c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Paryžius - Disneilendas - Liuksemburgas - Drezdenas (6d.)

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA 
Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 DIENA
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. pakeliui siūlome aplankyti Drezdeną: ekskursijoje pėsčiomis po Drezdeną, vadinamą “Elbės Florencija”. Pasivaikštome po Briul terasą, vadinama “Europos balkonu”, aplankome atstatytą Dievo Motinos katedrą, pasigrožime freska „Karališkoji eisena“, kuri padaryta iš daugybės porcelianinių plokštelių, vaizduojančių Vetinų dinastijos kunigaikščius, aplankome renesanso stiliaus Karališkuosius rūmus ir Karališkosios šeimos koplyčią, Tašenbergo rūmus (pastatytus Augusto Stipriojo favoritei grafienei Kozel), garsiąją Zemperio operą, kurioje dirbo J. S. Bachas, F. Mendelsonas – Bartoldis, K. M. Veberis ir kiti garsūs muzikai. Taip pat išvysime Augusto Stipriojo baroko šedevrą - Cvingerio rūmus, rūmų panoramą nuo Nimfų fontano.

Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

3 DIENA
Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją. Atvykstate į Paryžių. Apžvalginė ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys - Sitė sala su gotikos šedevru Dievo Motinos katedra. Lotynų kvartalas su Panteonu, Liuksemburgo sodais ir Sorbonos universitetu, Luvras, Santarvės ir Vandomo aikštės. Aleksandro tiltas, Eliziejaus laukai, Invalidų rūmai, Triumfo arka. Vakare pasikėlę į *Eifelio bokštą akimis aprėpsite visą miestą. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA
Pusryčiai. Išvykstame į Disneilendą* - vietą žavinčią tiek vaikus, tiek suaugusius. Tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

5 DIENA
Pusryčiai. Atvykstame į Liuksemburgą. Pažintis su miestu: Hercogų rūmai, D’Armes ir Viljamo aikštės, Katedra, Šv. Jono bažnyčia. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 DIENA
Pusryčiai. Vykstame namų link. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu
5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
kelionės gido-vadovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Bilietai į mokamus objektus