c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

Kruizas: trys Baltijos sostinės: Talinas - Stokholmas - Ryga (3d.)

 

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Estijos sostinę. Ekskursija po Taliną pėsčiomis: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką, jūrų uostą. Prieš Jus išsirikiuos seneliai miesto sienos bokštai. „Ilgąja koja“ nusileisime nuo Tompea kalvos į rotušės aikštę. Čia pasitiks senieji pirklių namai ir senoji vaistinė bei miestą saugantis Vana Tomas rotušės bokšte, „bandelių“ skersgatvis, miesto gildijų pastatai, šv. Katarinos kiemelis, Viru vartai... Vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Vakarą praleidžiame pramogaudami laive. Nakvynė laivo kajutėse.

2 DIENA
Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Aplankysime Vasa muziejų, pasakojantį daugiau nei prieš 300 metų nuskendusio karališkojo laivo istoriją. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame atgal į Taliną. Pramogos laive. Nakvynė laivo kajutėse.

3 DIENA
Ryte atplaukiame į Taliną. Keliaujame į Rygą. Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, Šiaurės Paryžiumi, Langu į Vakarus. Visi jie tinka ir dabar, nors vargu, ar tiksliai apibūdina šį nuolat besikeičiantį miestą, įsikūrusį ant Dauguvos upės kranto, kuria susisiekia su Baltijos jūra. Rygoje keliautojai gali džiaugtis įvairia architektūra, o ypač – jugendo stiliaus pastatais. Vienos iš didžiausių pasaulyje jugendo stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, miesto architektūroje atsispindi miesto istoriją nuo pat 1201 m. iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, “Trijų brolių” namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai; Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai… Kelionė per Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.


Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos;
 • 2 nakvynės keturvietėse kelto kajutėse (B4) be lango su dušu ir WC;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • 1 pusryčiai laive:          
        suaugusiems - 10.50 EUR; 
        vaikams (12-17 metų) –6.50 EUR, (6-11 metų) - 4.5 EUR ; (iki 5 metų) – nemokamai.
 • 1 vakarienė laive:
         suaugusiems - 29 EUR,; 
         vaikams (12-17 metų) – 15.50 EUR, (6-11 metų) - 10.5 EUR ; (iki 5 metų) – nemokamai.
 • Bilietai į mokamus objektus: Vasa muziejussuaugusiems 130 švediškų kronų (SEK), grupinė kaina – 11 EUR, vaikams iki 18 metų – nemokamai.
 • Sveikatos draudimas kelionės metu asmenims iki 65 metų - 4,34 EUR;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >
 • Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių;
 • Data derinama individuliai;
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali kisti;
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Informacija keliautojams

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-se, 2-se ar kajutėje su langu:

Kajutės tipas

Priemoka

 
2-vietė kajutė be lango (B2) 20 Eur/asm 
3-vietė kajutė be lango (B3) 8 Eur/asm 
4-vietė kajutė su langu (A4) 8 Eur/asm 
3-vietė kajutė su langu (A3) 20 Eur/asm 
2-vietė kajutė su langu (A2) 40 Eur/asm