c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

Paslaptingasis Lvovas su apsilankymu operos ir baleto teatre (4d./3n.)

 

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos ( Kaunas-Panevėžys - Vilnius.). Kelionė per Lenkiją.  Vakare atvykstame į Lvovą. Apsistojame viešbutyje. Nakvynė  viešbutyje Lvove.

2 DIENA
Pusryčiai. Ekskursija po miestą autobusu. Pažinkime  Lvovą - gražų , svetingą , nuoširdų ir labai išradingą Europos miestą. Tai didžiausias vakarų Ukrainos miestas, istorinė Galicijos sostinė. 1256 metais Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas įkūrė šį miestą ,kurio vardas ir davė Lvov pavadinimą . Daugiatautė  ir spalvinga miesto istorija sudomins visus čia apsilankiusius. Istorinių pastatų gausa ir architektūra  žavi savo puošnumu ir laikui nepavaldžiu stiliumi. Aplankysime Lyčiakovo kapinės ,Lychakivsky Tsvyntar, vienas gražiausių Europoje. Laisvas laikas pietums.

DOVANA  EURA TRAVEL keliautojams – Požeminis Lvovas  + „zapaliona kava“  !

 Atrask visas Lvovo požemių paslaptis! Pirmiausia nukeliausime į XIII a. Jėzuitų požemį, sužinosime įdomių faktų apie šį katalikų ordiną bei kuriam laikui tapsime archeologais.  Toliau aplankysime "Kryivka" - labiausiai paslėptus Ukrainos požemių labirintus, kur pakliūsime tik su specialiu slaptažodžiu. Čia žavi neįprastas interjeras, Ukrainos istorija ir įspūdinga apžvalgos aikštelė.  Ir, žinoma, aplankysime garsiąją „Kavos kasyklą“. Ar esate pasirengę šiek tiek padirbėti...? Jūs tapsite tikraisiais kalnakasiais su šalmais ir visa būtina įranga kavai kasti. Ko gero nieko panašaus iki šiol nesate matę! Čia kavos degustavimas yra tikrai neįprastas – to negalima aprašyt žodžiais, būtina išbandyti!

Turas „Įdomiausi Lvovo barai“

 Siūlome apsilankyti ir paskanauti teminiuose Lvovo restoranuose  :  (su gidu / 2 val. / 5 barai ).

Nakvynė  viešbutyje Lvove.

3 DIENA
Pusryčiai. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: raizgytos gatvelės, Rotušė, Katedra, Universitetas, manieringas  Operos ir baleto teatras su puošniu interjeru , paminklas Galicijos  karaliui Danieliui ir poetui Adomui Mickevičiui, XVI a. statyta vaistinė arba laisvas laikas.Vakare rekomenduojamas spektaklis Operos ir baleto teatre.

18:00 -21:00 val. Opera Don Žuanas ( bilieto kaina 3-15 eur).

Nakvynė  viešbutyje Lvove.

4 DIENA
Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame iš Ukrainos. Trumpam Lenkijoje aplankome Zamostės miestą, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Miestą suprojektavo italo architektas Bernardo Mordano pagal didiko Jono Zamoiskio „idealaus miesto“ koncepciją, todėl dar vadinamas Lenkijos renesanso perlu. Aplankome miesto aikštę su rotušės rūmais, šv. Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą ( Kaunas – Panevėžys-Vilnius).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • Išvykimo vietos Vilnius / Kaunas / Panevėžys
 • 3 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose;
 • Ekskursinė programa;
 • Turas „Įdomiausi Lvovo barai“
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas (apie 3 eur iki 65 metų);

DOVANA - Ekskursija po Lvovo požemius bei kavos degustacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai ir vietiniai gidai mokamuose objektuose  ~ 20  EUR (mokama vietoje);
 • Papildomos ekskursijos nurodytos programoje;
 • Pietūs ~ 3eur;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Operos ir baleto teatro bilietai (3-15 eur priklausomai nuo vietos).

Privalomas  LR piliečio pasas. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.  

Konsultacija: el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +370 68405053