c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

1 DIENA 
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Vykstate į Žalgirio mūšio vietą - Griunvaldą. Apžiūrėsite memorialinę ekspoziciją, muziejų. Vykstate į Malborko pilį - buvusią Kryžiuočių ordino didžiojo magistro būstinę. Plytinės gotikos šedevru vadinamą tvirtovę sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą. Kryžiuočių ordino sostinėje buvo kuriami baltų ir slavų žemių užgrobimo planai, Malborko pilyje buvo kalinamas per žygį į nelaisvę patekęs Lietuvos kunigaikštis Kęstutis. Iš čia išjojo kryžiuočių kariaunos pulkai į lemiamą Žalgirio mūšį, pasibaigusį lietuvių ir lenkų jungtinių pajėgų pergale. Aplankysime garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą Sopotą. Pasivaikščiosite molu, nuo kurio atsiveria puikus Baltijos jūros reginys. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Aplankysime vieną unikaliausių vietų - Helio pusiasalį, iš trijų pusių apsuptą Baltijos jūros. Helio kurortas nutolęs nuo žemyninės dalies per 34 km., pasiekiamas laivu, traukiniu ar autobusu. Siaura žemės juosta jungia keletą puikių pajūrio mietselių: Juratą, Jastarni, Kuznicą, Chalupį ir Helį. Helis yra pačiame iškyšulio gale ir puikuojasi paplūdimiais tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Taip pat, įspūdingu laivų vedliu - Helio švyturiu, kuris buvo pastatytas dar 13 a., o vėliau atstatytas 1942 metais ir išlikęs iki dabar. Tiesus, raudonų plytų statinys yra per 40 m. virš jūros lygio ir apšviečia beveik 17 jūrmylių plotą. Turistus žavi jūrininkų pasakojimai, menantys laikus, kai žvejyba buvo pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu vietiniams gyventojams. "Žvejybos muziejuje" išvysite pagrindinius žuvininkystės eksponatus. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų - Gdansku, kuriame daugybė tiltų, viduramžiškų pastatų stačiais stogais, siaurų vėjuotų gatvelių: prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai. Pagrindinė Senamiesčio gatvė - Ilgasis turgus, Rotušė, žavioji krantinė - mėgstama pasivaikščiojimų vieta, Auksiniai ir Žalieji vartai, antra pagal dydį (po Kiolno katedros) ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra. Aplankysime Gdansko priemiestį Olivą kuris garsėja savo parku, pavasarį pasitinkančiu lankytojus spalvingai pražydusiais medžiais. Šiuolaikinė parko forma suformuota nuo 18 a., pakeitusi prieš tai čia buvusius vienuolynų sodus. Parke galima grožėtis alpiniais sodais, įveistais nuo 1920 m., žiemos sodais, vandens kaskadomis, taip pat nuostabia medžių alėja, pasodinta net 17 a. Parko prieigose lankytojus kviečia į vidų ilgiausia Lenkijoje rokoko stiliaus Olivos katedra (XIII a.). Tai buvo Rytų Pamario kunigaikščių laidojimo vieta. Akį traukia išraiškingos baltos skulptūros - Kosų giminės antkapis, bei baroko formų sakykla. Vertingiausias katedros paminklas - vargonai, laikomi vainais įspūdingiausių ir skambiausių Europoje. Jie buvo pastatyti 1763-1788 m. rokoko stiliuje ir sudaryti iš 7876 įvairaus diametro vamzdžių.Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • Gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • 2 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus ~60 zl; 
 • Kai kurių  muziejų gidų   paslaugos;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >
 • Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių;
 • Data derinama individuliai;
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali kisti;
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Informacija keliautojams

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37062318300