Šiaurės Italijos žavesys ir Gardalendas (7 dienos) Logo


 

1 DIENA    
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA 
Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atykstame į V.A. Mocarto gimtąjį miestą Zalcburgą, vadinamą „vartais į Alpes“. Geidžiantiems istorinių, architektūrinių ir kultūrinių vertybių, Zalcburgas atstos muziejų po atviru dangumi. Šiek tiek uždarą, šiek tiek miesčionišką, tačiau išties stulbinamai gražų, ramų, apsuptą didingų Alpių ir gaivios žalumos. Pasivaikščiosime po Mirabelės sodus, nuotaikinga Getreidegasse gatvelę, stabtelsime prie Mocarto namo, Katedros. Pasižvalgysime po senąją Zalcburgo miesto dalį su Rezidenciniais arkivyskupų rūmais. Kelionė per Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 DIENA 
Pusryčiai. Vykstame į Gardalendą - pramogų ir atrakcionų parką visai šeimai prie Gardos ežero. Kelionės po svajonių pasaulį metu galėsite pasimėgauti “Stebuklingais kalneliai“, “Mėlynauoju tornado“, ,„Skraidančia sala“, ‘’Gėlių jūra’’, ekspedicija po Egiptą, ieškant faraonų lobio, safariu laukinių gyvūnų šalyje, marcipanine elfų karalyste, puošniaisiais parko takeliais, egzotiškais sodinukų labirintais, nuostabiais ežerais ir smaragdiniu dangumi virš galvos, padėsiančiu suprasti, kaip atrodo rojus. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA  
Pusryčiai. Po pusryčių vykstame prie didžiausio Italijoje ir švariausio Europoje - Gardos ežero, tyvuliuojančio Alpių papėdėje. Vykstame į žavų, viduramžių dvasia dvelkiantį Sirmijonė miestelį, įsikūrusį viename iš Gardos ežero pusiasalių. Sirmijonė, pasak Catullo, - „ežero perlas, salų ir pusiasalių karalienė“, kurios pasakiškose gatvelėse gausu turistus gundančių suvenyrų parduotuvėlių, o senamiestyje gatvelės tokios siauros, kad pakanka vietos tik vienam automibiliui. Išsamiau su šiuo miesteliu ir jo istorija susipažinsime lankydami Skaligierių, valdžiusių Gardą XIII a, pilį, ir romėnų epochos vilos – Katulos grotos – liekanas bei pasigrožėsime nuostabia Gardos ežero ir Alpių panorama. Senoji miesto dalis įsikūrusi saloje, kurią apiplaukti, pasigrožėti kraštovaizdžiu bei aplankyti kitoje salos pusėje esantį Sieros šaltinį galėsite mažais laiveliais*.      Vykstame į romantiškąją Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą: amfiteatras, Džiuljetos namas su žymiuoju balkonu, Katedra, Sinjorijos aikštė... Vykstame į Šv. Antano miestą Paduvą, garsėjančią nuostabiąja Šv. Antano bazilika su įspūdingais bizantiškais kupolais, Donatelo sukurtu Didžiuoju altoriumi su Šv. Antano stebuklų scenomis, šventojo palaikų, relikvijų ir kt. koplyčiomis, vienu seniausių Europoje Paduvos universitetu, kuriame kelias dešimtis metų dirbo garsusis Galilėjo Galilėjus bei Fruto aikšte su Radžionės rūmais. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

5 DIENA
Pusryčiai. Po pusryčių vykstame miestą, kurio išskirtinumas nepalieka nei vieno abejingo – Veneciją. Tai, be abejonės, yra vienas gražiausių Italijos miestų, pastatytas net ant 117 salų. Čia būtinai aplankysime Venecijos širdį – Šv. Morkaus aikštę, kurioje puikuojasi auksinėmis sienomis ir inkrustuotais brangakmeniais išpuošta Šv. Morkaus bazilika, bei karų, intrigų, žudynių, o kartu ir linksmybių vietą - Dožų rūmus, "Atodūsių" tiltą, Rialto tiltą. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA
Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė tęsiame per Austriją, Slovėniją. Lankomės įspūdingiausiame statinyje visoje Slovėnijoje – dramatiškai 123 m. aukščio uolos viduryje pakibusioje Predjamos pilyje*. Iš jos galima patekti į 13 km. ilgio urvus - labirintus, išsidėsčiusius skirtinguose aukščiuose. Dabar čia veikia muziejus, vyksta riterių turnyrai. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 DIENA  
Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Kita informacija:

 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti;
 • Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį/

Konsultacija: el.paštu: salvijaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37062318300

 


  


 


 Į išvykimo vietą prašome atvykti 5-10 min. anksčiau nurodyto išvykimo laiko.
Vairuotojui ar vadovui (-ei) skambinti tik išvykimo dieną, kadangi jie gali būti kitose kelionėse.

KELIONĖS DOKUMENTAI

Prieš išvykstant poilsiauti būtina įsitikinti, kad turite visus reikiamus dokumentus, galiojančius užsienio kelionėms: asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, galiojantį kelionės metu, kelionės bilietus, draudimo polisus ir pan.

Vykstantiems į Italiją su savimi privaloma turėti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Tarnybinis ir diplomatinis pasai nėra tinkami dokumentai vykti į poilsinę kelionę. Įsitikinkite, kad Jūsų asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, su kuriuo vykstate į Italiją, galiojimo laikas nepasibaigęs. Atminkite, kad įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas arba asmens tapatybės kortelė privalo galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į šalies migracijos tarnybas. Asmenys be pilietybės, turintys leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje ir išduotą galiojantį kelionės dokumentą, gali išvykti į Italiją tik kelionės dokumento galiojimo metu, tačiau išduotas kelionės dokumentas privalo galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Italijoje asmenys be pilietybės gali būti ne ilgiau kaip 90 dienų per bet kurį 180 dienų laikotarpį, su sąlyga, kad Italijoje yra pripažintas šių asmenų disponuojamas kelionės dokumentas kaip tinkamas atvykti. Dokumentus kelionei (elektroninio formato lėktuvo bilietą ir apgyvendinimo viešbutyje dokumentą (voucher) Jums turi įteikti kelionių agentūros darbuotojai. Skrydžių ir apgyvendinimo informacija yra spausdinama ant vieno lapo, o visas dokumentų rinkinys išskiriamas į dvi dalis: „kopija keliautojams“ ir „kopija viešbučiui“. Dokumentus prašome saugoti iki grįžimo iš kelionės dienos.

Praradus pasą / asmens tapatybės kortelę ar kitus asmens dokumentus, taip pat juos sugadinus, būtina apie tai nedelsiant informuoti "Eura Travel" atstovus. Išlaidas, susijusias su asmens grįžimo pažymėjimo išdavimu bei grįžimu į kilmės šalį, taip pat išlaidas už papildomai praleistą laiką užsienio šalyje apmoka pats turistas.

VIZOS

Lietuvos piliečiams, vykstantiems į Italiją, vizos nereikalingos, nes Italija yra Šengeno šalis. Vykstant į Šengeno šalis galioja bevizio įvažiavimo režimas ir nėra pasienio kontrolės. Tačiau judėjimo Šengeno erdvėje negalima tapatinti su judėjimu vienoje valstybėje narėje be kelionės ar asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Todėl atkreipiame dėmesį į tai, kad kiekvienas keliaujantysis privalo su savimi turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę, nes Šengeno narių valstybių teisėsaugos institucijų pareigūnai turi teisę patikrinti asmens tapatybę, vadovaudamiesi nacionaliniais teisės aktais.

VAIKO IŠVYKIMAS Į UŽSIENĮ

Vaikas, vykstantis į kelionę privalo turėti galiojantį pasą ir kitus dokumentus, reikalingus kelionei (bilietus, draudimo polisą). Į Šengeno erdvei priklausančias valstybes nepilnametis gali išvykti vienas, t. y. nelydimas tėvų arba vieno iš tėvų. Jam būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę.

PATARIAME PASIIMTI Į KELIONĘ:

 • kuprinę (ekskursijoms, išvykoms); 
 • patogią avalinę ir medvilnines ar kitos lengvos medžiagos rūbus;
 • apsiaustą nuo lietaus arba skėtį; 
 • akinius nuo saulės;
 • galvos apdangalą; 
 • plaukų džiovintuvą; 
 • kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens – jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas; 
 • fotoaparatą, foto juostų, video kamerą (įkrovėją); 
 • mobiliojo ryšio telefono įkrovėją (jei vežasi mobilųjį telefoną); 
 • higienos reikmenis: tualetinio popieriaus, muilo, dušo žele, šampūno, dantų šepetėlį, dantų pastą, kremo veidui ir rankoms, losjoną, drėgnas servetėles ir t.t.  siūlų, adatą, žirklutes, žibintuvėlis; 
 • reikalingų medikamentų, pleistrų, repelentas nuo uodų; 
 • kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto vandens aparatas); 
 • greitai negendančio maisto kelionei, arbatos, kavos.

AUTOBUSAS

Į keliones vyksta patogūs turistinės klasės 16–66 sėdimų vietų autobusai ar mikroautobusai, kuriuose yra garso ir vaizdo grotuvai, karšto vandens aparatas (išskyrus mikroautobusus), tualetas (išskyrus mikroautobusus), vėdinimo sistema; sėdynės dalinai atsilenkia. Keleivių saugumo sumetimais autobusui judant autobuso salone draudžiama stovėti, vaikščioti, gerti ar ruošti karštus gėrimus. Autobuse draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (dėl talpos ribotumo) prašome naudotis tik ekstra atveju, ačiū už supratimą.

Vieno vieneto bagažo svoris neturėtų viršyti 25 kg. Rekomenduojame daiktus pakuoti taip, kad kelionės metu būtiniausi daiktai nedideliame krepšyje būtų šalia Jūsų, kiti – lagamine autobuso bagažinėje. Išlipdami iš autobuso nepalikite jame vertingų daiktų. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju kelionės organizatorius ir/ar transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standartų. Kelionėse autobusu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba „turistinės klasės” viešbučiuose. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi. Kambaryje esantis kondicionierius gali būti nuomojamas už papildomą mokestį. Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3- viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

Naudinga informacija

 • Lenkijoje pietūs kainuoja ~ 30 PLN, alaus bokalas ~ 6-7 PLN, kava, arbata ~ 4-6 PLN 
 • Pietūs Austrijoje kainuoja ~ 10-20 EUR, kava, arbata, vyno taurė ~2-3 EUR 
 • Italijoje pietūs kainuoja ~15 -20 EUR, pica ~ 6-10 EUR, kava ~ 1-3 EUR, vyno taurė ~ 2-3 EUR, ledai ~1,5 – 4 EUR
KAUNE: Kęstučio g. 57-4
Tel.: 8 37 201582, 8 37 209203
Mob.: 8 614 54900
Fax.: 8 37 208464
Vilniuje: Ozo g. 20-18
Tel.: 8 5 2430467, 8 5 2430466
Mob.: 8 687 77944
Fax.: 8 37 208464