c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

ATR istorijos keliu: Liublinas - Lvovas - Zamosč (3 dienos)

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame per Lenkiją. Atvykstate į Liubliną  – pietryčių Lenkijos miestą, kuris yra vienas iš seniausių šalyje. Istorija, architektūra ir kultūra traukia turistus pažinti šio miesto paslaptis ir puikiai praleisti laiką keliaujant po lankytinas vietas. Ekskursija po senamiestį, kur pamatome gynybinę sieną, Karališkojo tribūnolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Šv. Stanislovo Dominikonų bažnyčią, Karališkuosius vartus. Atžiūrime objektus susijusius su Liublino unijos pasirašymu - paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569 m. buvo pašventinta garsioji Liublino unija, kuria buvo įkurta bendra Lietuvos - Lenkijos valstybė. Aplankote pilį, kurioje būtent ir buvo pasirašyta unija ir įkurta Abiejų Tautų respublika. Vykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Ekskursija po Lvovą - vieną iš gražiausių ir geriausiai išplanuotų Europos miestų, nuostabų kultūros centrą. Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai didžiausias vakarų Ukrainos miestas, istorinė Galicijos sostinė. Jį 1256 m. įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas. Iki 1569 m. priklausė Lenkijai, vėliau - Abiejų Tautų Respublikai, kol 1772 m. po pirmojo ATR padalinimo atiteko Habsburgams ir tapo Galicijos-Lodomerijos karalystės sostine. Lvovas yra įsikūręs tam tikra prasme labiausiai ukrainietiškame Ukrainos regione; kaip sovietų provincijoje, dauguma ženklų buvo užrašyti tik ukrainiečių kalba, ir tik vos keletas rusų kalba. Dėl jo lenkiškos ir austro-vengriškos istorijos Lvovo architektūrai yra būdingas Centrinės Europos stilius – būtent todėl Lvovas pelnytai laikomas vienu gražiausių miestų Rytų Europoje. Pasigrožėsime miesto panorama nuo Vysokij Zamok kalno. Ekskursija pėsčiomis: senamiestis, Rotušė, Katedra, Universitetas, XVI a. statyta *vaistinė - muziejus su „geležiniu vynu“, Operos ir baleto teatras (1900 m.), paminklas Galicijos karaliui Danieliui ir poetui Adomui Mickevičiui. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Išvykstame iš Ukrainos. Lenkijoje aplankote Zamostės miestą, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Miestą suprojektavo italo architektas Bernardo Mordano pagal didiko Jono Zamoiskio „idealaus miesto“ koncepciją, todėl dar vadinamas Lenkijos renesanso perlu. Aplankome miesto aikštę su rotušės rūmais, šv. Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės vainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus ~ 15 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • LR piliečio pasas. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Informacija keliautojams.

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37062318300