti šį mietą užtenka 3-jų sekundžių. Vroclavas įsikūręs Sudetų papėdėje, vienas seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų, kurio įdomią ir audringą istoriją formavo vokiečiai, austrai ir čekai. Ypatingo dėmesio verta Vroclavo Turgaus aikštė (Rynek) - viena didžiausių Europoje su nuostabia miesto rotuše, originaliu fontanu, apsupta spalvingų namų. Pamatysime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir smagia pramoga turėtų tapti, miesto simbolių - sprindžio dydžio nykštukų - „foto medžioklė“. Apie 70 figurėlių: „paštininkas“, „gaisrininkas“, „turistas“, „jaunavedžiai“, „kaliniai“... išsislapstę po visą Vroclavo centrą. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Aplankysime unikalią evangelikų-liuteronų Taikos bažnyčią Švidnicoje*. Ji įrašyta į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą kaip tipiškos viduramžių medinės architektūros pavyzdys. Nuostabiai dekoruota šventovė iš medžio, priemolio ir šiaudų - didžiausias tokio tipo statinys Europoje.
Vykstame į nuostabioje vietovėje tarp miškų ir terasinių sodų stūksančią Ksiažo pilį*, dažnai vadinamą“ „Silezijos Perlu“. Tai trečioji pagal dydį Lenkijoje ir didžiausia Silezijos regione pilis pastatyta XIII a. ant uolos viršūnės (395 m aukštyje). Pasikėlus į pagrindinį pilies bokštą atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes. Viduramžių pilis garsi įspūdingu senoviniu interjeru, čia yra apie 400 kambarių, dekoruotų Baroko stiliumi, veikia muziejus, meno galerija, restoranas ir viešbutis. Grožėdamiesi fontanais, gėlių kompozicijomis, vaikščiodami terasiniais pilies sodais, geriausiai įvertinsite pilies didybę. Šiomis dienomis pilyje vyks gėlių festivalis, turėsite unikalią galimybę pasigrožėti įvairiausiomis gėlių kompozicijomis išpuoštais pilies sodais ir kambariais. Vykstame į  Stalo kalnų nacionalinį parką - vieną iš originaliausių vietų Lenkioje. Nuostabus gamtos kampelis - "akmeninis miestas" - išraižytas įvairių formų kalnų labirintais, primenančiais susiraizgiusius grybus, adatas, vartus...  Priėjus aukščiausią viršukalnę - atsivers kvapą gniaužiantys vaizdai. Nakvynė viešbutyje.


3 DIENA
Pusryčiai. Aplankysime Vroclavo zoologijos sodą*. Tai – ne tik pats seniausias, bet ir pagal laikomų gyvūnų skaičių pats didžiausias zoologijos sodas Lenkijoje. 33 hektarus ploto užimančioje sodo teritorijoje gali išvysti 850 skirtingų rūšių gyvūnų. Iš viso čia laikoma daugiau nei 4500 individų, atkeliavusių iš įvairiausių pasaulio kampelių – Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos.Taip pat aplankysime naujai atsidariusį sodo teritorijoje “Afrykariumą“.Tai unikalus, skirtingų ekosistemų kompleksas, apjungiantis 19 akvariumų ir baseinų, kuriuose eksponuojami Raudonosios jūros koraliniai rifai, Nilo upės, Didžiojo Rifo slėnio,Mozambiko, Namibijos ir džiunglių upių baseinų gyventojai.
Išvykstame namų link. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje;
 • Ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus ~ 120 PLN
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 36 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu – 3.69 EUR asmenims iki 65m.;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Išvykimas iš: Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti;
 • Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį; 
 • Į kelionę privaloma su savimi pasiimti asmens dokumentą - pasą arba asmens tapatybės kortelę (galiojimo laikas- ne mažiau kaip trys mėnesiai nuo kelionės datos).
 • Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 Eur mokestis.
 • Informacija keliautojams.

 Konsultacija: el.paštu: ritaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37068634411

DATOS IR KAINOS

 

ŽEMĖLAPIS

 

ATMINTINĖ

Į išvykimo vietą prašome atvykti 5-10 min. anksčiau nurodyto išvykimo laiko.
Vairuotojui ar vadovui (-ei) skambinti tik išvykimo dieną, kadangi jie gali būti kitose kelionėse.

AUTOBUSAS

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, todėl būkite supratingi. Karštas vanduo autobuse patiekiamas tik autobusui sustojus! Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standarto, todėl, priklausomai, nuo šalies, atsiranda skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai. „Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) yra kambaryje. Kai kuriuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas. Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas.

Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiajam ar ketvirtajam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa arba sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

 • Būtiniausi reikmenys kelionėje:
 • Asmeninės higienos priemonės;
 • Medikamentai: nuo savų ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo; virškinimo sutrikimų; pleistrai;
 • Buitiniai elektros prietaisai, jei jie kelionės metu būtini: plaukų džiovintuvas, lygintuvas;
 • Apsiaustas nuo lietaus arba skėtis; Avalynė patogi ir lengva, patartina storesniu padu. Kelionės metu būtina turėti šiltesnį megztinį ar striukę;
 • Arbata, kava, karštu vandeniu užpilama sriuba, greitai negendantis maistas.

DOKUMENTAI

 • Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Pasas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
 • Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.
 • Vykstant į šią kelionę taip pat galioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

PINIGAI

Turėti smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.). Lietuvos bankuose iš anksto galite įsigyti zlotų. Mokamiems objektams reikia turėti grynų pinigų. 1EUR ~4 PLN; Lenkijoje: pietūs ~ 10-20 PLN; kava arbata – 2-4 PLN; alaus bokalas – 3-7 PLN.