c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

1 DIENA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per  Latviją, Estiją. Nakvynė viešbutyje ( Estijoje arba S.Peterburge)

2 DIENA

Pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgą. Miesto įkūrėjas - Petras I. Jis 1712 m. perkėlė Rusijos sostinę iš Maskvos į Sankt Peterburgą. Miestas buvo statomas planingai, nutiestos tiesios ir plačios gatvės, prospektai, pastatyti puošnūs rūmai ir architektūriniai ansambliai, daugybė skulptūrų. Sankt Peterburgas Nevos krantine primena Paryžių, kanalais ir upėmis - Veneciją ar Amsterdamą, parkais - Prahą. Apžvalginė ekskursija po miestą: Nevos prospektas, Žiemos rūmai, Dekabristų, Isakijaus aikštės ansamblis, paminklai Petrui I, Vasaros sodas, Admiralitetas, Auroros laivas, Kazanės soboras, Narvos triumfo arka, Nevskio Lavra – įžymių žmonių panteonas. Seniausias miesto statinys ir istorinis miesto simbolis - *Petropavlovsko tvirtovė, kurios sobore palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju, baigiant Romanovais. Vėliau čia buvo įrengtas kalėjimas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

3 DIENA

Pusryčiai. Išvyka į buvusią vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kuriame aplankome prabangius *Jakaterinos rūmus ir čia esantį muziejų, kur kruopščiai ir tiksliai atkurtas Gintaro kambarys. Grožitės nuostabia auksine sale ir auksine anfilada bei atkurtu carų laikų interjeru. Po pietų išvyka į rusų Versalį - Peterhofą *- carų vasaros rezidenciją. Pasigrožėsime nepakartojama fontanų alėja ir kaskadų terasa, graikų bei romėnų mitologijos personažus vaizduojančiomis skulptūromis. Sugrįžtame į sankt Peterburgą. Galimybė pasiplaukioti* Sankt Peterburgo upėmis ir kanalais, pasirinkus vieną iš daugelio maršrutų. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

4 DIENA

Pusryčiai. Aplankome Nevos upės pakrantėje išsidėsčiusį *Ermitažo kompleksą, įsikūrusį architekto Rastrelio suprojektuotose Žiemos rūmuose, kur daugiau nei tūkstantyje kambarių - apie 3 mln. pasaulio meno šedevrų. Aplankysime *Cervę Spas na krovi ir gražiausiu pastatu į rytus nuo Vatikano laikomą *Isakijaus soborą . Tai viena didžiausių pasaulio šventyklų, lankytojus stebinanti puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais. Nuo soboro *kolonados viršaus atsiveria nuostabūs milijoninio miesto vaizdai. Laisvas laikas. Išvykstame namų link. Nakvynė viešbutyje Estijoje.

5 DIENA

Pusryčiai. Vakare surįžtame į Lietuvą

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu turistinės klasės autobusu,
 • 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
 • kelionės vadovo ir vietinio gido paslaugos,

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • vizos mokestis + medicinos išlaidų užsienyje draudimas 69 EUR + 3,5 EUR( asmenims iki 65metų), asmenims 65-75 metų – 7 EUR/asm
 • bilietai į mokamus objektus (*) – apie 70 EUR;
 • mokesčiai vietiniams gidams;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.
 • Informacija keliautojams.

Reikalingi dokumentai vizai:

 1. Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn, tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizai įklijuoti.
 2. Viena foto nuotrauka: 3,5 x 4,5, spalvota, matinė, baltame fone.
 3. Gyvenamosios vietos adresas, tikslus darbovietės pavadinimas, adresas, pareigos.
 4. Moterims – mergautinė pavardė.
 5. Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 16 m.
 6. Vaikams iki 18 m., vykstantiems be tėvų, reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija. Sutikimus būtina susitvarkyti prieš pristatant pasus į turizmo agentūrą, kadangi pasus klientai atgaus tik kelionės pradžioje, t.y autobuse. Sutikimų pristatyti į „Eurą“ nereikia, tik privaloma turėti su savimi sutikimo originalą ir jo kopiją kelionės metu.