Išvykstame ryte. Lankome Taujėnų dvarą. Patį brandaus klasicizmo dvaro pastatą aprodys vienas iš dabartinių savininkų, demonstruodamas senas fotografijas, ką rado ir kas dabar atkurta. Didžiulės prabangos nematyti, bet iškilmingai ir pakiliai nuteikia nepaprasta tvarka, švara, visur juntama dabartinių šeimininkų pagarba praeičiai, dėmesys čia besilankančiam asmeniui. Dvarą supa didžiulis landšaftinis parkas, su tvenkiniais, liepteliais ir Mūšios upelio vingis.
Pasigrožėjus Taujėnais ežerėlių ir upelių vingiais kelias ves į Alantą, miestelį Virintos ir Alantos upelių santakoje. Iš toli keliaujančius pasitinka baltai šviečiantys Šv. apaštalo Jokūbo neoromantinės Alantos bažnyčios bokštai. Atvyksime į Alantos dvarą, kurį 1853 m. pastatė lenkų dvarininkas Tadeušas Pomarneckis. Išlikusiuose ir restauruotuose dvaro rūmuose aplankysime liaudies buities muziejų, apžiūrėsime klojimą, svirną, rūkyklą. Pasivaikščiosime po parką su tvenkiniais.
Kelionę pratęsime Dusetų krašte, tai garsi Lietuvoje vieta. Nepagailėta jam nuostabios gamtos, su vandenis plukdančia Šventosios upe, nerimstančiais Sartais, pasartės žemėmis, kultūros paveldo objektų įvairove. Čia užsuksime pas vietinį aludarį, kur degustuosime gaminamą alų, vaišinsimės užkandžiais...Taip pat, šeimininkas veda ekskursiją po bravorą bei kuriamą muziejų alaus darykloje. Aludaris - ketvirtasis šeimos kartos atstovas, gaminantis alų, kurio receptūra šeimoje žinoma nuo 1863 m. Jo alus nuo kitų šio gėrimo rūšių skiriasi tuo, kad rūgimo metu į jį dedamas medus...
Kelionę užbaigsime lankydami vieną svarbiausių traukos objektų įsikūrusį Dusetose – Sartų regioninio parko Lankytojų centrą. Pagrindinė ekspozicijos tema yra Sartų ežeras ir aplink susiformavęs gamtinis ir kultūrinis kraštovaizdis. Visiškai naujai įrengta interaktyvi ekspozija įtraukia lankytojus : informaciniai terminalai, filmų peržiūrų įranga, interaktyvūs stendai, atkuriami gamtos garsai ir kvapai visokiariopai įtraukia lankytojus ir pakeičia jų turėtą gamtos suvokimą. Atskira patalpa skirta supažindinti su sėlių gentimi ir jų gyvenimu. Vakare pasiekiame namus.

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai ~ 8,69 EUR/asm;
  • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos:

KAUNE: Kęstučio g. 57-4
Tel.: 8 37 201582, 8 37 209203
Mob.: 8 614 54900
Fax.: 8 37 208464
Vilniuje: Ozo g. 20-18
Tel.: 8 5 2430467, 8 5 2430466
Mob.: 8 687 77944
Fax.: 8 37 208464