c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

Kruizas: Talinas - Helsinkis - Stokholmas (4 d.)

Programa

Kviečiame Jus drauge su šeima ar draugais leistis į trumpą, bet išties intriguojančią kelionę Baltijos jūros keliais. Esame tikri, kad puikiai pailsėsite, pasisemsite naujų įspūdžių ir įsitikinsite, kad įsimintinai pramogauti galima ne tik ilgų, bet ir trumpų atostogų metu!

1 DIENA
Vėlai vakare išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją ir Estiją. Naktis autobuse.

2 DIENA
Anksti ryte atvykstame į Talino jūrų uostą. Keltu kelsimės į Helsinkį. Apžvalginė ekskursija Helsinkyje. Pažintis su baltuoju šiaurės miestu, Suomijos sostine tapusiu 1812 metais: - jachtų prieplauka, Senato aikštė (senatas, universitetas, universiteto biblioteka, miesto katedra, paminklas imperatoriui Aleksandrui II, Rotušė, prezidento rūmai), Esplanada- mėgstamiausia helsinkiečių pasivaikščiojimo vieta. Šiaurinė krantinė - vaizdas į Helsinkio archipelago salas. Maršalo Manerheimo prospektas su žymiais pastatais: Suomijos parlamento rūmai, Kiasmos meno muziejus, garsaus XXa. architekto Alvaro Alto sukurti „Finliandijos" rūmai, Operos rūmai, unikali granitinėje uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia, originalus paminklas suomių muzikos genijui - J.Sibelijui.
Vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Stokholmą. Pramogos laive. Nakvynė laivo kajutėse.

3 DIENA
Pusryčiai laive*. Ryte  atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Čia visas žymias ir lankomas vietas galite apeiti pėsčiomis, o pakeliui - nauji atradimai ir pojūčiai. Ekskursija po Stokholmą: Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai;  Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. galite apsilankyti įspūdingo Vazos laivo* , išbuvusio jūros dugne 333 metus, muziejuje. Vakare kruiziniu laivu  išplaukiame atgal į Helsinkį. Pramogos laive. Vakarienė laive.  Nakvynė laivo kajutėse. 

4 DIENA
Sugrįžtame į Helsinkį, keltu keliamės į Taliną. Ekskursija Estijos sostinėje. Pasivaikščiosime po Talino senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką, jūrų uostą. Prieš Jus išsirikiuos seneliai miesto sienos bokštai. „Ilgoja koja“ nusileisime nuo Tompea kalvos į rotušės aikštę. Čia pasitiks senieji pirklių namai ir senoji vaistinė ir miestą saugantis Vana Tomas rotušės bokšte, „bandelių“ skersgatvis, miesto gildijų pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Vėlai naktį sugrįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota: 

 • Kelionė komfortabiliu turistiniu autobusu
 • kelto bilietas Talinas – Helsinkis – Talinas;
 • 2 nakvynės kelto kajutėje (keturvietė B klasės, su WC ir dušu) Helsinkis – Stokholmas – Helsinkis;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • vieneri pusryčiai kelte – 10,50 €/asm.;
 • viena vakarienė kelte – 36 €/asm.;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • sveikatos draudimas.

Pastabos:

 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • kelionės vadovas gali keisti programos eigą apie tai informavus klientus iš anksto;
 • ekskursijų tvarka gali keistis. Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba.

 

Datos ir Kainos

 

 

ŽEMĖLAPIS