c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Rusija: Didingasis Sankt Peterburgas (5 dienos)

1 DIENA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per  Latviją, Estiją. Nakvynė Estijoje arba S.Peterburge.

2 DIENA
Pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgą. Miesto įkūrėjas - Petras I  1712 m. perkėlė Rusijos sostinę iš Maskvos į Sankt Peterburgą. Miestas buvo statomas planingai, nutiestos tiesios ir plačios gatvės, prospektai, pastatyti puošnūs rūmai ir architektūriniai ansambliai, daugybė skulptūrų. Sankt Peterburgas Nevos krantine primena Paryžių, kanalais ir upėmis - Veneciją ar Amsterdamą, parkais - Prahą. Apžvalginė ekskursija po miestą: Nevos prospektas, Žiemos rūmai, Dekabristų, Isakijaus aikštės ansamblis, paminklai Petrui I, Vasaros sodas, Admiralitetas, Auroros laivas, Kazanės soboras, Narvos triumfo arka, Nevskio Lavra – įžymių žmonių panteonas. Seniausias miesto statinys ir istorinis miesto simbolis - *Petropavlovsko tvirtovė, kurios sobore palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju, baigiant Romanovais. Vėliau čia buvo įrengtas kalėjimas. Laisvas laikas. Nakvynė Sankt Peterburge.

3 DIENA
Pusryčiai. Išvyka į buvusią vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kuriame aplankome prabangius *Jakaterinos rūmus ir čia esantį muziejų, kur kruopščiai ir tiksliai atkurtas Gintaro kambarys. Grožitės nuostabia auksine sale ir auksine anfilada bei atkurtu carų laikų interjeru. Po pietų išvyka į rusų Versalį - Peterhofą *- carų vasaros rezidenciją. Pasigrožėsime nepakartojama fontanų alėja ir kaskadų terasa, graikų bei romėnų mitologijos personažus vaizduojančiomis skulptūromis. Sugrįžtame į sankt Peterburgą. Galimybė paplaukioti laivu* Sankt Peterburgo upėmis ir kanalais, pasirinkus vieną iš daugelio maršrutų. Nakvynė Sankt Peterburge.

4 DIENA
Pusryčiai. Aplankome Nevos upės pakrantėje išsidėsčiusį *Ermitažo kompleksą, įsikūrusį architekto Rastrelio suprojektuotose Žiemos rūmuose, kur daugiau nei tūkstantyje kambarių - apie 3 mln. pasaulio meno šedevrų. Aplankysime *Cervę Spas na krovi ir gražiausiu pastatu į rytus nuo Vatikano laikomą *Isakijaus soborą . Tai viena didžiausių pasaulio šventyklų, lankytojus stebinanti puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais. Nuo soboro *kolonados viršaus atsiveria nuostabūs milijoninio miesto vaizdai. Laisvas laikas. Nakvynė  Estijoje.

5 DIENA
Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją . Vakare surįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota: 

 • kelionė patogiu autobusu,
 • 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje arba hostelyje , su pusryčiais.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Rusijos vizos ir konsulinis privalomas mokestis apie 65 EUR .
 • Medicinos išlaidų užsienyje draudimas apie 4 EUR / 1 asm. ( asmenims iki 65 metų ), asmenims 65 - 75 metų – 8 EUR/ 1 asm.
 • bilietai į mokamus objektus (*) – apie 80 EUR; Kainos tikslinamos bus 2-3 savaitės iki kelionės pradžios !
 • mokesčiai vietiniams gidams;
 • Pastabos:objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Reikalingi dokumentai vizai:
 1. Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn.po Vizos galiojimo pabaigos ,  tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizai įklijuoti.
 2. Viena foto nuotrauka: 3,5 x 4,5, spalvota, matinėbaltame fone.
 3. Gyvenamosios vietos adresas, tikslus darbovietės pavadinimas, adresas, pareigos.
 4. Moterims – mergautinė pavardė.
 5. Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 16 m.
 6. Vaikams iki 18 m., vykstantiems be tėvų, reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija. Sutikimus būtina susitvarkyti prieš pristatant pasus į turizmo agentūrą, kadangi pasus klientai atgaus tik kelionės pradžioje, t.y autobuse. Sutikimų pristatyti į „Eurą“ nereikia, tik privaloma turėti su savimi sutikimo originalą ir jo kopiją kelionės metu.

Konsultacija: el.paštu: jolantaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37061557036

 

DATOS IR KAINOS

 

ŽEMĖLAPIS

 

ATMINTINĖ

Į išvykimo vietą prašome atvykti 5-10 min. anksčiau nurodyto išvykimo laiko.
Vairuotojui ar vadovui (-ei) skambinti tik išvykimo dieną, kadangi jie gali būti kitose kelionėse.

AUTOBUSAS:
Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis. Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus! Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

ASMENS DOKUMENTAI:
Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galioja ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Į Rusiją galima vykti tik turint galiojantį pasą, Rusijos vizą ir med. išlaidų draudimą. Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems be tėvų – reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija išleisti į kelionę. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, pavarde, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą.

APGYVENDINIMAS: 
Turistinės klasės viešbutis, dušas ir tualetas kambariuose.

REKOMENDUOJAME PASIIMTI

 • Pagalvėlę, pledą, poilsiui autobuse;
 • Lengvų ir šiltų drabužių, patogią ir lengvą avalynę, patartina apsiaustą nuo lietaus;
 • Higienos reikmenis (dantų šepetėlį, pastą, muilą, šampūną, akinius ir kepuraitę ir kt);
 • Fotoaparatą;
 • Nedūžtantį puodelį (arba vienkartinių puodelių), šaukštelį, popierinių rankšluostėlių, drėgnų servetėlių;
 • Arbatos, kavos, sriubos (užplikinamos karštu vandeniu);
 • Mineralinio vandens arba vaisvandenių, džiovintų vaisių, saldumynų, vaisių, daržovių, duonos, vakuumuotų maisto produktų;
 • Medikamentų nuo savų ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo pykinimo (jei žinote, kad važiuojant autobusu jus pykina), pleistrų;
 • Daiktus patartume susidėti taip: turėti 2 krepšius: 1 – maistas, kurį pasiimsite su savimi į autobuso saloną, 2 – rūbai, kuriuos padėsite į autobuso bagažinę (iš bagažinės daiktus galėsite pasiimti tik autobusui sustojus prie viešbučio).

PINIGAI:
Rusijos valiuta: Rusijos rublis (RUB); 1 EUR ~ 64 RUB.

MOKAMI OBJEKTAI:

 • Petropavlovsko tvirtovė: 100 RUB
 • Jakaterinos rūmai: Suagusiems 700 RUB; Studentams ir vaikams 16 - 18 metų 250 RUB; Vaikams iki 16 metų nemokamai.
 • Peterhofas: 550 RUB
 • Ermitažas: Suagusiems 200 RUB; Vaikams iki 18 metų įėjimas nemokamas; Pirmą mėnesio ketvirtadienį nemokamas įėjimas pavieniams lankytojams.
 • Cervė Spas na krovi: Suagusiems 250 RUB; turintiems ISIC kortelę 150 RUB; Asmenys nuo 7 iki 18 metų 50 RUB; Senjorams 50 RUB; Studentams 50 RUB.
 • Isakijaus soborą: Suagusiems 250 RUB; turintiems ISIC kortelę 150 RUB; Asmenys nuo 7 iki 18 metų 50 RUB; Senjorams 50 RUB; Studentams 50 RUB.

 Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Linkime gerai pasiruošti kelionei į Sankt Peterburgą!