c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Rusijos kultūros ir meno sostinė - Sankt Peterburgas (5 dienos)

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA
Naktį išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykimas į Pskovą.-vieną seniausių Rusijos miestų. Apžvalginė ekskursija po miestą, įsikūrusį prie Velikajos upės. Ekskursijos metu aplankysime Pskovo kremlių su Šv. Trejybes soboru, miesto gynybinė sieną su bokštais, Paminklą kunigaikštienei Olgai, ir Aleksandrui Nevskiui. Toliau keliaujame link Novgorodo. Esant galimybei pasivaikščiojimas po miesto sienamiestį. Nakvynė viešbutyje (Novgoroge).


2 DIENA
Pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgą. Miesto įkūrėjas - Petras I. Jis 1712 m. perkėlė Rusijos sostinę iš Maskvos į Sankt Peterburgą. Miestas buvo statomas planingai, nutiestos tiesios ir plačios gatvės, prospektai, pastatyti puošnūs rūmai ir architektūriniai ansambliai, daugybė skulptūrų. Sankt Peterburgas Nevos krantine primena Paryžių, kanalais ir upėmis - Veneciją ar Amsterdamą, parkais - Prahą. Apžvalginė ekskursija po miestą: Nevos prospektas, Žiemos rūmai, Dekabristų, Isakijaus aikštės ansamblis, paminklai Petrui I, Vasaros sodas, Admiralitetas, Auroros laivas, Kazanės soboras, Narvos triumfo arka, Nevskio Lavra – įžymių žmonių panteonas. Seniausias miesto statinys ir istorinis miesto simbolis - *Petropavlovsko tvirtovė, kurios sobore palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju, baigiant Romanovais. Vėliau čia buvo įrengtas kalėjimas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.


3 DIENA
Pusryčiai. Išvyka į užmiestį, buvusią vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kuriame aplankome prabangius *Jakaterinos rūmus ir čia esantį muziejų, kur kruopščiai ir tiksliai atkurtas Gintaro kambarys. Grožitės nuostabia auksine sale ir auksine anfilada bei atkurtu carų laikų interjeru. Po pietų išvyka į rusų Versalį - Peterhofą *- carų vasaros rezidenciją. Pasigrožėsime nepakartojama Alėja,- graikų bei romėnų mitologijos personažus vaizduojančiomis skulptūromis. Sugrįžtame į Sankt Peterburgą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.


4 DIENA
Pusryčiai. Aplankome Nevos upės pakrantėje išsidėsčiusį *Ermitažo kompleksą, įsikūrusį architekto Rastrelio suprojektuotose Žiemos rūmuose, kur daugiau nei tūkstantyje kambarių - apie 3 mln. pasaulio meno šedevrų. Aplankysime *Cervę Spas na krovi ir gražiausiu pastatu į rytus nuo Vatikano laikomą *Isakijaus soborą . Tai viena didžiausių pasaulio šventyklų, lankytojus stebinanti puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais. Nuo soboro *kolonados viršaus atsiveria nuostabūs milijoninio miesto vaizdai. Galimybė pasiplaukioti* Sankt Peterburgo upėmis ir kanalais, pasirinkus vieną iš daugelio maršrutų. Išvykstame namų link. Naktis autobuse.


5 DIENA
Ryte sugrįžtame į Lietuvą.

Į kaina įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
• kelionės vadovo ir vietinio gido paslaugos,

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
vizos mokestis + medicinos išlaidų užsienyje draudimas 70 Eur/asm

• bilietai į mokamus objektus (*) – apie 70 EUR,
Lankomų objektų kainos (bilietų kaina gali kisti):
•Isakijaus soboras: ~ 250 RUB (suaug), ~ 50 RUB (vaikams ir studentams su studento pažymėjimu);
• Isakijaus soboro kolonada: ~ 150 RUB;
•Ermitažas: ~ 1200 RUB; vaikams iki 18 metų ir studentams su studento pažymėjimu – nemokamai;
• Petropavlovsko tvirtovė: ~ 470 RUB (suaug), ~ 300 RUB (vaikams iki 12 m.);
• Plaukiojimas Nevos upe ir Peterburgo kanalais: ~ 500 RUB (kai grupėje ne mažiau 20 asm);
• Peterhofo parkas ~ 700 RUB (suaug), ~ 350 RUB (moksleiviams, studentams);
• Puškinas: • Jekaterinos rūmai ir parkas: ~ 1200 RUB, vaikui iki 16 metų 400 RUB (užsakoma iš anksto);
Naudinga informacija: Pietūs ~ 350 – 500 RUB, kava ~ 100-150 RUB, arbata ~ 90-120 RUB; Metro bilietas ~ 300 RUB; Pastaba: dėl Rusijos rublio kurso svyravimo, bilietų kainos gali keistis.

Pastabos: Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.

Reikalingi dokumentai vizai:
1. Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn, tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizai įklijuoti.
2. Viena foto nuotrauka: 3,5 x 4,5, spalvota, matinė, baltame fone.
3. Gyvenamosios vietos adresas, tikslus darbovietės pavadinimas, adresas, pareigos.
4. Moterims – mergautinė pavardė.
5. Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 16 m.
6. Vaikams iki 18 m., vykstantiems be tėvų, reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija. Sutikimus būtina susitvarkyti prieš pristatant pasus į turizmo agentūrą, kadangi pasus klientai atgaus tik kelionės pradžioje, t.y autobuse. Sutikimų pristatyti į „Eurą Travel “ nereikia, tik privaloma turėti su savimi sutikimo originalą ir jo kopiją kelionės metu.