c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Klasikinė Italija (Išvykimas iš Šakių ir Kauno ) 7d./6n.

 

1 DIENA.
Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.
                                                                                                                           
2 DIENA.
Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.      
                                                    
3 DIENA.
Pusryčiai. Keliaujame link Florencijos, pakeliui trumpam sustodami Pizoje, buvusiame galingame jūros uoste prie Ligūrijos jūros. Aplankomas Stebuklų lauko (Campo dei Miracoli) ansamblis: romaninio stiliaus katedra, didžiausia pasaulyje krikštykla ir „fizikos stebuklas“ – svyrantis Pizos bokštas. Išvykstame į Renesanso lopšiu vadinamą Toskanos regiono sostinę Florenciją, kurioje gimė garsus italų poetas Dantė ir ryškų pėdsaką paliko bankininkų Medičių šeima. Miesto transportu* vykstame į istorinį Florencijos senamiestį. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su miesto istorija, pamatysite stulbinančio dydžio Santa Maria del Fiore katedrą, šalia esančią Džoto projektuotą varpinę ir krikštyklą su nepaprasto grožio durimis, Mikelandželo pavadintomis „Rojaus vartais“. Taip pat apžiūrėsite Senąjį tiltą, kuris yra vienas iš gražiausių miesto simbolių, bei lankysitės Sinjorijos aikštėje, kur stovi Senieji rūmai. Po ekskursijos – laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, apsilankyti miesto bažnyčiose. Išvykstame iš Florencijos. Nakvynė viešbutyje prie Romos.                                                      

4 DIENA.
Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į amžinuoju miestu vadinamą Italijos sostinę Romą. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysite Kapitolijaus kalvą, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai, ir Trajano koloną, vaizduojančią imperatoriaus Trajano kovas su Dakija. Apžiūrėsite Venecijos aikštę ir Trevi aikštę su garsiausiu Romos fontanu, o pakeliui į barokinę Navonos aikštę su „Keturių upių“ fontanu aplankysite garsųjį Romos Panteoną*, kuris pastatytas dar 126 m. Ekskursijos metu išgirsite apie vieną svarbiausių romėnų architektūros bei inžinerijos pavyzdžių – Romos Koliziejų, dar vadinamą Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjusį sutalpinti iki 70 000 žiūrovų. Po ekskursijos – laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Koliziejų**, Palatino kalvą** ir Romos forumą**. Vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.   
                                                                                                                                                                 
5 DIENA. 
Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į mažiausią pasaulio valstybę Vatikaną, kur apsilankysite Šv. Petro aikštėje ir apžiūrėsite didžiausia ir puošniausia katalikų bažnyčia pasaulyje laikomą Šv. Petro baziliką. Galėsite apsilankyti Vatikano muziejuje** (būtina užsakyti perkant kelionę), kur pamatysite Siksto koplyčią su garsiosiomis Mikelandželo freskomis, kurioje renkamas popiežius, Rafaelio darbais išpuoštus popiežiaus Julijaus II apartamentus, Žemėlapių, Kandeliabrų ir kitas galerijas. Po apsilankymo Vatikane išvykstame link Venecijos. ( pagal galimybę trumpas sustojimas Asyžiuje, tai miestas - tvirtovė, kurią viduramžiais pastatė etruskai ir šv. Pranciškaus išvaikščiota žemė. Miestą juosia 5 km gynybinė siena su aštuoneriais vartais. Garsiausias šio miesto paminklas, traukiantis viso pasaulio maldininkus, yra Šv. Pranciškaus vienuolynas ir Šv. Pranciškaus bazilika, kurioje palaidotas šv. Pranciškus). Nakvynė viešbutyje prie Paduvos.                                                                                                       

6 DIENA.
Pusryčiai. Vykstame į Veneto regiono sostinę Veneciją, pastatytą ant daugiau kaip šimto mažų salelių, išsibarsčiusių lagūnoje. Keliautojus iš viso pasaulio miestas žavi ypatingai siaurų gatvelių ir kanalų labirintais, daugybe tiltų, jaukiomis aikštėmis, įspūdingais rūmais ir bažnyčiomis. Laivu* plaukiame iki Šv. Morkaus aikštės, kur pamatysite daugiau nei tūkstantmetį gyvavusios Venecijos respublikos valdovų Dožų rūmus ir greta stovinčią didingą Šv. Morkaus baziliką. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosite siauromis miesto gatvelėmis, pamatysite Atodūsių tiltą, kuriuo buvo sujungti Dožų rūmai ir kalėjimas, susipažinsite su miesto istorija ir garsiausiais pastatais. Užlipę ant Rialto tilto pasigrožėsite Didžiuoju kanalu, vingiuojančiu per visą istorinį Venecijos centrą. Laisvas laikas. Siūlome aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias, pakilti į Šv. Morkaus aikštėje esančią varpinę**, paklaidžioti gatvelių labirintais ar paplaukioti gondola** Venecijos kanalais. Išplaukiame iš Venecijos. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje. 
             
7 DIENA.
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sustojimas pietums. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Kaina: 389 EUR/asm

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

  •  (*) – bilietai į mokamus objektus, keltas į Veneciją, viešojo transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~90 EUR

·         Vatikano muziejus ir Siksto koplyčia (gidas rusų kalba+ausinės) suaugusiam 33 Eur

Vatikano muziejus ir Siksto koplyčia (gidas rusų kalba+ausinės) vaikams iki 18 m. ir studentams 24 Eur

  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Medicininių išlaidų užsienyje draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas

Konsultacija: el.paštu: salvijaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: 8 687 53270