c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės
Featured Item Background

Baltijos kruizas: Talinas - Stokholmas - Barono Miunhauzeno muziejus

Programa

Kelionių organizatorius EURA kviečia Jus į nepamirštamą ir nepakartojamą kelionę jūra kruiziniais laivais „VICTORIA" arba "BALTIC QUEEN"! Aplankykite Šiaurės Venecija vadinamą Skandinavijos miestą ir pasimėgaukite savaitgalio kelione! Turiningos ekskursijos dvejose Europos sostinėse – Taline ir Stokholme, siautulingi vakarėliai laive, jausminga muzika, didžiojo fantazijos virtuozo Barono Miunhauzeno muziejus* ir puikus savaitgalis Jums garantuotas!

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Estijos sostinę. Ekskursija po Taliną: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką, jūrų uostą. Prieš Jus išsirikiuos seneliai miesto sienos bokštai. „Ilgąja koja“ nusileisime nuo Tompea kalvos į rotušės aikštę. Čia pasitiks senieji pirklių namai ir senoji vaistinė bei miestą saugantis Vana Tomas rotušės bokšte, „bandelių“ skersgatvis, miesto gildijų pastatai, Šv. Katarinos kiemelis, Viru vartai. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Vakarą praleidžiame pramogaudami laive. Įvairios linksmybės ir nemokamos pramogos laive: spalvingos šou programos, naktiniai klubai, karaoke. Laive Jūsų laukia puikus maitinimas* švediško stalo restoranuose, poilsis SPA centre*, kazino, parduotuvės. Nakvynė 4-vietėse laivo kajutėse.

2 DIENA
Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Laisvas laikas. 
Mieste gausu muziejų, vienas lankomiausių - Vasa muziejus*, čia eksponuojamas didingas iš jūros dugno iškeltas ir restauruotas XVII a. karališkasis karo laivas. 1628 m. tik išplaukęs iš Stokholmo įlankos savo pirmosios kelionės metu nuskendo, o po 333 metų buvo ištrauktas į paviršių ir restauruotas. Išsaugota daugiau kaip 95% jo originalių detalių, jis papuoštas šimtais drožinėtų skulptūrų, ir tai daro Vasa unikaliu meno lobiu ir vienu iš įžymiausių turistinių objektų pasaulyje. Vakare laivu išplaukiame atgal į Taliną. Pramogos laive. Nakvynė 4-vietėse laivo kajutėse.

3 DIENA
Ryte atplaukiame į Taliną. Vykdami link namų, Latvijoje, stabtelėsime vaizdingame Vidžemės pajūryje įsikūrusiame Barono Miunhauzeno muziejuje*. Čia atgimsta didžiojo fantazijos virtuozo legendos. Baronas Miunhauzenas garsėjo ne tik savo beribe fantazija, bet ir neįtikėtinu taiklumu! Pamatysime tuziną ančių, kurias vienu šūviu nušovė baronas Miunhauzenas, taip pat jo ginklų ir trofėjų kolekciją, pabendrausite su pačiu baronu... Antrame muziejaus aukšte apžiūrėsime vienintelę Latvijoje žymių žmonių vaškinių skulptūrų kolekciją. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu nurodytu maršrutu;
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos;
 • Kelto bilietai: Talinas - Stokholmas - Talinas;
 • 2 nakvynės keturvietėse kelto kajutėse su dušu ir WC aukštesniame denyje B4;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus (*):
 • Vasa muziejus: suaugusiems - 14 Eur/asm, vaikams iki 18 metų – nemokamai.
 • Barono Miunhauzeno muziejus (ekskursija rusų klb) - 4 Eur/asm
 • Sveikatos draudimas kelionės metu asmenims iki 65 metų - 4,60 Eur; 65-75 metų - 9.20 Eur
 • Asmeninės išlaidos.

MAITINIMAS:
Pusryčiai (švediškas stalas):

1 pusryčiai suaugusiems - 10.50 Eur;
2 pusryčiai suaugusiems - 21.00 Eur;
1 pusryčiai vaikams (12-17 metų) – 6.50 Eur;
2 pusryčiai vaikams (12-17 metų) – 13.00 Eur;
1 pusryčiai vaikams (6-11 metų) - 4.5 Eur;
2 pusryčiai vaikams (6-11 metų) - 9.00 Eur.

Vakarienė (švediškas stalas):
1 vakarienė suaugusiems - 33 Eur
2 vakarienės suaugusiems - 66 Eur
1 vakarienė vaikams (12-17 metų) – 15.50 Eur
2 vakarienės vaikams (12-17 metų) – 31.00 Eur
1 vakarienė vaikams (6-11 metų) - 10.50 Eur;
2 vakarienės vaikams (6-11 metų) - 21.00 Eur.

Kaina nurodyta asmeniui už vietą kajutėje (už lovą joje). 

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-ise, 2-iese ar kajutėje su langu:

Kajutės tipas

Priemoka asmeniui

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-ise, 2-iese ar kajutėje su langu:
2-vietė kajutė be lango (B2) 20 Eur 
3-vietė kajutė be lango (B3) 9 Eur 
4-vietė kajutė su langu (A4) 9 Eur 
3-vietė kajutė su langu (A3) 20 Eur 
2-vietė kajutė su langu (A2) 30 Eur 

Preliuminarūs išvykimo miestai ir laikai:
02:00 val Kaunas, Kauno pilies aikštelė
03:30 val Vilnius, žemutinė "Forum Palace" automobilių stovėjimo aikštelė.
05:00 val Panevėžys, "Iki" parduotuvės aikštelė prie autobusų stoties.

Pastabos:

 • Į kelionę būtina pasiimti galiojanti dokumenta: LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę.
 • Vietos autobuse paskiriamospagal pirkimo laiką. Jeigu kelionę įsigijote pirmieji - sėdėsite autobuso priekyje, jeigu vieni paskutinių - autobuso gale.
 • Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas20 Eur mokestis.
 • Informacija keliautojams

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37062318300
 

Datos ir Kainos

 

Žemėlapis

Atmintinė

 

Į išvykimo vietą prašome atvykti 5-10 min. anksčiau nurodyto išvykimo laiko.
Vairuotojui ar vadovui (-ei) skambinti tik išvykimo dieną, kadangi jie gali būti kitose kelionėse.

Dokumentai:

 • Į šią kelionę galima vykti tik turint galiojantį PASĄ arba Asmens tapatybės kortelę. Valstybės, per kurias vykstama į šią kelionę, reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
 • Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti „EURA“ kelionių agentūroje arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

Keliavimas autobusu:

 • Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema.
 • Keliaujant autobusu kas 2,5–3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai.
 • Jūsų ir kitų keleivių saugumo labui, autobusui važiuojant, griežtai draudžiama vaikščioti, gerti karštus gėrimus ir stovėti autobuso salone.
 • Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus! ​Karšto vandens kiekis ribotas.
 • Kelionės metu Jūsų pačių labui, saugumo ir higienos sumetimais, tualetu naudokitės tik ypatingu atveju. Tualeto talpa ribota, todėl sustojimo vietose visada pasinaudokite viešuoju tualetu.
 • Primename, kad be priežiūros autobuso salone palikti vertingi daiktai gali tapti lengvu grobiu ilgapirščiams. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl trečiųjų asmenų nusikalstamos veikos atveju transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.
 • Draudžiama kalbinti ar kitaip atitraukti vairuotojo dėmesį tuo metu, kai jis vairuoja.
 • Jei vairuotojai kelionės metu buvo paslaugūs ir geranoriški, geriausia padėka – arbatpinigiai.

Keliavimas  keltu:

2 nakvynės kruizinio kelto M/S ROMANTIKA keturvietėse kajutėse, be lango, su TV, WC, dušu (B4). Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose. Kajutėse yra 2 apatinės ir 2 viršutinės lovos, patalynė ir rankšluosčiai. Nėra plaukų džiovintuvo.

Kruizinių keltų  ir muitinės taisyklės griežtai draudžia:

 • Laive turėti ir naudotis buitiniais elektros prietaisais pvz..: “spirale” vandeniui užvirinti, arbatinuku, sumuštinių keptuvė, lygintuvas ir t.t.
 • Keleiviams draudžiama vežti spiritinius gėrimus ir jų produktus. Keleiviai įsigytą alkoholį Duty Free parduotuvėje neturi teisės gerti kajutėse ir kitose visuomeninėse kelto patalpose. Nepaisantys šių reikalavimų baudžiami kelto apsaugos piniginėmis baudomis.

Rekomenduojame pasiimti:

 • Lengvų (laive bus šilta), šiltų drabužių, patogią ir lengvą avalynę (patartina storesniu padu). Kelionės metu būtina turėti megztinį, neperšlampamą striukę arba apsiaustą nuo lietaus;
 • higienos reikmenis (dantų šepetėlį, pastą, muilą, šampūną, kremą);
 • fotoaparatą, video kamerą, užrašų knygutę, rašiklį;
 • nedūžtantį puodelį (arba vienkartinių puodelių), šaukštelį, popierinių rankšluostėlių, drėgnų servetėlių;
 • maistas turi būti įpakuotas vakuuminiam įpakavime, konservuotas, nerekomenduojmas namų gamybos dėl san.epideminių reikalavimų. Mineralinis vanduo arba vaisvandeniai, džiovinti vaisiai, vaisi, daržovės, saldumynai;
 • medikamentai nuo savų ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų, pleistrų.


Informacija, rekomendacijos ir išlaidos pagal maršrutą ir šalis:

 

 

M/S ROMANTIKA
kruizinis keltas, priklausantis AS Tallink Group kompanijai

Techninė informacija:
Pastatymo metai: 2002

Ilgis: 193,8 м

Plotis: 29 м

Greitis: 22 mazgai

Ledlaužio klasė: 1 A super

Denių skaičius: 11

Keleivių skaičius: 2500

Kajutų skaičius: 727

Vietų kajutėse:  2172

Linija metrais: 1030

Laivai siūlo platų poilsio ir pramogų pasirinkimą! Barai, naktiniai klubai, gyva šokių muzika skambant tarptautiniams ansambliams, spalvinga šou programa leis Jums mėgautis kelione iki pat ryto. Ir visa tai į skaičuota į kelionės bilieto kainą!

Pinigai:

 • Ne visur šalyse veikia kreditinės „Maestro“, „Visa Electron“ kortelės, o atsiskaityti galima tik perkant prekių už tam tikrą sumą, kai ji nedidelė - privaloma mokėti grynais. Mokamiems objektams reikia turėti grynų pinigų.
 • Estija: Euras (EUR). Pietūs Taline : ~ 10–20 EUR, sriuba ~ 3 EUR, alus ~ 3–5 EUR; kava, arbata ~ 2 EUR.
 • Švedija: Švedijos kronos (SEK)
 • Latvija: Euras (EUR) WC mokama ~ 0,40 EUR, užkandžiai kuro kolonėlėse ~ 5-6 EUR, pietūs ~10-20 EUR 

Bilietai į mokamus objektus:

Vasa muziejus:

suaugusiems - 130 SEK (apie 14 Eur), su grupe - 11 Eur, vaikams iki 18 metų – nemokamai.

Sveikatos draudimas kelionės metu: asmenims iki 65 metų - 4,34 Eur, 65-75 met7 – 8.68 Eur

Barono Miunhauzeno muziejus (ekskursija rusų klb) ~ 4 Eur/asm

 

Laive taip pat rasite įvairias šokių sales, restoranus, barus ir parduotuves, vaikų žaidimų kambarį, sauną ir konferencijų salę, kur gali priimti iki 410 asmenų. M/S ROMANTIKA siūlo nuostabias keliavimo galimybes Baltijos jūra!

ŠVEDIŠKO STALO RESTORANAS BUFFET TALLINK (7 denyje)

Kviečiame išbandyti šiuolaikišką ir kokybišką valgiaraštį su stiliumi! Pamirškite eiles ir įprastą tradiciją pradėti vakarienę su salotomis. Dabar Jūs galite pasirinkti patiekalus nuo Jums patinkančios vietos. Mūsų modernus valgiaraštis tinka visų skoniams.

GRILL HOUSE  (7 denyje)

Grill House restoranas siūlo  išbandyti įvairiausius patiekalus - sezoninius produktus, platų jūros gėrybių pasirinkimą, žuvies ir mėsos patiekalus, taip pat ir vegetariškus patiekalus. Restorane neskubant galėsite mėgautis kelione jūra, pasirinktais patiekalais ir jiems tinkančiais vynais. Pageidaujate pradėti dieną ypatingoje atmosferoje? Restorane Grill House užsisakykite pusryčius ir šampano butelį!

CHEF'S KITCHEN  (7 denyje)

Chef's Kitchen įsikūręs šalia Piazza Restorano. Kviečiantis pasimėgauti skania virtuve ir jaukia atmosfera. Valgiaraštyje, kurį sudarė M/S Romantika virėjas, rasite įvairiausių patiekalų kaip pavyzdžiui žuvies, vištienos, jautienos, taip pat užsisakant pagrindinį patiekalą galėsite nemokamai pasivaišinti salotų baru. Jums pageidaujant galėsite patys išsirinkti sau patinkantį garnyrą, nes šiame restorane kiekvieną dieną kažkas ypatingo.

Chef's Kitchen taip pat kviečia malonių pusryčių, kurie paliks pačius gražiausius prisiminimus.

RUSSIAN CUISINE  (7 denyje)

Aukštos kokybės valgiaraštis ir prie jo tinkantys vynai - tikra saldumynų Rojus! Vakarienė Russian Cuisine restorane suteiks Jums tikrą malonumą.

CAFÉ PROMENADE  (6 denyje)

Kavinėje Café Promenade siūlomas platus kavos pasirinkimas Baltijos jūroje. Būtent čia jūros keliautojai susitinka mėgautis kava, aromatiška arbata, šviežiais pyragaičiais ir užkandžiais. Geriausias būdas įveikti saldumynų pagundą, pasiduoti tam!

FAST FOOD 25H  (6 denyje)

Greito maitinimo restoranas Fast Food 25h siūlo karštus užkandžius, salotas ir sumuštinius visą parą. Restoranas puikus pasirinkimas tiems, kurie greitai išalksta.

STARLIGHT PALACE IR KAZINO  (6 ir 7 deniuose)

Prabangi šou salė Starlight Palace išdėstyta per 2 denius. Šou bare kiekvieną vakarą groja laivo ansamblis šiuolaikines ir jau seniai pripažintas melodijas. Įsiliekite į muzikos sūkūrį grojant gyvai muzikai! Šou salėje rasite du barus ir mūsų barmenai pasiūlys tik Jums skirtus kokteilius! Vakaro kulminacija - puiki naktinė šou programa.

BARAS-UŽEIGA  (7 denyje)

Mūsų jauki užeiga yra puikus pasirinkimas norint linksmai ir nerūpestingai praleisti kelionę draugų sukūryje.

TANGO BAR (6 denyje)

Tango Bar – tikra vieta, tikram sportiškam azartui, nes čia vyksta populiarių sporto šakų transliacijos. Prisijunkite ir Jūs!

SPACE DISCO  (7 denyje)

Jaunimui ir visiems! Pajuskite šokių džiaugsmą - šiuolaikinė šokių muzika, šviesų šou ir linksmybės iki paryčių. Space Disco ne tik diskoteka, bet ir modernus baras, kuris siūlo gardžius gėrimus ir kokteilius.

PAF KAZINO IR ŽAIDIMŲ AUTOMATAI  (7 denyje)

Azartinių įspūdžių mėgėjus kviečiame į laivo šou salę, kur rasite įvairių lošimo automatų ir kazino. Ruletė, Black Jack, pokeris su profesionaliu žaidėju – čia yra tikra žaidimų oazė. Šou salėje Starlight Palace Jūs turėsite galimybę patikrinti savo sėkmę žaisdami pasaulyje populiarų žaidimą Bingo.


TAX FREE MARKET (6 denyje)

Tax Free Market parduotuvėse atrasite tiek savo mėgstamus skanumynus, tiek žaislus, tiek užkandžius. 

Nepamirškite pasilikusių namie - jie tikrai įvertins Jūsų rūpestį!

BOUTIQUE (6 denyje)

Parfumerijos parduotuvė Boutique Jūs atrasite kosmetikos ir kvepalų pasaulį. Žymių dizainerių parfumerija, išskirtinė kosmetika ir aksesuarai.