c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Budapeštas - Vyšehradas - Sentedre - Balatono ežeras (5 dienos)

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 DIENA
Pusryčiai.  Išvykstame link Vengrijos. Pažintis su  Budapešto apylinkėmis. Išvyka į Vyšehradą – senąją Vengrijos sostinę. Apžiūrime didingą pilį*, nuo kurios atsiveria nuostabi Dunojaus vingio panorama. Jeigu pageidausite – išbandysime Vyšehrado bobslėjaus trasą*. Aplankysime žavų Sentendre miestelį, išlaikiusį vengrišką dvasią ir architektūrą, su daugybe siaurų, susipynusių, vingiuotų gatvelių, spalvingais namais ir septynių bažnyčių bokštais. Čia turėsime galimybę aplankyti  garsųjį  Marcipanų*, muziejų. Vakare atvykstame į Budapeštą,. Siūlome įspūdingą ekskursiją laivu* Dunojaus upe,  grožintis vakariniu miestu iš vandens.  Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Išvykstame į Balatonfured – žymiausią ir seniauią Balatono ežero kurortą, kuriame jau 19a. Pradžioje namus statėsi šalies aukštuomenė. Jau beveik 300 metų „Fured“ kurorte natūraliu, angliarūgšties prisotintu vandeniu gydomos širdies ligos. Jaukūs restoranai ir vyno spaudyklos siūlo paskanauti sultingų žuvies patiekalų ir skanių baltų vynų, gaminamų čia nuo romėnų laikų. Vykstame į giliai į Balatono ežerą įsiskverbusį Tihany pusiasalį – bene gražiausią vietą prie Balatono ežero, iš kurios matomi abu Balatono ežero krantai. Čia susipažinsime  su senąja Tihany gyvenviete, išsiskiriančia senoviniais žvejų namais, Benediktinų vienuolynu ir bažnyčia*. Pageidaujantys galės pasimėgauti saulės ir vandens siūlomais malonumais paplūdimyje*.Vakare sugrįžtame į Budapeštą. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA
Pusryčiai. Budapeštas – viena iš ypatingesnių Europos sostinių. Šią Vengrijos sostinę į dvi dalis dalija didinga Dunojaus upė. Padalytas miestas susideda iš Budos bei Pešto Vaikščiojant po Budapešto senamiesčio gatveles aplink matosi itin gražios ir spalvingos bažnyčios, daugybė senovinių paminklų, jaukios lauko kavinukės bei žinoma, didingasis Vengrijos Parlamento pastatas. Būtent juos, visu grožiu buvo galima pamatyti užlipus daugybe laiptukų ant kalvos, esančios netoliese dar vieno šio miesto perlo – Žvejų bastiono. Ekskursijos metu apžiūrėsime: Budos pilies ansamblį, Karalių rūmus ir Dievo Motinos bažnyčią, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ir vedybų ceremonijos, Gelerto kalną, nuo kurio atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas į miestą. Šv. Stepono katedrą, vieną didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių, Operos ir baleto teatrą, Didvyrių aikštę, Vaidahuniado pilį ir Varošligeto parką. Jeigu pageidausite – apsilankysime Budapešto zoologijos sode* ir atsigaivinę Sečini terminiuose baseinuose*(pirtys, baseinai po atviru dangumi), išvykstame namų link. Kelionė per Slovakiją. Naktis autobuse.          

5 DIENA
Kelionė per Lenkiją. Po pietų sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu,
 • 3 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose,
 • grupės vadovo-gido paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Bilietai į mokamus objektus:
 • Sečeni terminės maudyklės ~ 4000 HUF ( ~ 14 EUR)
 • Plaukimas laivu ~ 9EUR
 • Marcipanų muziejus ~ 3 EUR
 • Vysehrado pilis ~ 4 EUR
 • Zoologijos sodas ~ 5 EUR
 • 1 nusileidimas bobslejaus trasa ( grupems nuo 15 zm suaugusiems – 320HUF, grupėms nuo 15 žm vaikams iki 14 metų 250HUF ) ~ 1 EUR
 • Informacija keliautojams.