c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Dviejų dienų kelionės

Dviejų dienų kelionė, kuri leis iš arčiau pažinti du tradicinius, bet kartu ir inovatyvius Aukštaitijos miestus bei jų kultūrą. 

Divytis – žvejų dievas, globojantis jūrininkus ir žvejus. Žvejai prieš išplaukdami į jūrą žvejoti, giedodavo giesmes, prašydami jį, kad neleistų vėjui drumsti vandens ir saugotų valtis. Divyčio kelias – tai edukacinis turistinis marštutas pristatantis Šilutė kraštą, dviejų istorinių kultūrų, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos, sanklodą.

Netradicinio koncepto kelionė, apima platų spektrą įspūdžių: nuo praėjusių šimtmečių dvarų iki šiuolaikiško kaimo, nuo vieno unikaliausių Lietuvos senamiesčių iki išskirtinių gastronominių šiaurės Lietuvos paslapčių.

Aukštaitija nuo seno garsėja savo architektūra bei savitomis kultūrinėmis tradicijomis ir papročiais. Tai išvyka kupina istorijos, gamtos, gastronominių šio etnokultūrinio regiono ypatybių. 

Žemaitija – vienas išskirtiniausių Lietuvos etnokultūrinių regionų.  Įsimintinas kraštovaizdis, gyvenimas alsuojantis istorija, tradicijos, įgūdžiai ir žinios – visai tai patirsime lankydami šį įstabų kraštą.

Smagi ir nuotaikinga kelionė po Lietuvos pajūrį - pasižyminčiu išskirtine architektūra, įstabiausiu kraštovaizdžiu, viešėdami čia pasijusime lyg pasakoje. 

Šioje kelionėje kiekvienas ras kažką įdomaus: mylintys gamtą - lėtai vinguriuojančio Nemuno vaizdus bei ornitologų pamėgtą kampelį, besidomintys istorija – neįtikėtinus pasakojimus apie pilių paslaptis bei Panemunės, meninės sielos žmonės – neišsenkantį kultūrinį paveldą.

Kviečiame į kelionę istorijos takais: aplankyti Mažosio Lietuvos centrą - Klaipėdą. Susipažinti su savotiška kultūra, amatų tardicijomis bei miesto architektūra. bei mesti akį į porą ištaikingiausių ir istoriškai svarbiausių Vakarų Lietuvos dvarų.

Puslapis 1 iš 2