Druskininkai ir jo apylinkės Logo

Anksti ryte vykstame Dzūkijos link. Pakeliui užsukame į Merkinės piliakalnį, užkopę į viršų turime galimybę apžvelgti Dzūkišką kraštovaizdį iš aukštai, pasigrožėti miškais ir kloniais. Tie, kurie norės apylinkes apžiūrėti iš dar aukščiau, turės galimybę užkopti į Merkinės apžvalgos bokštą - tai 26 metrų aukščio, darniai į pušyną įsiliejantis unikalių formų statinys nuo kurio atsiveria nuostabūs Merkio ir Nemuno upių santakos vaizdai. 
Artėjame prie Druskininkų. Tai įstabaus grožio kurortinis miestelis garsėjantis ne tik senamiesčiu, pripažintu urbanistikos paminklu, bet ir daugybe muziejų, naujoviško dizaino skulptūrų ir poilsio parkais. Pirmiausia užsukame į šalia Druskininkų esantį Grūto parko muziejų.  Muziejus yra unikalus ir savo eksponatų pobūdžiu ir pačios ekspozicijos išdėstymu. Parkas užima 20 ha plotą, įėjus pro vartus tarsi nusikeliame į kitą vietą ir laiką. Sovietiniai paminklai, ideologinio turinio skulptūros, sargybos bokšteliai, lagerių fragmentai ir kitos detalės primena Sibirą. Muziejaus ekspozicija yra dviejų kilometrų ilgio ir sudomins tiek jauną tiek seną.
Toliau vykstame į Druskos studiją. Čia vietinis skulptorius Tauras Česnulevičius, pakvies į edukacinę pamoką, prie druskinio židinio ir patys galėsime išbandyti darbą su druska ir pasigaminti druskinį suvenyrą. Po šios programos užsukame į miško muziejų „Girios aidas“. Muziejaus "Ąžuolo", "Beržo", "Eglės" ir "Pušies" salėse pristatomi meniniai medžio darbai, ekspozicijose miško gyvūnų gyvenimą atvaizduojančios kompozicijos. Aplink muziejų einančiame miško take galima pasigrožėti įvairiais medžio drožiniais, pamatyti senosios drevinės bitininkystės avilių.
Galiausiai, pasiekę Druskininkų centrą, einame į apžvalginę ekskursiją. Sužinosime kaip ir kodėl ištryško mineraliniai šaltiniai, pasigrožėsime „šokančio“ muzikinio fontano pasirodymu, įvairaus pobūdžio skulptūromis. Užsuksime į Druskininkų Gydyklos biuvetę atsigaivinsime mineraliniu vandeniu tiesiai iš giluminio gręžinio. Užsukę prie „Grožio šaltinio“ galėsime suvilgyti veidus legendomis garsėjančiu sūriu šaltinio vandeniu. 
Siūlome aplankyti M. K. Čiurlionio muziejų. Jis įkurtas 1963 metais, menininko ir kompozitoriaus tėvų namuose, kuriuose jis kurį laiką gyveno ir kūrė. Muziejaus pastatuose veikia menininko biografiją ir kūrybą atspindinčios ekspozicijos.

Galimos alternatyvos:

  •  Aplankyti Druskininkų miesto muziejų, pasakojantį miesto istoriją bei nuo senų laikų gyvuojančius mineralinio vandens gėrimo būdus;
  •  Pasivaikščioti po Dineikos sveikatingumo parką;
  • Vytauto Kazimiero Jonyno galerija. Čia sukaupti įvairūs grafikos kūriniai, piešiniai, pastelės, akvarelės, vitražų projektai ir kt.

Galimos edukacinės programos alternatyvos:

  • “Sodų pynimas”;
  • “Žvakių liejimas”.

Pasisėmę geros energijos ir įgavę teigiamų emocijų vėlai vakare pasiekiame namus.

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.


Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                                   

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;                                                                                                         
  • Kelionės vadovo - gido   paslaugos;                                                                                                                         
  • Ekskursinė programa.                                                                                                 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai;
  • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos:

KAUNE: Kęstučio g. 57-4
Tel.: 8 37 201582, 8 37 209203
Mob.: 8 614 54900
Fax.: 8 37 208464
Vilniuje: Ozo g. 20-18
Tel.: 8 5 2430467, 8 5 2430466
Mob.: 8 687 77944
Fax.: 8 37 208464