c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Imperatoriškoji Viena, Moravijos urvai ir auksinė Praha (5 dienos)

1 DIENA
Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė Čekijoje, Brno.

2 DIENA
Pusryčiai. Vykstame į Austrijos sostinę - imperatoriškąją Vieną. Sakoma, kad kituose miestuose gatvės išklotos asfaltu, o Vienoje – kultūra. Ekskursija po senamiestį, aplankant miesto širdį - Šv. Stepono katedrą ir aikštę, Anker laikrodį, Vienos operą, Parlamentą, Rotušę su 98 metrų aukščio bokštu, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Habsburgų imperijos istoriją. Pasivaikščiosime valsų karaliaus Johanno Strausso išvaikščiotomis senamiesčio gatvelėmis, kurios kvepia aristokratiškais ir elegancijos persmelktais laikais, balinta rytine kava, muzikos vilnijimu ore... Vakare išvykstame iš Austrijos. Nakavynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Vykstame į Moravijos nacionalinį parką*. Čia lankysimės stalaktitų ir stalagmitų urvuose, esant galimybei, plauksime laivu požemine upe Macochos urvuose, pasiklausysime graudžių legendų. Pageidaujantys keltuvu galės pakilti prie Macochos bedugnės. Vykstame į Prahą. Pažintis su senąja miesto dalimi – Stare Mesto: sostinės namai, Parako bokštas, senoji muitinės gatvė, Rotušės aikštė su žymiuoju laikrodžiu, gražiausiais rokoko pastatas Prahoje – grafų Goldskinskių rūmai; mažoji Rotušės aikštė su gražiuoju šuliniu, Karlo gatvė, vedanti link Karlo tilto su jo žymiosiomis skulptūromis ir Prahos panorama nuo jo, seniausias ir gražiausias gotikinis bokštas Europoje. Vakare mūsų lauks užburiantis muzikos, šviesų ir vandens šou – „dainuojantys“ Prahos fontanai*. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

4 DIENA
Pusryčiai. Ekskursija Prahos Hrade: Strahovo vienuolynas ir miesto panorama nuo jo, Prahos baroko šedevras – šv. Loretos* kompleksas, 3 Prahos Hrado kiemai su šv. Vito katedra, Auksine gatvele*, senaisiais karalių rūmais. Mažasis miestas – Mala Strana su jo centrine aikšte, Parlamento ir seimo rūmais, šv. Mikalojaus katedra, Prahos Venecija. Vakare Išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 DIENA
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus ~35 EUR;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti;
 • Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
 • Informacija keliautojams.