c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Kroatija: Makarska - Splitas - Trogiras - Dubrovnikas (8d.)

Programa

Kelionių organizatorius EURA kviečia Jus į gamtos turtais apdovanotą, žydros Adrijos jūros skalaujamą, vaizdingų salų salelių voratinkliu padengtą bei kultūriniu palikimu turtingą šalį. Legendos pasakoja, kad kadaise Dievui sukūrus pasaulį angelai nešė maišą įvairių gėrybių, kurias norėjo išbarstyti po visą pasaulį. Tačiau pasirodė velnias ir pabandė atimti maišą. Maišas praplyšo ir visos gėrybės ir grožybės išbyrėjo virš nuostabiosios Kroatijos. Aplankykite vienas gražiausių pasaulio vietų ir parsivežkite gabalėlį rojaus į savo namus!

1 DIENA    

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją,Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA    

Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvyksime į Makarską – kurortą, įsikūrusį nuostabioje vietovėje, kalnų ir jūros apsuptyje. Nakvynė kurorte – privačiuose kambariuose ir apartamentuose.

3 DIENA    

Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją į Splitą ir Trogirą**. Trogiras – tai viduramžių „miestas - muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: XIV – XV a. Rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, katedra, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku - nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių.

Vakare siūlome išvyką į Biokovo kalnų nacionalinį parką**. Tai įspūdingo grožio gamtos ir gyvūnijos parkas. Iš pajūrio “nuplikęs” Biokovas atrodo gana niūrus ir neįveikiamas. Tuo tarpu čia, viršūnių papėdėje, takelis vingiuoja tarp uolų, karstinių duobių ir skardingų daubų, apaugusių miškais, matosi piemenų būstų griuvėsiai, buvusių nedidelių daržų likučiai. Čia, iš panoraminių aikštelių, grožėsitės įspūdingais vaizdais,  atsiveriančiais į Adrijos pakrantės kurortus ir salas, palydėsite saulę. ( arba siūlome vakarėlį kalnų restorane su tradicine peka, vynu ir šokias skambant kroatiškai muzikai) Nakvynė Makarskoje.

4 DIENA    

Poilsis prie jūros arba Išvykstame į Dubrovniką** – vieną solidžiausių Europos tvirtovių viliojančių keliautojus kultūros ir istorijos paminklų gausa, ypač turtinga ir susižavėjimą keliančia miesto – valstybės istorija. Dubrovniko senamiestis traukas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šiandieninis Dubrovnikas – didžiausia Kroatijos turistinės karūnos puošmena – išdidi elito lankytina vieta ir be abejo – vienas gražiausių Viduržemio jūros miestų. Dubrovnikas – senovinis miestas Adrijos jūros pakrantėje, įsikūręs piečiausioje Kroatijos dalyje, vadinamas „Adrijos perlu“, garsėjantis savo grožiu bei svetingumu, o labiausiai - senamiesčiu ir stora, tvirta jį juosiančia gynybine miesto siena. Dubrovniko senamiestyje, kaip niekur kitur – gausu įdomių lankytinų vietų. Čia sutiksime daug įspūdingų bažnyčių, vienuolynų, muziejų, fontanų... Po pietų sugrįžtame į kurortą. Laisvas laikas ir nakvynė Makarskoje.

5 DIENA    

Kroatija – šalis, turinti nuostabią pakrantę - su daugybe įlankų, pusiasalių, uolų bei virš 1000 salų! Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją laivu į Hvar ir Brač salas**. Plauksime laivu grožėdamiesi pakrantėmis, stabtelėsime nedideliame Hvaro salos miestelyje, būtinai apsilankysime Brač saloje, turinčioje nuostabiausią visoje Adrijoje paplūdimį - "Zlatni rat", žinomą ir už Kroatijos ribų. Jo nuotraukos yra pagrindiniu akcentu kiekviename turistams šalį reklamuojančiame leidinyje - ir jau seniai tapo vos ne šalies simboliu. Plaukdami vaišinsimės naminiu vynu, skanausime laivo virtuvėje iškeptos žuvies. Vakare parplaukiame į kurortą. Laisvas laikas ir nakvynė Makarskoje.

6 DIENA    

Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją į Bosniją ir Hercegoviną** .

 Aplankysime Mostarą – poezijos, istorijos, akmens miestą susikūrusį aplink įspūdingą akmeninį tiltą jungiantį Neretvos upės krantus. Būtinai užkopsime į preiškimo kalną Medžugorijoje, vietą, kur nuo 1981metų tebevyksta švenčiausios Mergelės Marijos apsireiškimai , sukviesdami žmones čia iš visų pasaulio kampelių, atverti savo sielas ir širdis...  

7 DIENA.   

Labai anksti ryte išvykstame iš Makarskos. Atvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką* (pasaulio paveldas), kur karstinės kilmės nepakartojamo kraštovaizdžio centre – 16 ežerų sujungti 90 krioklių grandine. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 DIENA.   

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė komfortabiliu autobusu;
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 • 5 nakvynės kurorte Makarska privačiame sektoriuje;
 • kurorto mokestis
 • kelionės vadovo paslaugos;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus ir mokamas ekskursijas,
 • maitinimas kurorte ( 5pusryčiai +5vakarienės) - 60EUR;
 • asmeninės išlaidos;
 • sveikatos draudimas kelionės metu.

Pastaba: * Objektų skaičius, lankymo tvarka, ekskursijų eiliškumas ir įėjimo bilietų kainos gali kisti.

 • Mokamos ekskursijos**:
 • ekskursiją į Splitą ir Trogirą- 19EUR/asm
 • išvyką į Biokovo kalnų nacionalinį parką – 30 EUR/asm
 • Išvykstame į Dubrovniką - 28EUR/asm
 • ekskursija laivu į Hvar ir Brač salas – 35 EUR/asm
 • ekskursiją į Bosniją ir Hercegoviną – 35EUR/asm

Mokami Objektai:

 • Plitvicos ežerų nacionalinis parkas- suaugusiems 110 HRK ( ~ 16 EUR); vaikams (7-18 metų) – 55HRK(~8EUR)
 • Splito katedra ~3 €;
 • Trogiro katedra ~4 €;
 • Dubrovniko gynybinė siena – suaugusiems 90 HRK, vaikams 30 HRK;

Pastabos:

 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis;
 • Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda;
 • Informacija keliautojams.

 

Datos ir Kainos