c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Vienos dienos išvykos

Ryte pajudame link Kauno. Atvykstame į Raudondvarį - jaukų Lietuvos miestelis, įsikūrusį Nemuno ir Nevėžio upių santakoje. Apsuptas nuostabios gamtos, išsaugojo ir garbingą XVII a. Pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklą - Raudondvario pilies dvarą. Rūmai, kartu su parko teritorijoje išsidėsčiusiais dviem oficinų pastatais, oranžerija, arklidėmis ir ledaine, sudaro vientisą dvaro ansamblį. Priklausęs Radviloms, vėliau Tiškevičiams dvaras visada garsėjo kaip kultūros ir meno centras. 
Toliau stabtelėsite Seredžiuje. Išlikęs XIII a. piliakalnis dar kitaip vadinamas Palemono  kalnu, čia stūksojusios pilies, deja, jau nėra, bet istorija mena, kad senovėje čia stovėjusi Pieštvės pilis.
Be kita ko užsuksime į Veliuoną, laikomą viena iš seniausių Lietuvos gyvenviečių. Pasak istorinių šaltinių, Veliuonoje lankėsi, kovojo ir mirė Lietuvos kunigaikštis Gediminas, todėl ir mes aplankysime jo kapą. Kiek toliau Raudonės miestelis, garsėjantis ne tik geografinė vieta, bet ir Raudonės pilis. Pilyje dabar įrengta Raudonės pagrindinė mokykla, tačiau galėsime pakilti į pilies bokštą iš kurio atsiveria stulbinantis apylinkų vaizdas. Šalia yra senasis Raudonės parkas, pradėtas veisti dar XVI a. pabaigoje, garsėjantis legendomis apipintu gamtiniu paminklu - Gedimino ąžuolu
Judame link Panemunės. Čia ant aukšto Nemuno kranto įsitaisiusi Panemunės pilis puošia visą gyvenvietę. Pagal skirtingas tradicijas dar vadinama Vytėnų arba Gelgaudų pilimi. Minima jau nuo XVI a., ne kartą rekonstruota ir perstatyta, šiandien renesanso stiliaus rezidencinė pilis įtraukta į Lietuvos architektūros paminklų sąrašą. Greta pilies vis dar išlikęs senas, bet jau sulaukėjąs, parkas, stebinantis savo puikiais kaskadiniais tvenkiniais.
Galiausiai užsuksime ir į Panemunių regioninį parką, čia įkurto lankytojų centro ekspozicija pasakoja apie Panemunėje gyvenusių žmonių gyvenimo būdo ypatumus, amatus bei tradicijas šimtmečiais formavo darna su juos supančia gamta, ypač Nemunu. Galėsime susipažinti su Nemuno ir jo slėnio gyvūnais ir augalais, su žvejybos ypatumais. Tai bene vienintelis tokių pobūdžio muziejus Lietuvoje, naujausių technologijų dėka, nebūsime eiliniai stebėtojai, bet ir patys galėsime išbandyti plaukimą valtimi ar pasivaikščioti sielių rąstais.
Vakarop sukame namų link.

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.


Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                                   

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;                                                                                                         
  • Kelionės vadovo - gido   paslaugos;                                                                                                                         
  • Ekskursinė programa.                                                                                                 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai;
  • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos: