c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

Kruizas: Ryga - Stokholmas - Jūrmala (3 dienos)

PROGRAMA

Kelionių organizatorius Eura Travel kviečia Jus į nepamirštamą ir nepakartojamą kelionę laivu! Aplankykite Šiaurės Venecija vadinamą Skandinavijos miestą Stokholmą ir pasimėgaukite trumpa savaitgalio kelione! Ypatinga laivo aplinka, saulėlydis ir gražūs vaizdai, kuriais galėsite mėgautis kelionės metu, romantiškos Stokholmo senamiesčio gatvelės ir speciali pramogų ir poilsio programa – ši kelionė taps puikiu pasirinkimu Jums ir Jūsų draugams ar artimiesiems. Turiningos ekskursijos dvejose Europos sostinėse – Rygoje ir Stokholme, siautulingi vakarėliai laive, jausminga muzika, aplankysime „Miestą ant bangos“ - vieną didžiausių pajūrio kurortų Baltijos šalyse - Jūrmalą, ir puikus savaitgalis Jums garantuotas!

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Latvijos sostinę - Rygą. Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, šiaurės Paryžiumi. Langu į Vakarus.Visi jie tinka ir dabar, nors vargu, ar tiksliai apibūdina šį nuolat besikeičiantį miestą, įsikūrusį ant Dauguvos upės kranto, kuria susisiekia su Baltijos jūra. Rygoje keliautojai galės džiaugtis įvairia architektūra, o ypač - jugendo stiliaus pastatais. Vienos iš didžiausių pasaulyje stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas, kurio architektūroje atsisipindi miesto istorija nuo pat 1201 metų iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, ''Trijų brolių" namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas puošniausias Rygos pastatas "Juodagalvių" gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, ''namas su katinu", senamiesčio gatvelių labirintai... Toliau sukame į Rygos uostą, iš čia vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Vakarą praleidžiame pramogaudami laive. Pramoginė programa laive - nemokamai! Nakvynė kelto kajutėse.

2 DIENA
Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Laisvas laikas. 
Mieste gausu muziejų, vienas lankomiausių - Vasa muziejus*, čia eksponuojamas didingas iš jūros dugno iškeltas ir restauruotas XVII a. karališkasis karo laivas. 1628 m. tik išplaukęs iš Stokholmo įlankos savo pirmosios kelionės metu nuskendo, o po 333 metų buvo ištrauktas į paviršių ir restauruotas. Išsaugota daugiau kaip 95% jo originalių detalių, jis papuoštas šimtais drožinėtų skulptūrų, ir tai daro Vasa unikaliu meno lobiu ir vienu iš įžymiausių turistinių objektų pasaulyje. Vakare laivu išplaukiame atgal į Rygą. Pramogos laive. Nakvynė 4-vietėse laivo kajutėse.

3 DIENA
Ryte atplaukiame į Rygą. Keliaujame į vieną žymiausių Latvijos kurortų - Jūrmalą. Pasivaikščiosime pagrindine ir gyviausia vieta kurorte - Jomas gatve. Tai pėsčiųjų gatvė, šalia kurios gausu ne tik istorinio paveldo statinių, turistų patogumui daug vasaros terasų, kavinių. Jomas gatvės 37 numeriu pažymėtame name įsikūrusiame Horno viešbutyje veikia restoranas „Septynios seserys", kuriame savo jaunystės laikais grojo garsus latvių muzikantas ir kompozitorius Raimondas Paulas. Jūrmaloje galėsite įsiamžinti prie dviejų populiarių skulptūrų: besisukančio varinio gaublio, simbolizuojančio ilgą gyvenimą ar prie varinio vėžlio skulptūros, simbolizuojančios taiką, ramybę ir ilgą gyvenimą. Kelionė per Latviją. Vakare sugrįžtame į Lietuvą. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo-gido paslaugos;
2 nakvynės turistinės klasės keturvietėse kelto kajutėse (B4) be lango su dušu ir WC;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
1 pusryčiai laive - švediško stalo restoranas (galima užsisakyti 2 pusryčius): 
suaugusiems - 12 Eur; vaikams (12-17 metų) - 7.50 Eur, vaikams (6-11 metų) - 5.00 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.
1 vakarienė laive
- švediško stalo restoranas (galima užsisakyti 2 vakarienes):
suaugusiems - 34 Eur, vaikams (12-17 metų) – 16 Eur, vaikams (6-11 metų) - 11 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.
Bilietai į mokamus objektus (*):
Vasa muziejus: suaugusiems – 15 Eur/asm, vaikams iki 18 metų – nemokamai.
Sveikatos draudimas kelionės metu asmenims iki 65 metų  
Asmeninės išlaidos.

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-se, 2-se ar kajutėje su langu:
Kajutės tipas Priemoka asmeniui
3-vietė kajutė be lango (B3) - 15 Eur/asm
2-vietė kajutė be lango (B2) - 35 Eur/asm
4-vietė kajutė su langu (A4) - 15 Eur/asm
3-vietė kajutė su langu (A3) - 35 Eur/asm
2-vietė kajutė su langu (A2) - 70 Eur/asm

Preliuminarūs išvykimo miestai ir laikai (gali keistis):
04:00 val Kaunas, Kauno pilies aikštelė
05:30 val Vilnius, Spaudos rūmai, Laisvės pr. 60.
07:00 val Panevėžys, "Iki" parduotuvės aikštelė prie autobusų stoties.

Pastabos:

 • Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal kelionės pirkimo laiką. Jeigu kelionę nusipirkote ją paskelbus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Informacija keliautojams.

 Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37060065443

 

DATOS IR KAINOS

ŽEMĖLAPIS

 

ATMINTINĖ

Dokumentai:

 • Į šią kelionę galima vykti tik turint galiojantį PASĄ arba Asmens tapatybės kortelę. Valstybės, per kurias vykstama į šią kelionę, reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
 • Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti „EURA“ kelionių agentūroje arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

Keliavimas autobusu:

 • Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema.
 • Keliaujant autobusu kas 2,5–3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai.
 • Jūsų ir kitų keleivių saugumo labui, autobusui važiuojant, griežtai draudžiama vaikščioti, gerti karštus gėrimus ir stovėti autobuso salone.
 • Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus! ​Karšto vandens kiekis ribotas.
 • Kelionės metu Jūsų pačių labui, saugumo ir higienos sumetimais, tualetu naudokitės tik ypatingu atveju. Tualeto talpa ribota, todėl sustojimo vietose visada pasinaudokite viešuoju tualetu.
 • Primename, kad be priežiūros autobuso salone palikti vertingi daiktai gali tapti lengvu grobiu ilgapirščiams. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl trečiųjų asmenų nusikalstamos veikos atveju transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.
 • Draudžiama kalbinti ar kitaip atitraukti vairuotojo dėmesį tuo metu, kai jis vairuoja.
 • Jei vairuotojai kelionės metu buvo paslaugūs ir geranoriški, geriausia padėka – arbatpinigiai.

Keliavimas  keltu:
2 nakvynės kruizinio kelto M/S ROMANTIKA arba M/S ISABELLE keturvietėse kajutėse, be lango, su TV, WC, dušu (B4).
Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose. Kajutėse yra 2 apatinės ir 2 viršutinės lovos, patalynė ir rankšluosčiai. Nėra plaukų džiovintuvo.
Kruizinių keltų  ir muitinės taisyklės griežtai draudžia:

 • Laive turėti ir naudotis buitiniais elektros prietaisais pvz..: “spirale” vandeniui užvirinti, arbatinuku, sumuštinių keptuvė, lygintuvas ir t.t.
 • Keleiviams draudžiama vežti spiritinius gėrimus ir jų produktus. Keleiviai įsigytą alkoholį Duty Free parduotuvėje neturi teisės gerti kajutėse ir kitose visuomeninėse kelto patalpose. Nepaisantys šių reikalavimų baudžiami kelto apsaugos piniginėmis baudomis.

Rekomenduojame pasiimti:

 • Lengvų (laive bus šilta), šiltų drabužių, patogią ir lengvą avalynę (patartina storesniu padu). Kelionės metu būtina turėti megztinį, neperšlampamą striukę arba apsiaustą nuo lietaus;
 • higienos reikmenis (dantų šepetėlį, pastą, muilą, šampūną, kremą);
 • fotoaparatą, video kamerą, užrašų knygutę, rašiklį;
 • nedūžtantį puodelį (arba vienkartinių puodelių), šaukštelį, popierinių rankšluostėlių, drėgnų servetėlių;
 • maistas turi būti įpakuotas vakuuminiam įpakavime, konservuotas, nerekomenduojmas namų gamybos dėl san.epideminių reikalavimų. Mineralinis vanduo arba vaisvandeniai, džiovinti vaisiai, vaisi, daržovės, saldumynai;
 • medikamentai nuo savų ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų, pleistrų.

 

Laivai siūlo platų poilsio ir pramogų pasirinkimą! Barai, naktiniai klubai, gyva šokių muzika skambant tarptautiniams ansambliams, spalvinga šou programa leis Jums mėgautis kelione iki pat ryto. Ir visa tai į skaičuota į kelionės bilieto kainą!

Pinigai:

 • Ne visur šalyse veikia kreditinės „Maestro“, „Visa Electron“ kortelės, o atsiskaityti galima tik perkant prekių už tam tikrą sumą, kai ji nedidelė - privaloma mokėti grynais. Mokamiems objektams reikia turėti grynų pinigų.
 • Estija: Euras (EUR). Pietūs Taline : ~ 10–20 EUR, sriuba ~ 3 EUR, alus ~ 3–5 EUR; kava, arbata ~ 2 EUR.
 • Švedija: Švedijos kronos (SEK)
 • Latvija: Euras (EUR) WC mokama ~ 0,40 EUR, užkandžiai kuro kolonėlėse ~ 5-6 EUR, pietūs ~10-20 EUR 

Bilietai į mokamus objektus:
Vasa muziejus:
suaugusiems - 130 SEK (apie 14 Eur), su grupe - 11 Eur, vaikams iki 18 metų – nemokamai.
Sveikatos draudimas kelionės metu: asmenims iki 65 metų - 4,34 Eur, 65-75 met7 – 8.68 Eur
Barono Miunhauzeno muziejus (ekskursija rusų klb) ~ 4 Eur/asm

Laive taip pat rasite įvairias šokių sales, restoranus, barus ir parduotuves, vaikų žaidimų kambarį, sauną ir konferencijų salę, kur gali priimti iki 410 asmenų. M/S ROMANTIKA siūlo nuostabias keliavimo galimybes Baltijos jūra!

ŠVEDIŠKO STALO RESTORANAS BUFFET TALLINK (7 denyje)
Kviečiame išbandyti šiuolaikišką ir kokybišką valgiaraštį su stiliumi! Pamirškite eiles ir įprastą tradiciją pradėti vakarienę su salotomis. Dabar Jūs galite pasirinkti patiekalus nuo Jums patinkančios vietos. Mūsų modernus valgiaraštis tinka visų skoniams.