c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Slovėnija - Smaragdiniu keliu

1 DIENA 

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykstame prie Bledo ežero, garsėjančio nepaprasto grožio gamta, kur išvysime puikią panoramą  iš saloje esančios Bledo pilies*. Tai seniausia Slovėnijos pilis, statyta net 1004 m., įsitvirtinusi Bledo ežero kalvos aukščiausioje vietoje. Šio ežero apylinkės – vienas gražiausių Alpių turistų centrų. Tikras, natūralus grožis, švarus alpių klimatas, saulė – stulbinantis poveikis Jūsų sielai ir atgaiva kūnui. Nakvynė Slovėnijoje.

3 DIENA

Pusryčiai. Keliaujame į Tolminska Korita – žemiausią Triglavo nacionalinio parko vietą. Pasivaikščiosime vietomis, kurių užburiantis gamtovaizdis įkvėpė Dantę sukurti "Dieviškąją Komediją". Vykstame link vienos įspūdingiausių Soča slėnio vietų - Koziako krioklio. Po pietų, puiki pramoga - plaukimas laivu besigrožint kalnų ežero ir smaragdinės Soča upės vaizdais*. Išplaukę iš miestelio Most na Soči plauksime į piečiau link Doblar užtvankos ir pasukę šiauriau pateksime prie Tolminkos upės ištakų. Laivo kapitonas papasakos ežero atsiradimo istoriją, kuri neapsieis be princesės, uolų ir drakono... Kapitonas pasirengęs ir  pasiūlyti  užsisakyti pietus ar užkandžius pasiplaukiojimo metu*. Nakvynė Slovėnijoje.

4 DIENA  

Pusryčiai. Išvykstame į kitą kalnų kurortą Bovecą, kur 6 km. ilgio  keltuvu* keliamės į Kanin, grožėdamiesi kvapą gniaužiančiais vaizdais. Iš čia žygis pėsčiomis, kur aukščiausios viršūnės sieks dangų, akį trauks nepaliesta gamta  bei  floros ir faunos gausumas. Puikios akimirkos, išbandysiančios Jūsų tvirtumą. Nakvynė Slovėnijoje.

5 DIENA  

Pusryčiai. Vykstame į Slovėnijos pajūrį, seną viduramžių jūros miestą - Piran. Drėgmės prisigėrę kelių šimtų metų senumo įspūdingi Pirano mūrai bei gynybinės sienos liudija Venecijos valdymo aukso amžių. Šiandien Piranas vadinamas Venecijos architektūros perlu, savo siauromis, spalvingomis gatvėmis ir šiai architektūrai būdingos struktūros statiniais labai primena garsųjį italų miestą. "Piran" pavadinimas kilo iš graikų žodžio "ugnis", nes senovėje pusiasalio pakraštyje laužus užkurdavo tam, kad jie rodytų kelią laivams. Norint pasigrožėti miesto peizažu iš Adrijos jūros pusės, rekomenduojame paplaukioti stikliadugniu laiveliu. Nusileidus į laivo apačią stebėti ne tik žuvis, bet ir austrių geldelėmis apaugusių virvių vaiduoklišką reginį. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA

Pusryčiai. Išvykstame į Postojnos stalaktitų – stalakmitų urvus. Tai vieni didžiausių urvų Europoje, kurių koridorių ir galerijų labirintai vingiuoja net 20 km po žeme. Tik čia galima pamatyti Proteus anguinus žuvį, prisitaikiusią gyventi visiškoje tamsoje. Oro temperatūra Postoinos urvuose net ir vasarą nepakyla aukščiau 8-10 laipsnių šilumos, tad su savimi būtinai turėkite šiltesnį nertinį. Aplankysime ir Predjamski Grad – įspūdingą pilį uoloje, pradėtą formuoti dar 12 a., paskutiniai jos elementai baigti renesanso periode. Kelionė per Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.    

7 DIENA
Pusryčiai. Išvykstame į namus. Vėlai  vakare sugrįžtame į Lietuvą.       

  
Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • 4 nakvynės su pusryčiais Slovėnijoje;
  • 2 nakvynės Čekijoje su pusryčiais;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas;
  • Mokamiems objektams *apie 90 EUR.

Kita informacija:

  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti;
  • Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.