c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Vienos dienos išvykos

Ryte pajudame link Kauno. Pirmiausia užsukame į išskirtinės struktūros Pažaislio vienuolyno ansamblį. Tai svarbus religinis, kultūrinis ir architektūrinis objektas. Ansamblis laikomas vienu geriausių brandžiojo baroko pavyzdžių ne tik Lietuvoje, bet ir Šiaurės bei Rytų Europoje, jo branduolys  yra Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčia. Vienuolynas įsikūręs ant Kauno marių kranto apsuptas gamtos, nors ir patyręs daug negandų vis dar spinduliuoja ypatingą aurą. 

O gal sudomins galimybė iš arčiau apžiūrėti apylinkes? Paplaukiosime laivu po Kauno marias, pramoginiu apžvalgiu maršrutu. 

Aplankysime Lietuvos aviacijos muziejų – vienintelį tokio pobūdžio muziejų šalyje. Susipažinsime ne tik su Lietuvos aviacijos istorija, pamatysime orlaivius bei priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos techniką. Ekspozicijoje yra apie 20 tūkst. eksponatų, kurie išdėstyti 2 ha ekspozicijoje. Ir patys galėsime įsitraukti į aviacijos pasaulį spręsdami „Kodėl skrenda lėktuvas?“, ar besigilindami į „Sklandymo sporto Lietuvoje“ vingrybes. Šios ir kitos muziejaus siūlomos edukacinės programos užtikrins gerai praleistą laiką ir leis sužinoti naujų faktų.

Toliau judame į Kauno centrą, pasivaikščiosime Laisvės alėja - pagrindine miesto gatve. Pasigrožėsime senamiesčiu. Apžiūrėsime Kauno pilį. Be to apsilankysime Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje. Dabar čia veikia muziejus, o prezidentūros sodelis visuomet atviras lankytojams. Muziejuje galėsime apžiūrėti Prezidento darbo kambarį, audiencijų salę, budinčiojo karininko kabinetą, išvysti autentiškus įspūdingais medžio drožiniais puoštus laiptus, paauksuotus veidrodžius. Muziejus taip pat siūlo įvairių edukacinių programų, tinkamų tiek moksleiviams tiek tėveliams: „Jaunojo piliečio pamoka“ ar „Aprangos kodas laikinojoje sostinėje“.

Galimos alternatyvos: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, jame saugoma daugiau kaip 355 tūkst.: M. K. Čiurlionio kūrybos palikimas, lietuvių liaudies menas, XV – XX a. Lietuvos vaizduojamoji ir taikomoji dailė. Galime aplankyti ir šio muziejaus padalinį : Velnių muziejų. Jis yra vienintelis tokio tipo ekspoziciją turintis muziejus pasaulyje. Pamatysime ir susipažinsime su velniūkščiais ne tik iš Lietuvos bet ir iš aplinkinių šalių. O gal sudomins Vytauto Didžiojo karo muziejus? Čia galima apžiūrėti įvairaus pobūdžio šaltuosius ir šaunamuosius ginklus, archeologinius radinius, istorinius dokumentus bei fotografijos, vaizduojamojo meno ir portretų rinkiniai. Ir jauną ir seną gali sudominti apsilankymas Lietuvos Zoologijos sode, kur gyvena apie 215 skirtingų gyvūnų rūšių, aplinką puošia šimtamečiai ąžuolai, lankytojus džiugina įvairūs renginiai.

Vakare, kupini naujų žinių ir įspūdžių, traukiame namo.

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                                   

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;                                                                                                         
  • Kelionės vadovo - gido   paslaugos;                                                                                                                         
  • Ekskursinė programa.                                                                                                 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai;
  • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos: