c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Olandija: Gėlių parado spalvų ir kvapų magija (6 dienos)

PROGRAMA

1 DIENA 
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaudami per Lenkiją trumpam užsuksime į miestą, kurio istorija yra gana spalvinga. Poznanė – seniausias Didžiosios Lenkijos miestas. Pagal legendą čia susitiko trijų slavų tautų protėviai – Lechas, Čekas ir Rusas. Nors laikas juos pakeitė, broliai pažino vienas kitą ir džiaugsmingai sušuko: “Paznae!“ („Pažįstu!“). To susitikimo atminimui nusprendė pastatyti miestą ir pavadinti jį Poznanė. Poznanė gali pasigirti nemažu skaičiumi istorinių pastatų bei lankytinų vietų, daugelis kurių yra išsidėstę Senamiestyje ir miesto centre. Tai - Stary Rynek – pagrindinė miesto aikštė, pripažįstama viena gražiausių visoje Europoje. Rotušė – įsikūrusi miesto aikštės centre demonstruoja įspūdingą Renesanso architektūrą. Sužinosite kodėl miesto laikrodis ne su gegute, o su ožiukais. Kasdien vidurdienį Rotušėje atsiveria mažos durelės ir pasirodo du ožiukai, kurie susiduria ragais 2 kartų, į juos pažiūrėti susiburia minia žiūrovų. Šv. Petro ir Povilo katedra, kur palaidoti 8 Lenkijos kunigaikščiai, priklausę Piastų dinastijai, Ostrów Tumski (Katedros sala) – miesto širdis ir kartu vienas seniausių viduramžius menančių kampelių visoje šalyje. Praktiškai vieninteliai nuolatiniai salos gyventojai – kunigai ir vienuoliai, o išlikusi katedra – pirmoji bažnyčia Lenkijoje, pastatyta dar 968 m. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 DIENA
Pusryčiai. Išvykstame į Vokietiją.  Aplankome nedidelį Žemutinės Saksonijos miestą Celę. Tai pasakų vieta ar tikras miestas? Gražus senamiestis su šimtais fachverko pastatų, taip pat pilis iš laikotarpio tarp renesanso ir baroko, žaviai išsidėstę prie nedidelės Alerio upės ir pietiniame Liuneburgo dykynės pakraštyje: čia viskas gražu. Miesto bažnyčia ir Senoji rotušė (Altes Rathaus) priskiriami seniausiems miesto statiniams, ko gero žymiausias miesto namas – tai 1532 m. pastatytas Hoppenerio namas (Hoppener Haus), gausiai puoštas drožiniais. Priešais jį stovi neįtikėtini kalbantys žibintai; tai šviesos figūrų, atitinkamai simbolizuojančių žmogaus charakterio tipus, grupė... Kelionė per Vokietiją ir Olandiją. Nakvynė viešbutyje Olandijoje.

3 DIENA
Ryte išvykstame į Amsterdamą. Tai vienas iš pačių romantiškiausių miestų pasaulyje, garsus savo kanalais bei meno galerijomis, dar žinomas kaip  „Šiaurės Venecija". Pačiame Amsterdamo centre yra Dam aikštė, kurioje vyko daugybė istorinių dramų, Karališkieji Rūmai, kurių klasikinis fasadas bei nuostabios skulptūros buvo skirtos išaukštinti Amsterdamą. Norintieji galės aplankyti ir garsųjį miesto “Raudonųjų Žibintų” kvartalą, paplaukioti* Amsterdamo kanalais. Po ekskursijos Amsterdame  įsisuksime į garsųjį Gėlių kompozicijų ir puokščių paradą. Kasmetinis Gėlių paradas yra viena gražių spalvų ir viliojančių aromatų šventė. Apie  20 milžiniškų flotilių ir 30 sodriai gėlėmis išpuoštų automobilių keliauja 42 kilometrų maršrutu nuo Nordvijko iki Harlemo. Vakare grįžtame į viešbutį.

4 DIENA
Pusryčiai. Vykstame Į Keukenhofą*. Tai gražiausias ir didžiausias svogūninių gėlių parkas visame pasaulyje, užimantis 32 ha teritoriją. Kiekvienais metais Keukenhofe pasodinami ne tik nuostabūs gėlynai, bet  veikia ir 5 paviljonai, kuriuose eksponuojamos skirtingų gėlių kolekcijos.  Pasivaikščiosime po Keukenhofo nuostabių pavasarinių gėlių parką bei egzotiškų  augalų oranžerijas. Išvykstame į Vokietiją.  Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA 
Pusryčiai. Vykstame į Liubeką. Liubekas – vienas gražiausių miestų Šiaurės Vokietijoje, kuris žavi savo dailiu viduramžius menančiu senamiesčiu, įtrauktu į Unesco pasaulio paveldo sąrašą. Senamiestyje išlikę per 1000 istorinių pastatų, daugiausia tai – biurgerių namai, buvę pirklių sandėliai – puikiai pateisinantys miestui priskirtą Europos plytinės gotikos karaliaus titulą.  Į Travės upės apsuptą senamiestį žengiate pro miesto simbolį – Holšteino vartus. Turgaus aikštės centre puikuojasi įspūdingo dydžio rotušė (viena gražiausių visoje Vokietijoje), aplinkui - pirklių ir turtingų miestelėnų namai, Šv. Marijos bažnyčia. Įdomi ir Šv. Jakobo jūrininkų bažnyčia, sauganti burlaivį, kurio įgula prapuolė Bermudų trikampyje. Apžiūrite pirklių namus su pereinamaisiais kiemais, senamiesčio centre pastatytus našlių namus. Keliaujame link Šverino, Septynių ežerų miesto, Šiaurės Florencijos, Katedros miesto – šiandien Šverinas turi daug vardų. Ir visi jie tinka, nes miestas yra vykęs gamtos ir architektūros, didžiųjų ir mažųjų formų meno, bei jo 850 metų istorijos liudijimų derinys. Aplankote XIX a. pilį, pastatytą Šverino ežero saloje. Ištaigingi neorenesanso stiliaus fasadai, bokštai ir bokšteliai, dantytos sienos, išpuoštos skulptūromis ir daugybe dekoro elementų; į dangų kylančios smailės pelno rūmams Šiaurės Vokietijos architektūros šedevro vardą. Ne mažiau puošnus pilies interjeras. Čia yra daugiau nei 80 menių. Grožitės pilies parku: kanalai, figūrinės augalų kompozicijos, gėlynai. Nakvynė Lenkijoje.

6 DIENA
Pusryčiai. Vykstame per Lenkiją į Lietuvą. Vėlai vakare atvykstame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčias;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) - bilietams į mokamus objektus turėti apie 40 eur asmeniui.
 • Medicininių išlaidų draudimas.
 • Asmeninės ir kitos išlaidos nenurodytos programoje.

Pastabos:

 • Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis. 
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vos jam atsiradus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
 • Informacija keliautojams

 

Dėl kelionės kreiptis: vaidaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.eu; tel.nr.: +370 6405053 

DATOS IR KAINOS

 

 

ŽEMĖLAPIS

AUTOBUSAS

Į išvykimo vietą prašome atvykti 5-10 min. anksčiau nurodyto išvykimo laiko.
Vairuotojui ar vadovui (-ei) skambinti tik išvykimo dieną, kadangi jie gali būti kitose kelionėse.

AUTOBUSAS

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis. Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus ! Karšto vandens kiekis ribotas. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima. Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę savo kelionių agentūroje galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Vietą autobuse galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

APGYVENDINIMAS

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai. Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai). „Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas. Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis. Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje. Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

PINIGAI

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN). 1 EUR ~ 4 PLN. Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galėsite išsikeisti Lietuvos-Lenkijos pasienyje. Lenkijoje (pravažiuojant): higienos reikmėms ~ 5 PLN; jei ketinate valgyti Lenkijos pakelės užkandinėse ~ 30-40 PLN. Lenkijoje: pietūs ~ 30-40 PLN; taurė vyno ar alaus ~ 6-10 PLN; kava, arbata ~ 4-8 PLN.

Vokietijos valiuta: euras (EUR) Vokietijoje: ~ 10-20 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-4 EUR.

Olandijos valiuta: euras (EUR) Olandijoje: pietūs ~ 15-30 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-7 EUR; kava, arbata ~2-5 EUR.