c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Vienos dienos išvykos

Ryte vykstame į išskirtinio pobūdžio Etnokosmologijos muziejų.  Ekskursijos metu per požeminę muziejaus galeriją, tarsi mitologinio medžio šaknimis kilsime aukštyn. Penkiose  muziejaus salėse yra pristatomi skirtingi žmogaus, žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška, mūsų civilizacijos ateities galimybės). Salėje per didelį ekraną demonstruojamose skaidrėse galima pamatyti aukštos kokybės, pačių įvairiausių visatos vaizdų, nuo išryškinančių mūsų planetos unikalumą, iki tolimiausių galaktikų. Pakilsime į apžvalgos aikštelę, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas: matomi 6 ežerai, Labanoro girios panorama. Po ekskursijos galima pasivaikščioti po muziejaus lauko ekspoziciją. Visai netoliese, stovi aukščiausias Lietuvos saugomų teritorijų Mindūnų apžvalgos bokštas, nuo kurio atsiveria dar labiau kvapą gniaužianti panorama. 
Vykstame į Aukštaitijos nacionalinį parką, kur aplankysime Ginučių malūną -  XIX a. technikos paminklą su išlikusia senovine malūno įranga: nuo vandens rato, maišų pakėlimo mechanizmo, girnų ir pikliaus. Vėliau užlipsime į Ladakalnio piliakalnį. Tai - Aukštaičių Venecija, viena iš gražiausių vietų Lietuvoje. Iškilęs jis 175 m. virš jūros lygio. Saulėtą dieną nuo jo viršūnės matosi 6 ežerai. Rytinėje kalno papėdėje tyvuliuoja Linkmenas ir Asėkas, pietinėje - Alksnas, Alksnaitis, o vakarinėje – didžiulis Ūkojas ir Pakasas. Vykstame į bitininkystės muziejų (nuo gegužės 1 - iki spalio 15). Muziejaus sodyba su lauko ekspozicija išsidėsčiusi ant Tauragnos upelio kranto. Ekspozicijoje pamatysime, kokiu būdu drevininkai apsaugodavo bites nuo meškų, kurių senais laikais miškuose buvo gausu. Šalia muziejaus pastatų stovi senoviniai kelminiai-kaladiniai aviliai, kurie nuo XV iki XX a. pr. buvo naudojami Lietuvos bitinininkų. Muziejų labai pagyvina skulptūriniai aviliai, kuriuose taip pat gyvena bitės.
Pasiekima Strigailiškio kaimą, kuriame yra laukiami visi nori susipažinti su šakočio atsiradimo istorija ir jų kepimo būdais. Sudalyvausime šakočių kepimo pamokoje, kur ne tik iškepsime „kolektyvinį“ šakotį ir pasiimsime su savimi į kelionę, bet ir vaišinsimės arbata, paragausime pagal kitų šalių receptus kepamų šakočių.  

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.


Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                                   

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;                                                                                                              
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;                                                                                                                         
  • Ekskursinė programa.                                                                                           

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Bilietai į mokamus objektus;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos: