c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

Čekijos gamtos stebuklai - Praha - Žemutinės Silezijos sostinė - Vroclavas (4 dienos)

Programa

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Ekskursija Žemutinės Silezijos sostinėje Vroclave. Ekskursija po senamiestį. Įsimylėti šį mietą užtenka 3-jų sekundžių. Vroclavas įsikūręs Sudetų papėdėje, vienas seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų, kurio įdomią ir audringą istoriją formavo vokiečiai, austrai ir čekai.Ypatingo dėmesio verta Vroclavo Turgaus aikštė (Rynek) - viena didžiausių Europoje su nuostabia miesto rotuše, originaliu fontanu, apsupta spalvingų namų. Pamatysime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir smagia pramoga turėtų tapti, miesto simbolių - sprindžio dydžio nykštukų - „foto medžioklė“. Apie 70 figurėlių: „paštininkas“, „gaisrininkas“, „turistas“, „jaunavedžiai“, „kaliniai“....išsislapstę po visą Vroclavo centrą. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Vykstame į nuostabioje vietovėje tarp miškų ir terasinių sodų stūksančią Ksiažo pilį*, dažnai vadinamą“ „Silezijos Perlu“. Tai trečioji pagal dydį Lenkijoje ir didžiausia Silezijos regione pilis pastatyta XIII a. ant uolos viršūnės (395 m aukštyje). Pasikėlus į pagrindinį pilies bokštą atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes. Viduramžių pilis garsi įspūdingu senoviniu interjeru, čia yra apie 400 kambarių, dekoruotų Baroko stiliumi, veikia muziejus, meno galerija, restoranas ir viešbutis. Grožėdamiesi fontanais, gėlių kompozicijomis, vaikščiodami terasiniais pilies sodais, geriausiai įvertinsite pilies didybę.
Toliau keliaujame į vieną unikaliausių Čekijos vietovių - Adršpachų gamtos draustinį*, kuriame stovi gamtos suformuotos neįtikėtinų formų skulptūros : beveik 80 m aukščio akmeniniai „pirštai", ąsotis, indėno galva, dramblių šeimyna ir kt. Žygio po šį nuostabųjį draustinį metu valtimi* praplauksite Adršpachų ežerą, apžiūrėsite tarp uolų krentančius Didįjį ir Mažąjį krioklius, o jei dar garsiai ir nuoširdžiai pašauksite jų prižiūrėtoją senąjį Krokonošą, tai šis tikrai nepagailės Jums ir gausios vandens srovės... Stačios uolos, krokliai, kalnų ežerai bei siauri praėjimai sukuria nepakartojamą ir nepmirštamą įspūdį, įsiręžiantį į atmintį dar ilgam.
Atvykstame į Prahą. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Ekskursija po Čekijos sostinę Prahą. Ekskursijos metu aplankysime buvusią karalių rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą, dabartinę Prezidentūrą. Čia atsiskleidžia visa Prahos miesto istorija - nuo viduramžių iki mūsų dienų. Kiekvienas pastatas Hrade - tarsi atskira istorijos ir architektūros pamoka. Aplankysime didžiausią Čekijos bažnyčią - Šv. Vito katedrą. Tai gotikinė bažnyčia, kurios statybai prireikė beveik 500 metų. Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Aplankysime ir miniatiūrinę Auksinę gatvelę*, Karališkuosius sodus, Malą straną, Šv. Mikulašo barokinę bažnyčią, pereisime Karlo IV tiltu, lankysimės Senamiesčio ir Vaclovo aikštėse, Rotušėje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

4 DIENA 
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją link namų. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu,
• 3 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose,
• grupės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • bilietai į mokamus objektus (*);
  * Adršpachų gamtos draustinis – suaugusiems 70 CZK, vaikams, moksleiviams - 35 CZK
  * plaukimas valtimis – ~50 CZK,
  * Ksiažo pilis : suaugusiems – 49 PLN,vaikams, studentams iki 26 m., senjorams –39 PLN
  * Prahos pilis, Karalių rūmai, Šv. Jurgio bazilika, Auksinė gatvelė suaugusiems – ~250CZK, vaikams 6-16 , studentams iki 26 m., senjorams – 125 CZK
  * Fontanų šou - 230 CZK
 •  medicininių išlaidų draudimas - 3,69 Eur (asmenims iki 65 metų),
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • (*)– mokami objektai. Turistas moka pats (apie – už visus (*) pažymėtus objektus
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.
 • Informacija keliautojams.

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37068634411

Datos ir Kainos